alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
jorge.martinez napisał/a:
długie wołanie, rzadkie przewrotki (czyli np. trochę na początku, a potem gdzieś w połowie wołania, albo co 5 minut np.). Tylko pytanie, jak bardzo przedłużyć czas wołania.


Nigdy nie probowalem, albo nie pamietam.

jorge.martinez napisał/a:
No i wątpliwość zasadnicza, czy efekt brzegowy, w założeniu pożądany, wystąpi przy takich zabiegach?


Nigdy nie widzialem takiego, nawet po rodinalu 1+1000 przez 12h.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Dobra misie pysie - gdzie kupić tego FX-1 :?: :?: :?:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Zrobić , misiaczku. :mrgreen:
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Ok, ale jak, skąd, kto pomoże :?:
 
emgenov  Dołączył: 29 Maj 2007
karmazyniello

mam odczynniki (poodważane), troche przeterminowane ale powinny być ok. Jedną porcję FX1lite zrobiłem ale nie polubiłem sie z tym wywoływaczem.
jak chcesz to ci dam za darmo (po koszcie przesyłki)
odezwij sie na priv

p
m

 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Nie bardzo pamiętam wszystkie składniki, ale podejrzewam, że je mam. Na pewno mam siarczyn, węglan, metol. Niestety jestem poza moim składzikiem chemicznym i najwcześniej moge to w sobotę za tydzień sprawdzić i ew. zrobić Ci małą porcyjkę. :-P
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
FX-1 w użyciu, tylko po dwóch dniach w słoiku z metholem cosik mi się wytrącił i malutkie drobinki brązowe pływają, czy to normalne?

Pierwsza rolka za mną. Ostrość obrazu jest na prawdę niezła, że nie wspomnę o samym skanowaniu, poniżej surowy skan:

 
Rado  Dołączył: 15 Lut 2009
Próbował może ktoś wołać w FX-1 HP5 (135) forsowany na 1600 ASA? Wyjdzie coś z takiej kombinacji?

[EDIT]: jakie czasy dla Acrosa @100 i @200 w FX-1?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Rado napisał/a:
Wyjdzie coś z takiej kombinacji?


Pewnie wyjdzie ziarno jak młode kartofle, jak mawia Alkos :-D
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wolaj 400@1600 jakies 25min, czyli do tzw. wywolania pelnego. Ziarno jak mlode kartofle, blady negatyw, ale wyjdzie :-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Rado, koniecznie pokaż efekty!
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
alkos napisał/a:
Wolaj 400@1600 jakies 25min


Oooo, a ja wołałem Legacy Pro 400@1250 w FX-1 przez 15 min w 21.C i wyszło niczego sobie :mrgreen:

Kliknij, aby powiększyć!

 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Chodzi o to, ze powyzej ~18min FX-1 juz nie dodaje gestosci... Te 25 to tylko tak na wszelki wypadek :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach