mertel  Dołączył: 17 Gru 2008




Sezon się skończył to i wątek się zimą zakurzy, ale wiosną odżyje jak robale wrócą.
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006


www.odziwo.pl

Sławek
 
Timko  Dołączył: 22 Mar 2010
Mam pytanie: co to za pająk?
Spotkany nad rzeką (Bóbr), na plaży żwirowej. Rozpiętość odnóży to około 5-7 cm
 
Antoni  Dołączył: 27 Maj 2014
Timko, strzelam(ponieważ żadne ze mnie wiarygodne źródło :-) ) że to może być Wymyk szarawy.
 
Timko  Dołączył: 22 Mar 2010
Dzięki. Rzeczywiście. Ciekawy pająk. Bardzo szybko biega. A jak zastygnie w bezruchu to skubany taki ma kamuflaż, że ciężko go zobaczyć.
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
A nie-zwierzaki też mogą być?
Protestów nie słyszę, więc dla urozmaicenia wątku wrzucam dość już leciwe zdjęcia, z szuflady:






I niejako bonus/dodatek "zwierzęcy":

 

pls9  Dołączył: 09 Gru 2007
Z racji pory roku zająłem się fotografią domową. Oto próba:
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Penteusz, dodatek zwierzęcy mega.
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
SlicaR, :-D

Szkoda tylko, że po zmniejszeniu obrazka nie jest widoczny efekt filtra Halftone Pattern.
W oryginalnej wersji obrazek zbudowany jest przez poziome linie, czyli "prawie" jak na znaczku.
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Z racji pory roku pora na szuflandię. ;-)

Ja sem Netoperek
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Penteusz, był widoczny (przeglądałem na tablecie) po otwarciu na laptopie rzeczywiście nie widać. Ale po kliku jest. Ot ciekawe. Tak czy inaczej widziałem z halfem.
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
Wrzucam link https://plus.google.com/photos/+RuiSantos2014/albums/posts jednego Brazylijczyka, który robi niesamowite makro i może będzie dla kogoś inspiracją :) Z tego co zauważyłem wykorzystuje soczewkę Raynoxa
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Z tą niesamowitością to spora przesada. Jak dla mnie to faje zdjęcia i tyle. ;-)
 
truskafka  Dołączyła: 06 Mar 2014
odważyłam się, czekam na kubeł zimnej wody ... :P
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Może nie zimnej ale ciepłego światełka torchę brak.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Nie, żebym miał jakiś konkretny pomysł, ale coś bym tu poobracał. Może troszkę więcej GO. Poza tym źle nie jest. A na dobrze to trzeba światełka rzeczywiście.
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
truskafka, kubeł to raczej w poniedziałek wielkanocny. Trochę brak GO, światełka i kadr może lepszy byłby wskazany, ale nie jest tragicznie. Załóż własny wątek i wrzucaj Robale. ;-)
 
truskafka  Dołączyła: 06 Mar 2014
Właśnie przeglądam to co zostało z tamtego sezonu i prawdę mówiąc to nie ma co wrzucać, w tym roku mam zamiar bardziej się przyłożyć, bo już wiem tak mniej więcej na co zwracać uwagę. Na usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że to były moje pierwsze miesiące z lustrzanką i pierwsze dni z tamronem.
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Wskrzeszę być może jak widać obumarły już temat. Bardzo pospolite zdjęcie bardzo pospolitego Mohera. :roll:

Morning Reflections I
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Też coś wrzucę żeby temat nie umarł - proszę o wyrozumiałość, to w zasadzie przypadkowe fotki robione zestawem 300mm + telekonwerter 1.4 przy okazji poszukiwania ptactwa:






Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach