timor  Dołączył: 16 Kwi 2010
ID 68
Pytanie.
Kiedyś kupując szkło do powiększalnika musiałem kupić cały "pakiet" ciemni. (Tanio, nie było problemu). W tym pakiecie była paczka chemikaliów. Już wtedy uznałem ją za starą. Ale dzisiaj mam pytanie. Czy warto na próbę je rozpuścić ? Maja parę lat, ale są już z czasów, gdy istniała e-mail, jednakże dystrybutor nie miał website. Firma zamknęła się rok temu niestety.
OK. Co mam:
Komponenty do ID-68 na 3.8 litra i komponenty do ID-78 na 19 litrów (stock jak rozumiem).
Tak jak mówię, każdy składnik zapakowany osobno w foliowym worku.
Przyjmując, że to wszystko leżało przynajmniej 10 lat, czy warto próbować to rozpuścić, czy od razu wyrzucić. Jeśli warto spróbować, to czy ktoś może dać jakąś opinię o tych formułach.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Rozrobić i się cieszyć! ID 78 daje ocieplony ton obrazu na niektorych papierach, ID 68 jest do negatywów i działa podobnie jak ID 11, Microphen. Czasy na DigTr.
http://translate.google.p...ial%26prmd%3Dfd

[ Dodano: 2010-11-21, 10:54 ]
Kiedy to wykorzystasz? 40 filmów i 28 m kw. 640 szt 18x24)papieru można w tym obrobić :shock:
 

timor  Dołączył: 16 Kwi 2010
Dzięki. Jednym słowem masz raczej nadzieję, że chemia jest w dobrej kondycji.
Galon ID 68 pójdzie relatywnie szybko, używam 1+1. W sumie wołań będzie 27(dla 135) albo mniej. Ale z ID 78 to będzie problem, za dużo tego na raz. Czyli jednym słowem będę musiał znaleść wagę i może podzielić to na 5 porcji.
Dzięki za link, to tłumaczenie jest "hilarious"! (Jeszcze będziemy musieli trochę poczekać na komputery z dedukcyjną logiką i oprogramowania tłumaczące.)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach