dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
spieprzylem dwa negetywy
Cholera mnie zaraz strzeli. Zachcialo mi sie wolac w xtolu 1+3, ale oczywiscie nie sprawdzilem jaka jest minimalna ilosc stocka na rolke. Wolalem dwie rolki w 650 ml, czyli wyszlo 80 ml stocka na rolke, a z tego co teraz czytam standardowo dla xtola to min 120 ml. Efekt? Mega niedowolane negatywy. Negatwy sa tak niedowolane, ze nie wiem czy przypadkiem, dodatkowo nie rabnalem sie i zamiast 160 ml odmierzylem 120. Kuzwa - juz nie pamietam kiedy tak spieprzylem sprawe - zdjecia z Warszawy, Slaska, duzo ulicy, ja piernicze chyba sie zaraz potne.

Musialem sie wywnetrzyc.

dzerry
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jesteśmy z Tobą.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Co za film? Dziwne... Hp5 spokojnie wolaem w 70ml 1+3... Moze rozrabiales kranowa? Jesli tak - bardzo mozliwe ze zelazo w niej zawarte (stara instalacja?) zneutralizowalo wywolywacz w tak malym stezeniu... Ryui Suzuki gdzies o tym pisal z tego co pamietam.

Lacze sie w bolu. :-| :-| :-|


(a jak to wyglada zeskanowane?)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
nie pamietam juz jak to dziala 9chyba podwyzsza kontrast) -ratowac wzmacniaczem miedziowym (rany jak to dawno bylo)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
Hp5 spokojnie wolaem w 70ml 1+3... Moze rozrabiales kranowa?


Nie, chyba sie po prostu walnalem w odmierzaniu. Rozrabialem destylowana - tak mi sie przynajmniej wydaje ;-) Dzis wieczorem bede skanowal, moze jednak da sie cos uratowac.

dzerry
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Mozna wzmacniac, ale najpierw radze zeskanowac. Moga wyjsc calkiem przyzwoite rzeczy - zdarzalo mi sie wyciagac wartosciowe obrazki z prawie przezroczystych blon - a jak spieprzysz miedziowym (o co nietrudno) to po ptokach...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach