Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
a szeeeeroki kat miala.....bo ja lubie
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
a szeeeeroki kat miala

i jak z ostroscia? mydli po rogach te nowe "10 milionow powodow"?
 

JN  Dołączył: 24 Kwi 2006
Dodzia ma wszystko.. szeroko, gdzie trzeba... wielkie oczy (wizjer)... dużo pomieści... taki duży format na kliszę.... dobrze sie trzyma...
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
aa sie kcialem spytac czy Dodzia ma antykurz i system redukcji drgań??

[ Dodano: 2006-08-24, 19:34 ]
aa zeby zaden kanoniarz sie nie przyczepił, że nasze forum pełne OT - oto zdjęcia z 400D ->http://www.fotopolis.pl/index.php?n=4767 ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Każda szanująca się gospodyni domowa powinna mieć wbudowany antykurz.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Na tym filmie, co ją Radek testował, to ona robiła pokłony. To chyba wielki format będzie, co?

Fafniak napisał/a:
a szeeeeroki kat miala.....bo ja lubie


"ehh wy Sodomnicy" jakby to powiedzial jeden kolega fotograf :P :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Doszedł mi jeszcze jeden powód żeby wejść w system Pentaxa- swietne forum, na którym całkowicie obiektywnie wypowiadacie się o innych systemach i tylu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć ;-)
Penatax bezkonkurencyjny jest i basta :oops:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
Doszedł mi jeszcze jeden powód żeby wejść w system Pentaxa- swietne forum, na którym całkowicie obiektywnie wypowiadacie się o innych systemach i tylu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć
Penatax bezkonkurencyjny jest i basta


czy my lubimy jak sie nam slodzi? ... hmmm ... :-P ;-) :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:

To ja już wolę Dodę. Dużo lepiej wyprofilowana, no i widziałem jeden test w sieci - Radek Majdan testował.

...żeby jeszcze nie śpiewała :roll:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
czy my lubimy jak się nam slodzi? ... hmmm ...

a kto tego nie lubi :mrgreen:
A co do trabanta 3 to fajny jest ;-) i napewno znowu świetnie się będzie sprzedawał, jak ja się cieszę że Pentax taki mało popularny jest :mrgreen: i każdy właściciel aparatu na C będzie patrzył na mnie z niekłamaną dumą i politowaniem jeśli kupię pentka ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
A co do trabanta 3 to fajny jest i napewno znowu świetnie się będzie sprzedawał, jak ja się cieszę że Pentax taki mało popularny jest
- pamietaj ze to dziala tylko przeciw tobie - tym mniej tipow akcesoriow szkiel niezaleznych producentow itd.....zastanaowiles sie dlaczego pewne szkla sa niedostepne z mocowaniem pentaxa?????
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jakby nie patrzeć, to chyba pierwszy taki przypadek, gdzie większą matrycę wsadzili do puszki z niższego segmentu (30D ma 8MPxl). Nie wiem za jak długo, ale mam nadzieję, że jest to zwiastunem kończenia się wojny pikselowej. Zapewne niedługo każda puszka (semi profi, czy amatorska) będzie miała 12Mpx w APS-c. W końcu w czasach filmu to nie materiał światłoczuły decydował o przeznaczniu korpusu.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Michu napisał/a:
(...)W końcu w czasach filmu to nie materiał światłoczuły decydował o przeznaczniu korpusu.

...przecież nie będę się powtarzał :roll:

[ Dodano: 2006-08-24, 23:37 ]
...ze Michu ma znowu rację..... 8-)
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
- pamietaj ze to dziala tylko przeciw tobie - tym mniej tipow akcesoriow szkiel niezaleznych producentow itd.....zastanaowiles się dlaczego pewne szkla sa niedostepne z mocowaniem pentaxa?????

znaczy sie co brać trabanta?? :mrgreen:
a tak poważnie patrząc na cenę np.: orginalnego flasha do Pentaxa to mi zimny pot zalewa czoło i do tego coś tam z sigmą 500-ką kastode coś nie teges.
A szkiełek pewnych nie ma bo widać że właściciele Pentaxa mają jakąś moc sprawczą żeby tak było a przy okazji dobrze zarobią na swoich produktach, byznes jest byznes ;-) .
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Jakby nie patrzeć, to chyba pierwszy taki przypadek, gdzie większą matrycę wsadzili do puszki z niższego segmentu (30D ma 8MPxl).

widac, ze te dwie puszki sa pozycjonowane na innego klienta - klient kupujacy 30D zapewne zdaje sobie sprawa, ze te 8Mpxl moze byc lepszych niz 10Mpxl w 400D, aa klient kupujacy 400D stwierdzi: "WOW! 10Mpxl!" ... tak sobie fantazjuje ;-)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
widac, ze te dwie puszki sa pozycjonowane na innego klienta - klient kupujacy 30D zapewne zdaje sobie sprawa, ze te 8Mpxl moze byc lepszych niz 10Mpxl w 400D, aa klient kupujacy 400D stwierdzi: "WOW! 10Mpxl!" ... tak sobie fantazjuje

Nie zdziwiłbym sie jakby w przyszłym roku pokazał się 10-megapikselowy EOS 40D
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
djack napisał/a:
sołtys napisał/a:
widac, ze te dwie puszki sa pozycjonowane na innego klienta - klient kupujacy 30D zapewne zdaje sobie sprawa, ze te 8Mpxl moze byc lepszych niz 10Mpxl w 400D, aa klient kupujacy 400D stwierdzi: "WOW! 10Mpxl!" ... tak sobie fantazjuje


Nie zdziwiłbym się jakby w przyszłym roku pokazał się 10-megapikselowy EOS 40D

aa to już inna sprawa ;-)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
To ja już wolę Dodę. Dużo lepiej wyprofilowana, no i widziałem jeden test w sieci - Radek Majdan testował.

Ciekawe co z kompatybilnoscia wsteczną i wykastrowanym bagnetem :-P
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
No, bagnetu to ona chyba nie ma...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
...ale ma adapt-all :mrgreen: :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach