sioux  Dołączył: 14 Kwi 2008
Skoro jeszcze można sie dołączyć, to niniejszym to czynię ;-) Zdjęcie przedstawia schody w Prudniku. ze względu na zakrzywioną perspektywę skojarzyło mi się z filmem "Gabinet dr. Caligari" i taki też dałem tytuł. Może nie potrzebnie... ale za to jest BW :-P

Oczywiście Pentax :-) K10D + DA 18-55

 

wieja  Dołączył: 10 Wrz 2007
Paryż








może



ewentualnie



 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Więc skoro mogą być w kolorze to:
 
witusch
[Usunięty]
matb, fajne zdjecie.
A tak ogolnie, do wszystkich: bardzo udane foty, bedzie problem z wyborem... :-B
 
kusol  Dołączył: 06 Lis 2007
Porto, Portugalia
Most Dom Luís I z 1886 roku, projektu ucznia Gustawa Eiffla.



Trochę krzywe. Nada się czy lipa na maksa?
Wiecej na: http://flickr.com/photos/lukasz-k/sets
chociaż bardziej są to zdjęcia do albumu rodzinnego niż artystyczne.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jutro, tj. we wtorek wieczorem, podamy z zona wstepna wyselekcjonowana grupe zdjec. Ciezko bylo, gdyz rozrzut "tematow" duzy. Trudno bedzie zrobic jeden temat. Duzo zdjec z nocy. Chyba bedzie temat "Europa noca" :-P :mrgreen: Ale temat jest nadal otwarty. :mrgreen:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Mam nadzieję, że jeszcze nie za późno.
Warszawa:




Oslo:

 
ambrella  Dołączył: 24 Cze 2008
Rzutem na taśmę - ciekawe czy zdążyłem. ;-)


1. Klasyka Polsko - Japońska
Koncert muzyki Chopina w Łazienakach - Warszawa 2008
645n + FA645 45-85




2. Sprawdź swoją wagę
645n + FA645 45-85





3. 3 Maja - 217 rocznica uchwalenia pierwszej Konstytucji w Europie (drugiej na świecie)
Parada na Trakcie Królewskim - Warszawa 2008
645n + FA645 45-85




4. Kawalerka - 3 maja 2008 r. ( 217 rocznica uchwalenia pierwszej Konstytucji w Europie.)
Młodzież w mundurach dawnej armii.
645n + FA645 45-85




5. Dzieci i historia - 3 maja 2008 r. ( 217 rocznica uchwalenia pierwszej Konstytucji w Europie.)
645n + FA645 45-85



6. Oslo - centrum miasta
Kwiecień 2008r.
MX + 28/2.8



7. Wodowanie. Marina w Norwegii. Kwiecień 2008r.
645n + FA645 45-85

 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
W tym Oslo w szóstki to prawie jak w Barcy:
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
No to jeszcze Praga:
1.


2.


3.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Oto wstepna lista wybranych zdjec. To jest grupa zdjec, z ktorej jeszcze zrobimy selekcje na I galerie. Reszta bedzie w drugim rzucie. W/w forumowiczow prosze o przeslanie w miare mozliwosci, RAW-y na maila.Oto lista.
1.SQ6GIT - 1,4,7,12
2.Spinner - 1 zdjecie
3.Dagio - Paryz
4.Stachu - 3 zdjecie
5.LL- Edenburg?
6.Piotr - Monte Carlo
7.Samp - Babcia
8.Mateo- kolor, a czy moze byc 1 zdjecie kolor?
9.Wieja - Paryz
10.Ambrella - Chopin, Pan z gitara
11.Wawer i 1-KRK
12. Blanchet - Praga
Bardzo dziekuje wszystkim za wyslanie zdjec na ten konkurs. Mam nadzieje ze sie nie zraza, Ci, ktorych nie wybralismy.Moze nastepne bedzie lepsze? Otwieram 8 lipca, wiec w ciagu miesiaca robie zdjecia te, ktore zostana powieszone w restauracji. Jeszcze raz dzieki :mrgreen:
 

wieja  Dołączył: 10 Wrz 2007
Nie wiem jak szanowne grono kolegów "wytypowanych" - ja raw-ów ani błon nie oddaję.
PiotrB. jeżeli sposób wywołania jest dla Ciebie niesatysfakcjonujący proszę o wskazówki i przygotuję kilka wersji/tif-ów. Jeżeli interesują Cię tylko raw-y - nie rozumiem i nie jestem zainteresowany.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
PiotrB., nie wiem, co Ty na to, ale tamto zdjęcie było robione kompaktem (Sony dsc f707), więc RAWa nie podeślę. Co najwyżej JPEGa 5mpx.
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Jeszcze ja się dorzuce :



fotka przedstawia starą kamieniczkę na olsztyńskiej starówce

 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
ja to samo co Stachu - zdjęcia są na kliszach, więc raw-ów nie bedzie. jedynie mogę zeskanować, ale jakość się przez to pogarsza.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wieja, napisalem wyraznie, w miare mozliwosci, chodzi o to ze jak wszyscy wiedza, roznie odbieramy na monitorze kolory, odcienie itd. Nie chcialbym drukowac na dobrym papierze, pozniej sywierdzic, ze to cos nie tak. Ale trudno, skoro sa problemy, musze zaryzykowac wydruk taki jaki bedzie. To w takim razie prosze w jpg. na format A3. Ok? Co prawda odzew jest niewielki, bo do tej pory dostalem raptem 2 szt. Jesli Ty wyslesz jpg-a, Stachu wysle to co ma, blanchet tez to co ma, to bedzie 5 zdjec. Dobre i to , dziekuje i za to. :-B
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
O jak fajnie. Ja muszę moje foto odszukać i wysłać, zajmie mi to z 2-3 dni... :lol: O ile pamiętam jest ciut poruszone, postaram się coś z tym zrobić.
 

wieja  Dołączył: 10 Wrz 2007
PiotrB. nie problem tylko zdziwienie - może sie nie zrozumieliśmy. Reszta na prv.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
PiotrB., podaj mi maila na PW, chętnie wyślę Ci maila z wielkim plikiem.. sam stweirdzisz czy go jaśniej czy ciemniej zrobić. Wolę RAWa jednak nie wysyłąć, wolisz kolor czy bw? Odpisz również na PW

EDIT:
Nie podales w koncu maila, ale jakos wyslalem Ci ten plik na PW. Powodzenia!!
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dagio, Paryz wyszedl pieknie. LL, wyszlo tez niezle, ale masz brudny skan, przezyje sie. Stachu, za duzo "poruszonych" osob, na razie wstrzymalem sie, cos pomysle. Panowie, co z reszta kolegow?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach