radek229  Dołączył: 09 Cze 2010
darkduch napisał/a:

radek229, a jak z ich wykonaniem? Jakoś mi ta przezroczysta (chyba) obudowa porządnie nie wygląda./


Ich wykonanie nie budzi moich zastrzeżeń, wydają się być solidne.
 

barto125  Dołączył: 11 Lut 2010
Też muszę jakieś do mp3 upolować, tak to średnio miesiąc mi wytrzymują.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
barto125, podaj kwotę, czego słuchasz, na czym słuchasz, typ jaki chcesz - i coś znajdziemy :)
 

schwefel  Dołączył: 17 Gru 2007
YellowLabel napisał/a:
PL11 też są super - ale dlatego właśnie pytam do czego chcesz to podpiąć. Bo te słuchawki są już mocno basowe i połączenie z taką Sansą Clip/Fuze nie każdemu może odpowiadać.

Dzięki za cynk na te słuchawki :mrgreen: Zakupiłem i na początku było marnie ale po 2h wygrzewania grają już całkiem nieźle, na pewno lepiej od EP630, które wcześniej miałem (oryginały a nie jakieś podróby z allegro).
Idealnie się zgrały z Sansą Clip+ Nightwish w starym składzie w końcu brzmi tak jak na koncercie w Dreźnie w 2005 roku. :evilsmile:
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
schwefel, jak je zmieniłem z SHE9500 to było wielkie rozczarowanie. Bas płaski a wręcz jego brak, góra syczy i piszczy niemiłosiernie. No załamka.
Zostawiłem je na kilkanaście godzin i przeżyłem szok. Jeżeli jeszcze są jacyś heretycy, którzy nie wierzą w wygrzewanie słuchawek to powinni kupić PL11 i przekonać się na własnej skórze że to działa. Słuchawki zmieniły się o 180 stopni.
No ale dla mnie z Fuzem w Rocku było jest już zbyt gęsto i mulasto. Gubią się w szybszych kawałkach.
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
Słuchawki przyszły (PL10) i wszystko ok, wtyk kątowy, dość długi ogranicznik wygięcia (to takie żeby się kabel nie łamał) i na dodatek stopniowo zmieniający napięcie (we wcześniejszych kabel bez problemu złamał się bo było za sztywno). Fajna faktura przewodu.

Jedyne co zauważyłem to kabel zachowuje odkształcenie.

YellowLabel, wygrzewać je jakoś, czy wystarczy po prostu używać?
I w ogóle :-B za polecenie ;-)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
darkduch, możesz je przecież wygrzewać, używając ich jednocześnie :-P
Ja nowe słuchawki zawsze zostawiam na te 5-6h zanim je zacznę odsłuchiwać porządnie, no ale to już kwestia indywidualna.
 

barto125  Dołączył: 11 Lut 2010
YellowLabel napisał/a:
barto125, podaj kwotę, czego słuchasz, na czym słuchasz, typ jaki chcesz - i coś znajdziemy :)
SanDisk Sansa, coś takiego: http://images.trustedrevi...ine/1740-1.jpg, nie pamiętam jaki to model był, muzyka cięższa, rock, metal i pokrewne. Kwota, optymalnie 50, ale nie chce, żeby po 3 miesiącach się rozleciały, ew. wygospodaruję więcej.
 

krzyber  Dołączył: 24 Sty 2008
Gdzie można kupić głośniki do słuchawek 100 - 150 ohm?
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Czy tu ktoś na sali używa(ł) MEElectronics M9P?
Bo ja to jestem wygodny człowiek i chciałem kupić do HTC coś z mikrofonem i chociaż ułamkiem pilota do odbierania rozmów i pauzowania muzyki.
Te, które dostałem w zestawie są fatalne. Coś tam brzęczy na wyższych, a już standardowe od iPoda Nano brzmią czyściej.
Jeśli jeszcze ktoś używał z Wildfire i podzieliłby się wrażeniami, jak mic i pilot, to byłoby wspaniale.
 

Viator  Dołączył: 08 Maj 2008
A może NuForce ne7m? http://www.audiomagic.pl/...orce-ne7m.html?
Mam od prawi roku, kupiłem wiedziony opiniami opiniami, i po początkowym zawodzie (dokanałowe z silikonem mi strasznie nie leżały, poza tym na początku nie podobało mi się jak grały. Po zmianie na pianki Comply - pasują T400/Tx400 - nie drażnią mi ucha. A co do dźwięku, to albo się wygrzały, albo się przyzwyczaiłem :). W każdym razie grają bardzo ładnie, z głębokim basem i szczegółową górą. Mam porównanie tylko do Sennków HD555, i senki mają lepszą górę, scenę, NuForce mają głębsze basy, i nie wiem jak to określić - potrafią walnąć :), w tym pozystywnym sensie. Akcenty są bardzo wyraźnie odczuwalne - nie ma tego w tem samym utworze na sennkach.
Polecam, kupiłbym jej jeszcze raz.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Viator, Mam jednak ochotę na MEElec, przy czym bardzo mi się podobają M6P (z zausznikami).Sprzedawca "audiomagic" trochę drogi, bo np. model M6 sprzedawca "soundmagic" na allegro ma 50 zł taniej.

Jednak dzięki za wskazówkę, bo Twoje też z mikrofonem.

Dziś jeszcze raz oceniłem standardowe HTC od Wildfire. Nadają się tylko, jako Headset do odbierania rozmów. :-/
A sam Wildfire, wg innych uzytkowników, gra całkiem nieźle, więc warto wydać pare groszy na jakieś przyzwoitsze dokanałówki.
W tej chwili najlepszy efekt mam słuchając Wildfire podłączonego do zestawu głośnomówiącego w samochodzie. Parrot MKi 9100 (oprócz Bluetooth) ma porty iPod/iPhone/iPad, USB i line-in. Przy podłączeniu HTC do tego drugiego portu korzystamy tylko z plików na kardcie Micro SD, a całość odtwarzania i prezentacji danych przejmuje Parrot, przy okazji doładowując aku telefonu.
 

Chudy  Dołączył: 11 Sie 2010
Słuchawki
Mógłby mi ktoś polecić jakieś słuchawki nauszne w cenie do 100? wtyczka mini-jack. Myślałem o słuchawkach skullcandy- model lowrider. Ktoś miał do czynienia z tą firmą?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Chudy, a zależy Ci bardziej na tak zwanym "designerskim" wyglądzie i 15 kolorach w stylu Hallo Kitty czy może jakości dźwięku?
Jak to drugie, to Kossy Porta Pro są za ok. 120zł Te dwie dychy chyba jednak warto dorzucić. I mieć dożywotną gwarancję ;-) Albo Senki PX-100, chyba jeszcze droższe, ale nie będziemy się rozwodzić o koszt jednego czy dwóch piw, nie?
Zresztą trudno poradzić, skoro nie wiadomo z jakim sprzętem mają być słuchawki używane, jakiego rodzaju dźwięki czy muzykę mają reprodukować, ani nawet jakie brzmienie lubisz.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
matb napisał/a:
Jak to drugie, to Kossy Porta Pro są za ok. 120zł Te dwie dychy chyba jednak warto dorzucić. I mieć dożywotną gwarancję
Koss Sporta Pro są chyba troszkę tańsze i powinny się zmieścić w cenie

Kasia ma takie i nie narzeka :-P (a początkowo chciała skullcandy - ale jej wyperswadowałem z powodu
matb napisał/a:
zależy Ci bardziej na tak zwanym "designerskim" wyglądzie i 15 kolorach w stylu Hallo Kitty czy może jakości dźwięku?
)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
skullcandy to kiepski wybór.
Powiedz do czego chcesz to podlaczyc, jakiej muzyki słuchasz etc.
 

Chudy  Dołączył: 11 Sie 2010
No własnie chyba będziemy się rozwodzić, bo każdy grosz leci do aparatu, nawet ten grosz na piwo :mrgreen: z jakim sprzętem? komputer,telefon. podpięte do kompa beda służyły do słuchania muzyki i rozmów na skype, majka juz mam dośc dobrego, więc potrzebuje samych słuchaweczek, koniecznie nauszne. Muzyka-metal generalnie, jakieś hity sezonowe pewnie też, zależy mi na dośc głębokim i miłym basie. Słuchawki nie muszą posiadać izolacji dzwięku z zewnątrz

Koss odpada ze względu na gąbke, nie lubie takich słuchawek, bo są zwyczajnie jak dla mnie niewygodne
 

berson  Dołączył: 19 Wrz 2008
Chudy mimo ze przereklamowane i pol polski je ma to polecam Sennheiser HD 202
 

Chudy  Dołączył: 11 Sie 2010
właśnie przejrzałem alledrogo i miałem sie o nie pytać :mrgreen:

posiadają regulacje? bo nie wiem czy wejdą na mój arbuz

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach