PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Konkurs -miasta Europy
Oglaszam konkurs, na zdjecia przedstawiajace miasta Europy. Interesuja mnie kraje konkretne: Polska, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wlochy, Grecja, Portugalia i Wegry. Zdjecia beda zamieszczone w restauracji, gdzie bedzie menu z kuchni europejskiej. Zalecane zdjecia BW, oczywiscie, ale to w drugim etapie, zdjecia kolor. Wlasciciele wybranych zdjec, otrzymaja zdjecie pamiatkowe restauracji w ktorym zawisnie zdjecie. Bedzie podpisane kto to robil, jakim sprzetem (tylko Pentax :mrgreen: ) . Najlepsze zdjecie to dodatkowo wydruk na wysokiej jakosci papierze w formacie A3 oprawione w ramie bez szkla, ze wzgledu na transport. Restauracja miesci sie w Japonii. Tematyka, charakterystyczne elementy architektury danego kraju, scenki rodzajowe (Street Photo). Termin nadsylania, do konca maja. Jakies pytania, prosze pytac. Pozdro z kwitnacejj Japonii :mrgreen: :mrgreen:
 

corn  Dołączył: 02 Wrz 2007
PiotrB., Czy zdjęcia mają do czegoś nawiązywać??? Np. czy mogą być lekko skojarzone z palinką, oscypkiem, pizzą, serem, czy tylko Eiffel, Piza, Dioklecjan, Zakopane itp.????
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zdjecia maja nawiazywac do kraju. Chodzi o to , zeby w restauracji, goscie (Japonczycy) zobaczyli jak wyglada dany kraj. Eiffel itp. to raczej nie, bo oklepane, chyba ze zrobione z ciekawego punktu widzenia.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
Polska, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wlochy, Grecja, Portugalia i Wegry
PiotrB. napisał/a:
Street Photo
Irlandii brakuje.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarku, brakuje wielu krajow Europy, ale wybrane kraje sa takie, bo beda podawane potrawy z tych krajow. No, chyba ze bede podawal Hagis. :mrgreen:

[ Dodano: 2008-04-06, 01:41 ]
Sorry, pomylilo mi sie, Hagis jest ze Szkocji :-P :mrgreen:
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
A może być "zalewajka" w chlebie na tle pomnika Chopina w Łazienkach?:):):) Czy też oklepany- Chopin oczywiście:)
 

PrOmYk  Dołączył: 25 Lut 2008
A jak nadsyłać? Tu, na forum, czy na maila?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ja nie rozumiem o co chodzi z tymi zdjęciami BW, kolorowymi i etapami.
 

mateo_m  Dołączył: 17 Maj 2007
No właśnie przydałoby się jakieś lepsze wyjaśnienie. Komu, co, jak...
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Math, a ja nie rozumiem Twojego pytania. Mateo_m, Co komu, co, jak? Przeczytaj pierwszy post. PrOmYk mysle ze na forum, w tym watku. Chyba ze admini stwierdza ze za duzo zabierze miejsca, to na maila prosze. Zenza, jak napisalem wczesniej, zdjecia nie maja przedstawiac konkretnie jedzenia, a charakterystyczne elementy architektury danego kraju, chodzi o to zeby Japonczycy zobaczyli jak wygladaja kraje Europy. Uwazasz ze zalewajka na tle pomnika Chopina, to charakterystyczny element Polski? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
PiotrB. napisał/a:
Matb, a ja nie rozumiem Twojego pytania.

A ja odpowiedzi.
PiotrB. napisał/a:
Zalecane zdjecia BW, oczywiscie, ale to w drugim etapie, zdjecia kolor.

???
 

malyglod  Dołączył: 11 Lip 2007
Trochę mało precyzyjny ten konkurs

a szkoda, bo chętnie bym coś wysłał ;-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Piotrb., czy to muszą być tylko fotki jakichś bardzo znanych miejsc, czy też mogą być ciekawe rzeczy z przysłowiowego Pcimia Dolnego?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
malyglod, bo to chyba nie jest konkurs. To taka prośba - macie fajną fotkę to ślijcie, a ja w knajpie w Kraju Kwitnącej Wiśni ją powieszę.
 
cinekk1  Dołączył: 17 Lut 2008
Uwaga na takie "konkursy". To jakaś ściema. Pan coś płaci? Nagroda jaka? Takie zdjęcia można kupić w internecie. Do wyboru, do koloru. Ale po parę dolarów zapłacić trzeba. Restaurator się znalazł.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
cinekk1, a Tobie coś tak mocno odwaliło? Jak trefelek w swoim konkursie dał nagrodę to już każdy jeden musi? W RAW CHallenge też nagród nie ma. I co? Jarka zlinczujesz - bo dotychczas 60 tych konkursów było i żadnej nagrody w żadnym :-P
Jak Ci się pomysł Piotra ni epodoba, albo może go nie lubisz podoba to Ci przecież nikt mu zdjęć wysyłać nie każde. To jest dla takich, co koledze z forum chcę pomóc, fotkę swoją w odległych krajach pokazać itd. A Twoje najeżdżanie jest cośkolwiek nieeleganckie i niegrzeczne :-P
Za takie coś to regulamin przewiduje czerwone paseczki pod awatarem.
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
PiotrB. napisał/a:
Najlepsze zdjecie to dodatkowo wydruk na wysokiej jakosci papierze w formacie A3 oprawione w ramie bez szkla, ze wzgledu na transport.


imho nagroda fajna.
*puf*

 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ok, widze ze emocje siegaja zenitu, math, dzieki za obrone i wyjasnienie. Wiec od poczatku. Powstaje restauracja, ktora prawdopodobnie bede prowadzil. Kuchnia bedzie europejska, mam mozliwosc realizacji projektu wnetrza restauracji wg swojego pomyslu. Wpadlem na pomysl, zeby powiesic zdjecia z roznych krajow Europy, czy to bedzie architektura, czy street Photo, czy innego rodzaju tresci zdjec, to wszystko zalezy co bede mial. Byc moze, jesli zdjec bedzie sporo, to poprostu bede zmienial co jakis czas. Chcialem, zeby zdjecia pochodzily od Polakow, najchetniej zrobione aparatem Pentax, Wiecie dobrze, ze jestem kolekcjonerem Pentaksow, Byloby fajnie, gdybym mogl powiesic zdjecie i byc moze obok zdjecia, powiesze aparat, to jest na razie taki pomysl na goraco. Jesli mozecie pomoc, to fajnie, jesli nie, to przepraszam za zawracanie glowy. Cinekk1, nie wiesz kim jestem, wiec mnie nie oceniaj, stac mnie na to, zeby kupic zdjecia nawet za 1000 $, ale to nie o to chodzi. Chcialbym poprostu powiedziec gosciom, ze zdjecia zrobili Polacy. :-B dla wszystkich
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrB. :-B :-B :-B
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
A Powalos, oczywiscie moga byc zdjecia z tzw. Pcimia Dolnego. :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach