LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
Jarek Dabrowski, dzięki wielkie
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja mam zamiar zrobić tak samo, tyle, że z upgradem - nie widzę najmniejszego powodu, dla którego miałbym upgrade robić w euro, skoro za licencję na LR1 zapłaciłem w dolarach.

Ino jedną rzecz trzeba mieć przy zakupie dolarowym - kartę z adresem bilingowym w Stanach.
 

costa  Dołączył: 11 Maj 2006
Jeżeli ktoś znajdzie sposób na zakup w stanach za $, to niech się podzieli jak to zrobił. Ja próbowałem zapłacić swoja kartą kredytową (adres bilingowy polski), ale zapewne z przyczyn, o których wyżej wspomniał Jarek, nie udało się.
A może wystarczyłby jakiś fake-owy adres w stanach?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
costa napisał/a:
A może wystarczyłby jakiś fake-owy adres w stanach?
Wątpię, z tego co wiem, adres jest weryfikowany z bankiem / wydawcą karty.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Chcialem sie podzielic ciekawym spostrzezeniem. Zainstalowalem sobie LR 2 trial jakies dwa tygodnie temu i przy uruchamianiu, ciagle mam '30 days remaining' :-)
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Może to dlatego, że beta jeszcze jest na chodzie? Kiedy w ogóle miała przestać działać? Może 30 dni będzie odliczać właśnie jak się skończy termin bety.

A jak jest z wyostrzaniem przy eksportowaniu do JPG? Dalej są problemy jak w becie?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Stachu napisał/a:
Może 30 dni będzie odliczać właśnie jak się skończy termin bety.
Caly czas mam 30 days remaining. Podejrzewam, ze to dlatego, ze pracuje w 99% na koncie bez uprawnien administratora, a instalowalem z administratora.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Kurcze, a mi się skończył. I teraz bym nawet kupił, ale jakieś chore sposoby sprzedaży wersji edu mają w Polce :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
matb napisał/a:
Kurcze, a mi się skończył. I
matb, rownie dobrze moglbym sobie sciagnac cracka, zeby mi sie ten komunikat w ogole nie pojawial. Tak czy siak lamie licencje. To ja powinienem sie postarac, zeby po 30 dniach przestac uzywac triala.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach