mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Iza, tak, ale te trasy będą dopiero w lipcu ;-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
No bo po co komu w Polszcze trasy narciarskie zimą? Latem będzie o co spór prowadzić. J tam tras do nartowania nie potrzebuję.
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
A u mnie ruszyły wyciągi, sypie śnieg i jest -4st. Sezon jutro zaczynam... :-D

[ Dodano: 2010-12-04, 19:41 ]
Dziś rozpocząłem sezon i nogi bolą, oj bolą... ale było świetnie -4 st... i słoneczko :lol:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
To się pochwalę, że sobie dziś pojeździłem i czekam na jutrzejsze zakwasy. I jeszcze powiem, że chyba pierwszy raz w Polsce mi się zdarzyło, żeby nie było kolejek do wyciągów (i kolejek). Zero, dosłownie zero. Podjazd od razu do bramki i na górę. Białemu koledze dziękuję za "zabranie".
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
matb, zazdroszczę Wam wszystkim, którzy trasy macie "pod nosem". Ja z niecierpliwością czekam do 02.01.2011 gdy wybieram sie na tydzień na Czarną Górę. Mam nadzieję, że do tego czasu jeszcze dosypie puchu. Pzdr.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
powalos, śniegu było dość, a cały dzień sypało. No, może na "bocznych" trasach (H2 i tej "czarnej wzdłuż krzesła dwuosobowego, pod szczyt) nie do końca. Lepiej, jakby nie sypało, ale słonko świeciło i mróz w policzki szczypał ;-)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
A ja kupiłem w końcu nartki! :)
Elan GSX Race



8 stycznia śmigam do Krynicy na tydzień. Już się doczekać nie mogę..
..Ale najpierw trza pokonać sesję :(
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
powalos napisał/a:
zazdroszczę Wam wszystkim, którzy trasy macie "pod nosem".

Ja dosłownie, w sobotę, miałem trasę od furtki drogą, przez pola do lasu i z powrotem. Nieprzygotowana, ale to tygryski lubią najbardziej :-) choć daje popalić. Do teraz czuję wszystkie gnaty :mrgreen:
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
A ja to w końcu nie wiem czy te moje biegówki to powinno się czym smarowac. Na razie nie smaruję i jadę 8-)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
mcgyver, Ja tam posmaruję jutro rano, bo dziś stanąłem w miejscu. Już po tym, jak zrobiłem sobie mikrotrasę. Łuska zapchana zmarzniętym śniegiem. Super hamulec :-/
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
No ale czym?
Jak zapytałem w jakimś serwisie to mi zaczeli o jakiejś technologii kosmicznej prawić, że od razu mi się odechciało... Naczytali się pewnie o pracy ekipy Justyny Kowalczyk, bo wątpię, coby w Lublinie mili klientów... :-P
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
O! Dzięki za info ;)
U nas [na Lubelszczyźnie] to mało popularny sport to ciężko coś wiarygodnego się dowiedzieć..
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
mcgyver napisał/a:
to ciężko coś wiarygodnego się dowiedzieć..

Gdy ja kupowałem sobie tego holmenkola w intersporcie, to też jakaś heca była :-P
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
YellowLabel napisał/a:
Elan GSX Race
Gratuluję i udanych szusów.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
gucio-59, dziękuję :) Jak mi się kości pozrastają to zaraz pędzę na wypróbowanie tych cudaków.
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
A ja dziś byłem w Beuerbergu i było świetnie -4st. słoneczko i 10x zjechałem i tu warto zaczynać sezon dla takich jak ja narciarzy wyśmienita sprawa... Strasznie mnie bolą stopy od spodu, po 2 zjazdach muszę rozpinać buty i tak non-stop... Zazdroszczę tym co chodzą w swoich jak w adidasach...ale może przejdzie. Jutro znowu jadę to tylko z domu 41 km.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Czy Was, równie jak mnie, irytuje zadeptywanie śladów pozostawionych po biegówkach? Specjalnie zakładam ślad kilka metrów od ścieżki, a i tak znajdzie się jakiś p....t
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
rychu napisał/a:
Czy Was, równie jak mnie, irytuje zadeptywanie śladów pozostawionych po biegówkach? Specjalnie zakładam ślad kilka metrów od ścieżki, a i tak znajdzie się jakiś p....t
Olej to, palantów nigdzie nie brakuje... :-D
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
gucio-59, czy ty jechałeś kiedyś na biegówkach? Olał byś to, gdyby ktoś Ci zwinął asfalt spod rączego hitlerwagena?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach