adapter  Dołączył: 02 Mar 2007
Lampa do k100d
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zapewne jest to dokładnie to samo co Tumax DPT386AFZ-P oraz Soligor DG-420 Z.
 
Grizley  Dołączył: 30 Sie 2007
tylko cena wiele niższa nawet z przesyłka
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dolicz cło i podatek i z różnicy zostanie bardzo niewiele.
 
Grizley  Dołączył: 30 Sie 2007
fakt tego nie przekalkulowałem :(
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Za Tumaxa zapłaciłem z gwarancją w Polsce 450
 
Grizley  Dołączył: 30 Sie 2007
będe musiał sobie sprawić też coś P-TTL bo juz pare razy
dostałem za swoje z manulaną lampką która wali pełna mocą
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Jeśli szukasz lampy do kasetki to ja prawdopodobnie będę sprzedawał za pare dni AF200FG na allegro (nowa, nieużywana, z gwarancją do podbicia w którymkolwiek MM,bonus z promocyjnego zestawu z k100d super), a jeśli jesteś z okolic lublina to możemy się nawet jakoś umówić "na żywo". (jeśli nie jesteś zainteresowany to daj znać a umieszczę stosowne ogłoszenie w dziale "giełda")
 
Grizley  Dołączył: 30 Sie 2007
raczej nie , u mnie wskazane jest kupno z obrotowym palnikiem
w każdą stronę.I wspomaganie autofocusa
 
adapter  Dołączył: 02 Mar 2007
plwk napisał/a:
Dolicz cło i podatek i z różnicy zostanie bardzo niewiele.

obecnie jestem w angli i czy przypadkiem nie bede musial placic cla podatek jest napisane dla florydy 7%
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
adapter, rozejrzyj się za pentaxem, sigmą lub metzem. Tej z linka lepiej nie kupuj.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
A tak BTW, żeby nie zakładać specjalnie wątku to, przyda mi się do czegoś taka lampa jak AF200FG? z tego co zrozumiałem nie wspomaga AF, nie obraca się w żadnym kierunku, ale za to zasięg ma większy od "kitowej" ;p i kąt krycia, zastanawiam się w jakich sytuacjach może mi się przydać "taka" lampa?
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Przyda się, jeśli obiektyw rzuca cień z wbudowanej lampy - ta jest wyżej, więc cień będzie mniejszy (albo żaden ;) ).
No i zasilanie ma własne, więc zasilanie aparatu odpocznie. 8-)

 
adapter  Dołączył: 02 Mar 2007
wkt napisał/a:
adapter, rozejrzyj się za pentaxem, sigmą lub metzem. Tej z linka lepiej nie kupuj.

a jaki metz ma p-ttl'a ??
a golnie dziekuje za pomoc :)
 

Szumak  Dołączył: 18 Cze 2007
 
adapter  Dołączył: 02 Mar 2007
plwk napisał/a:
Dolicz cło i podatek i z różnicy zostanie bardzo niewiele.


wlasnie dostalem odpowiedz od sprzedawcy ze nie zaplace cla ani podatku to chyba sie opaca kupic za jakies 250 zł czy sobie odpuscic ?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na to musisz sobie sam odpowiedzieć :evilsmile: . Ja w kraju za podobnego Tumaxa zapłaciłem 450.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
adapter napisał/a:
wlasnie dostalem odpowiedz od sprzedawcy ze nie zaplace cla ani podatku
jemu na pewno nie, ale czy w Polsce nie - tego nie byłbym taki pewien. Poza tym jest jeszcze pytanie: ile jest wart dla ciebie tak zwany "święty spokój" (gwarancja)?
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Sigma do Pentax EF-530 DG Super a co sądzicie o tej lampce do mojej "kasetki" też muszę jutro kupić, a może polecicie coś lepszego i może tańszego...? A może ta mi wystarczy do plenerów Pentax AF 360 FGZ..?
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
wytłumaczcie mi proszę - czy każda lampa P-TTL będzie współpracować prawidłowo z k100d super ?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach