kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
Sennheiser HD 201 lub Sennheiser HD 206
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Koss UR20. Za te pieniądze bardzo dobrze wykonane. Używam od ok. 6-7 lat. Szału dla melomanów nie ma, ale za to dobrze izoluje od otoczenia.
https://www.ceneo.pl/16014529
 
chester  Dołączył: 01 Kwi 2010
ja używam Bluedio T4S. U nas kosztują koło 300zł, ale u chińczyka można czasem w promocji złapać za ok. 100zł - jeśli nie spieszy Ci się z przesyłką, to możesz o nich pomyśleć.

Mają bluetooth, ogromne poduchy, które mocno tłumią i sporą baterię. Mają ANC, choć samo jego włączenie mocno spłaszcza dźwięk (nie jestem ekspertem od audio, ale to naprawdę odczułem ;) ), ale samo ANC nie jest potrzebne, bo tłumią niemiłosiernie bez tego ;)

Tutaj recenzja modelu praktycznie tego samego: http://www.audiofanatyk.p...dio-turbine-t4/
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Może Koss Porta Pro? Bardzo przyzwoite słuchawki.

pz
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Oki - dzięki za propozycje. Przyglądnę się :-)
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
skaarj napisał/a:
Może Koss Porta Pro? Bardzo przyzwoite słuchawki.

KPP i dobra izolacja? :roll: :-D
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Nie, ale IMHO lepiej lepsze słuchawki z gorszą izolacją, w tej cenie to raczej bez szans na cokolwiek dobrze izolującego.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Bez przesady. Te kossy aż tak dobre nie są (mam też Sporta Pro - ale imho jak ma dobrze izolować to nie te kossy ;-) )
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
zamknięte HD 669 o których wspominał Kerebron dobrze izolują... i grają :)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Po przeglądnięcie podanych i odrzuceniu tych, które nie spełniały wymagań ( ;-) ) zakupiłan na razie najtańsze - Sennehaisery 601. Okazało się, że mam jakieś monety na allegro i z przesyłką wyszły całe 55pln :-D

Jak przyjdą, to powiem jak się sprawdzają.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach