j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Cytat
SiekaSS, bez marudzenia kup AKG k26p.. nie żartuję

Mam, i bez zastanowienia wymieniłbym się na koss porta pro. Nie żartuję ;-)
*puf*

 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
SiekaSS, a może soniacze? wczoraj kupiłem w saturnie SONY MDR V150 za 89 zł. A jeszcze pare dni temu kosztowały tam 120 zł, dodam, że na skapcu najtansze były za 95 zł a na allegro posucha. Ja jestem zadowolony :-D
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
kefa, te Sony są strasznie ciche, brakuje w nich przestrzeni.. wiem bo miałem i z AKG porównywałem.
j+, z portrą nie porównywałem, ale na prawdę do AKG nie mam zarzutów. Jak miałeś porównanie to jak subiektywnie odebrałeś różnice?
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
 
kefa to już są takie "operator śmigłowca" mam w domu podobnie zbudowane Panasonic RP-HT222. :-P Może w tym Saturnie warto coś wybrać. :roll:
A tak odnośnie tego że Sony cicho grają - sam odtwarzacz mp3 ma wpływ na to czy cicho czy głośniej wydobywa się dźwięk z słuchawek. :-P Także można by polemizować czy od kefa Soniacze grają cicho.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
SiekaSS, mam bezposrednie porownanie miedzy 2 parami sluchawek.. mam odtwarzac z wyjsciem 18mW na kanal (to nie malo).. no i Sony sa ciemniejsze, graja nieco ciszej (wieksza impedancja) od AKG.. nie ma o czym dyskutowac
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
dagio napisał/a:
j+, z portrą nie porównywałem

Hehe, to już jakaś obsesja... Słuchawki Kossa to Porta Pro.
Portra to materiał Kodaka.
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
dagio, do moich zastosowań wystarczy, ze wzrostem dźwięku nie tracę jakości i to jest dla mnie duży plus. SiekaSS, moim zdaniem są całkiem dyskretne i na pewno mniejsze od typowych słuchawek dj-ejskich. A używam ich z creative zen-v :-D
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
a co myślicie o tych Koss KSC-75 może zbyt interesująco nie wyglądają http://www.3kropki.pl/p/0/3/koss_ksc_75.php na uszach jak "alum felgi" ale mają dobrą jakość dźwięku co do ceny kumpel takie ma i chwalił. Czytałem że to neutralne są to dobrze czy źle ? Ja myślę tylko i wyłącznie do zastosowań mp3 grajka tych słuchawek. 8-) Miał ktoś pisać śmiało :evilsmile: :?: :arrow:
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
SiekaSS napisał/a:
kumpel takie ma i chwalił
A ty słuchałeś ich? Bo wiele osób chwali Koss Porta/Sporta, tymczasem dla mnie to jest beznadzieja. ;-)
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
Gwiazdor napisał/a:
SiekaSS napisał/a:
kumpel takie ma i chwalił
A ty słuchałeś ich? Bo wiele osób chwali Koss Porta/Sporta, tymczasem dla mnie to jest beznadzieja. ;-)

Nie słuchałem właśnie...nie będę jeździł specjalnie do Katowic do Saturn żeby kupić słuchawki chce kupić przez allegro lub sklep z wysyłką. Nie jestem audiofilem :!: Obecnie posiadam Philips SBC HLI40 to raczej różnica diametralna w porównaniu do Koss będzie :?:
Chwalą co dobre wydaje mi się przeczytałem mnóstwo recenzji i opinii w necie. Lecz nie jestem w 100% przekonany czy mnie całkowicie zadowolą :evil:
 

Cypis aka Piotr  Dołączył: 16 Cze 2008
SiekaSS napisał/a:
Lecz nie jestem w 100% przekonany czy mnie całkowicie zadowolą :evil:

Zdalne 100% przekonanie o subiektywnym samozadowoleniu to tylko w erze, Panie...
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Używam Sennheiser px100 gdzieś tak od roku i jestem nimi zachwycony. Zadziwiają mnie za każdym razem jak zakładam je na głowę.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Używam Sennheiser px100 gdzieś tak od roku i jestem nimi zachwycony


Mam dokładnie to samo z CX-300 :-)
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
ja lubie gleboki bas z moich Sennheiser px200 :]
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
Cypis aka Piotr napisał/a:
Zdalne 100% przekonanie o subiektywnym samozadowoleniu to tylko w erze, Panie...

Nie lubię ery Cypis wole pomarańcze :-P

Stachu napisał/a:
Używam Sennheiser px100 gdzieś tak od roku i jestem nimi zachwycony. Zadziwiają mnie za każdym razem jak zakładam je na głowę.


Też właśnie o nich myślałem bo na 100% ich wygląd przemawia do mnie.
Lecz te sennki już kosztują ponad 150zł :roll: :!: :-| :-(
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
IMHO warto. Nie żałuję ani złotówki. Jakość dźwięku i wykonania na najwyższym poziome.

[ Dodano: 2008-11-18, 17:49 ]
http://www.hifiexpert.pl/...x-100?v=8408432 :shock:
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
dagio napisał/a:
j+, z portrą nie porównywałem, ale na prawdę do AKG nie mam zarzutów. Jak miałeś porównanie to jak subiektywnie odebrałeś różnice?
Widzi, mam ten problem, że po pewnym czasie z akg na głowie bolą mnie uszy. Co do samego dźwięku... Akg wydają mi się takie ciężkie, smoliste, nastawione mocniej na bas. Co nie zmienia faktu, że lubię ich brzmienie, szczególnie przy muzyce gdzie spotykają się wysokie motywy (np, smyczki) z basowym podkładem. Ale w Portach się zauroczyłem jakiś czas temu. Strasznie wygodne i dźwięk tak jakby bardziej dynamiczny. Ostatnio i tak nie słucham muzyki na mieście (ba, od ponad tygodnia mój odtwarzacz leży u dziewczyny), ale jak chodziłem w słuchawkach to w she9500 philipsa. Z lenistwa (bo akg trzeba było gdzieś chować, upychać po kieszeniach, ect) i obawy przed jakimiś pęknięciami (już mi raz ten ćwierć-okrągły, szary kawałek plastiku pękł przy nakładaniu - strzał pałąkiem w ucho bynajmniej nie należy do przyjemnych).
Samp napisał/a:

Hehe, to już jakaś obsesja... Słuchawki Kossa to Porta Pro.
Portra to materiał Kodaka.
O, a ja cały czas czytałem Kodak Porta :-)
*puf*

 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Ja mam do sprzedania, ale douszne. :-P Senki CX-300 za 90 zł już z przesyłką. :-P
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
Maciej napisał/a:
Ja mam do sprzedania, ale douszne. :-P Senki CX-300 za 90 zł już z przesyłką. :-P

Pchełki mnie nie interesują...

Co myślicie o tej aukcji :mrgreen: cena za PX200 70zł :mrgreen: ?
http://www.allegro.pl/sho...2+wys%C5%82any.
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Jeśli ktoś lubi nieoryginalne. :evilsmile:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach