dan  Dołączył: 11 Sie 2006
  Kiev 60 i luzno zwiniety film..
Nie powiem, lekko sie wkur.wilem.

Spacer po miescie z dziewczyna zakonczylem w labie. Otwieram dupke, wyciagam film... K***A! Luzno zwiniety - po jednej stronie radosnie wystaje poza brzeg szpuli. Bach do kieszeni. Z labu wyszedlem przekonany, ze nie ma sensu oddawac tego filmu...

...

Nie wiem co sie stalo :-? Poprzednie filmy byly dobrze zwiniete i takiego problemu nie bylo. Pewnie ja cos spieprzylem :-/ Ma ktos pomysl, co poszlo nie tak, jak powinno?

Teraz w domu, na spokojnie, pomyslalem, ze pierwsze 2-3 klatki moga nie byc zaswietlone. Zwinalem film od nowa w ciemni. Bedzie jeszcze cos z niego?

Zdenerwowalem sie na tego ruskiego grzmota, ale wciaz bardzo go lubie. To taka pierwsza powazna klotnia w poczatkowym etapie zadurzenia, chyba wynik slabej znajomosci "partnerow" :-P

:roll:
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
A piernik go wie, przy tym sprzęcie możesz być jedynie pewien awarii z zaskoczenia :evilsmile:

Możesz poświecić jakiś film jako techniczny ja mam taki do badania czy równo klatki przesuwa. Parę razy go prze pstrykać i zobaczyć czy problem będzie się powtarzał.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach