Sent  Dołączył: 06 Lip 2010
Pytanie jaka jazda Cię interesuje: preferujesz ostre cięcia czy długie szusy? Ja 3 lata temu kupiłem w Makro za 890 zł nowe Elan Mag 6 i jestem z nich bardzo zadowolony. Natomiast mój tata za 300 zł na allegro znalazł Salomony Streetracery, oddał do serwisu i są prawie jak moje nówki Elany :) Moje Elany w porównaniu do tych Salomonów mają większy promień skrętu (nie dużo, ale było lekko czuć), ale są bardziej stabilne. Pytanie numer 2: Wiązania? Liczyłeś już z wiązaniami czy bez? Ja mam u siebie wiązania Elan 12 i są po prostu ok. DIN mam ustawiony 8,5. Ogólnie jeździłem na nich na FISie na Świętym Piotrze czy na czarnej trasie na Niedźwiedziu w Spindlerovym Młynie i narty zachowują się fajnie :)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
No to ja już zacząłem sezonę narciarską. Tylko Jańskie Łaźnie, ale na rozgrzewkę całkiem fajnie. :evilsmile:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Może ktoś byłby chętny na wyjazd do Austrii na narty, tak między 1.02 a 14.02. Na kilka dni (możliwa opcja od czterech do siedmiu dni, 3-6 dni na stokach). W grę wchodzą oferty tańsze niż droższe. Szczegóły ewentualnie do domówienia, ale decydować się najwyższy czas...
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Sezon się zaczyna! :-)
Będzie ktoś może albo rozważa być w Marillevie 1400 w dniach 14-21.01.2017?
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
U mnie całkiem klasycznie, Val di Fassa w marcu. Rok temu co prawda Val di Sole, ale nah.. powrót do lepszego ;)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Folgarida piękne okolice, di Sol też fajnie ale nad lodowczykiem jeden stok tyle, że orczyk. ach wspomnienia.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Ja, mając dziecko w wieku szkolnym, związany jestem terminem ferii w Małopolsce. To chyba początek lutego w tym roku. Val di Sole lubię.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Ktoś na biegówki na pograniczu Czech i Polski chętny?
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
PiotrR, ale Małopolska nie ma razem z Podkarpaciem?
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Z tego wynika, że nie:
link
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
No właśnie też już sprawdziłem i okazuje się, że po nas.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
No ba, zaczynają się dobre warunki, fajne miejsca są blisko :P

https://www.youtube.com/watch?v=-Q7JpIrSMDw
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
pszczołowaty napisał/a:
jeździcie troszkę? ;)

Tylko troszkę i tylko na dłuższych dechach...
Masakra co ci goście robią...
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
idźcie na całośc :mrgreen:
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Póki co idę na kurs, dowiedziałem się, że jeżdżę na nartach niewłaściwie, choć wszędzie, gdzie chcę to zjeżdżam, żyję i nikogo nie uszkodziłem, to postanowiłem się na godzinę oddać w ręce instruktorki :evilsmile: . Nawet kijki wygrzebałem w garażu.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
pszczołowaty napisał/a:
jeździcie troszkę? ;)
https://www.youtube.com/w...BZhakk7q0&t=15s

Eee, nie kręci mnie to. Już snowblade'y dla mnie to nie narciarstwo a toto to raczej łyżwy nie narty :-)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
DeTe, no niestety, to oczywiście rolki i łyżwy, ale chętnie wypożyczyłbym... na krótko ;)
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Na krótko, na apres'ie :-P
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
pszczołowaty napisał/a:
jeździcie troszkę? ;)
https://www.youtube.com/w...BZhakk7q0&t=15s

Dziecieciem będąc (dawno to było, po sąsiedzku jeszcze jeden stary mastodont mieszkał) bawiłem sie z kolegami takim patentem, że się niewielkie fragmenty plastikowych okładzin od metalowych poręczy do schodów z budowy 'pozyskiwało', mocowało do butów na długość podeszw z leko zadartym przodem i zjeżdżało z górek. O ile dobrze pamiętam to pod koniec lat osiemdziesiatych jakiś rzemieślnik chyba podchwycił tę modę, bo można było w różnych 1001 Drobiazgów czy na innych targowiskach kupić 'fachowy' sprzęt tego typu, z 'prawdziwym' wiązaniem (dwie plastikowe opaski trzymajace na butach plastikową mikronartę o długości podeszwy buta, dostępne to było nawet chyba w kilku rozmiarach).
No i teraz okazuje się, ze byłem prekursorem 'nowego sportu' :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach