Kiwak  Dołączył: 28 Paź 2007
janku, biała łapka na obudowie mówi: "hej cześć, to ja AntyShake, a to obok mnie to mój wyłącznik. Działam na ON, a na OFF nie...."
Natomiast łapka w wizjerze pojawia się chwilkę po półwciśnięciu i mówi: "cześć, to znowu ja - Twój idol, już jestem silny, drżący i GOTOWY."
;-)
 
janku  Dołączył: 10 Mar 2008
ja rozumiem tą zasadę, od dosyć dawna :)
ale piszę o tym, że może to być mylące, gdy się nie wnika w napisy ON/OFF
po prostu przełącznik ustawiony tak, że przy okazji, niechcący wskazuje na łapkę
może być intepretowany jako włączenie SR
(ja bym tak to odbierał, gdyby nie było napisów ON/OFF)
i dlatego pewnie w K20D przestawili łapkę w okolice ON, i zrobili ją na zielono
 
fentarem  Dołączył: 25 Lut 2008
kreski i łapki sr
Witam Wszystkich
Co do opcji ustawień łapki raczej też rozumiem co jest właczone a co nie (fakt moze byc mylace). Łapka w wizjerze jest, stabilizacja zatem właczona. Przeraził mnie raczej fakt, że mimo w miare szybkiej migawce caly obraz jest poruszony (żeby nie było robiłem drzewka siatki i budynki - raczej nie poruszające sie na tyle szybko zeby . Do obiektywu nie mam żadnych zarzutów i uważam, że w tej klasie rewelacja. Przy wyższych migawkach zdjecia ostre jak brzytwa. Reka mi sie nie trzesie wiec nie wiem o co chodzi !!. Musze pokombinowac.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
fentarem, spróbuj jeszcze zresetować wszystkie ustawienia menu na fabryczne, może tam coś przekombinowałeś
 

Garoth  Dołączył: 07 Lut 2008
Re: kreski i łapki sr
Może u Ciebie jest odwrotnie- ON wyłącza, OFF włącza... Albo w sofcie się pochrzaniło i łapka oznacza, że podczas robienia zdjęcia uruchamia się czyszczałka matrycy... w sumie jak przy wyłączonym działa lepiej to rób na wyłączonym... lub można zrobić coś takiego: KLIK ...ach ten 1 kwietnia...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach