sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
EOS 400D - oficjalnie
aa oficjalna informacja o 400D wyglada tak -> http://www.fotopolis.pl/index.php?n=4761 ;)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Myślę, że erę gwałtowych, nowatorskich zmian mamy z głowy. Świadczą o tym premiery 30D, D80 i właśnie nowej wersji trabanta. Być może właśnie K10D i następca Olkowego E1 będzie jakąś miłą odmianą - wiadomo, że by zawalczyć o rynek, należy mocno uderzyć.
Jak na entry level, jest dość niezły aparat. Ergonomię i jakość wykonania litościwie pomińmy milczeniem.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
No tak - na fotopolis pojawila sie przed chwila informacja, ze FUJI9600 bedzie rowniez tylko nieznacznie poprawionym, podpicowanym 9500 .. rzeczywiscie gwaltownych zmiany moze juz nie bedzie, bo co by tu jeszcze moznaby wymyslec - cos co byloby rzeczywiscie przydatne a nie bylo tylko gadzetem .. w kazdym razie pojawiajace sie informacje z obozow konkurencji sprawia, ze coraz bardziej nie moge sie doczekac co ten K10D bedzie mial takiego w sobie .. a na koncu wyjdzie, ze i tak film byl najlepszy ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Hehe, mieli okazję poprawić najbardziej spaprany ergonomicznie korpus w historii fotografii, i co - dodali 50 do nazwy, ścisnęli piksele, wstawili miotłę, a puszka dalej z ręki wylata. Cały Kanon ;-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
spaprany ergonomicznie to on moze byl, moze mial wizjerek gorszy niz w np. w DSie, ale sprzedawal sie swietnie ii zapewne 400D wcale gorzej nie bedzie sie sprzedawac
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ależ ja tego nie neguję. Sprzedawać się będzie świetnie... na koncerty Mandaryny też ludzie chodzą.
 

JN  Dołączył: 24 Kwi 2006
a wizjer taki mały, że chyba lepiej przez monitor (wiem, grzeszę;p)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
na koncerty Mandaryny też ludzie chodzą.

oj aż tak drastycznie 350D czy obecnej 400D do reszty swiata bym nie porownywal :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
Jarek Dabrowski napisał/a:
na koncerty Mandaryny też ludzie chodzą.

oj aż tak drastycznie 350D czy obecnej 400D do reszty swiata bym nie porownywal :mrgreen:


Może masz i rację - jak się lepiej przyjrzeć, to Kanony zdecydowanie mniej szumią.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
sołtys napisał/a:
Jarek Dabrowski napisał/a:
na koncerty Mandaryny też ludzie chodzą.

oj aż tak drastycznie 350D czy obecnej 400D do reszty swiata bym nie porownywal :mrgreen:


Może masz i rację - jak się lepiej przyjrzeć, to Kanony zdecydowanie mniej szumią.


Hmm, ale Mandaryna chyba jest bardziej ergonomiczna i lepiej się ją trzyma ;-) (nie wiem nie testowałem i nie widziałem testów w sieci :mrgreen: )
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
gebi napisał/a:
Hmm, ale Mandaryna chyba jest bardziej ergonomiczna i lepiej się ją trzyma ;-) (nie wiem nie testowałem i nie widziałem testów w sieci :mrgreen: )


To ja już wolę Dodę. Dużo lepiej wyprofilowana, no i widziałem jeden test w sieci - Radek Majdan testował.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
To ja już wolę Dodę. Dużo lepiej wyprofilowana, no i widziałem jeden test w sieci - Radek Majdan testował.

A kto w tym układzie był facetem?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Jarek Dabrowski napisał/a:
To ja już wolę Dodę. Dużo lepiej wyprofilowana, no i widziałem jeden test w sieci - Radek Majdan testował.

A kto w tym układzie był facetem?


Czy to ważne? Mamy XXI wiek, się pozacierało to i owo.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Czy to ważne? Mamy XXI wiek, się pozacierało to i owo.

To tak apropo 400D.
A wracając do Dody - to co jej się pozacierało, bo nie zajarzyłem...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
A wracając do Dody


Ale skąd wracając?

Michu napisał/a:
- to co jej się pozacierało, bo nie zajarzyłem...


No, nie zajarzyłeś. Silniki przesuwu filmu w 400D się zacierają.
 

JN  Dołączył: 24 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Kanony zdecydowanie mniej szumią.

No matryce to ma Canon bez porównania

Jarek Dabrowski napisał/a:
Radek Majdan testował.

I jak szumi?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
JN napisał/a:
Jarek Dabrowski napisał/a:
Radek Majdan testował.

I jak szumi?


To Radek, czy Szumi? Piłka, czy Formuła1? Bo już nie wiem.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Teraz pytanie czy Doda to już średni format? Bo może nam się zrobić OT :->
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Off topic?
Kolejny?
Jak to możliwe?
Kto za tym stoi? I dlaczego przy Canonie. Znów wyjdzie na to, że nie lubimy Canona.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
gebi napisał/a:
Teraz pytanie czy Doda to już średni format? Bo może nam się zrobić OT :->


Na tym filmie, co ją Radek testował, to ona robiła pokłony. To chyba wielki format będzie, co?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach