LL  Dołączył: 07 Sty 2008
PiotrB. napisał/a:
LL, wyszlo tez niezle, ale masz brudny skan, przezyje sie
SKAN JAKI SKAN?? ja nic nie wiem ja nic nie widzę ;] raczej fuji 5600 nie wyrabia z formatem A3, a raczej jego specyficzny szum. >>

Ale ważne że wyszło.

Teraz żyję w świece PENTAXA k10 ;] więc następnym razem jak sie uda zakwalifikować w konkursie.......... to bedzie już lepiej z jakościa materiału.... :)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Szkoda, że osoby prezentujące swoje zdjęcia nie doczytały pierwszego postu
Cytat
Najlepsze zdjecie to dodatkowo wydruk na wysokiej jakosci papierze w formacie A3 oprawione w ramie bez szkla
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
I zdaje się, że chodziło o to, że zdjęcia Pentaxem robione miały być, nie? A może mi się pomyliło...?
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
Zdano napisał/a:
Szkoda, że osoby prezentujące swoje zdjęcia nie doczytały pierwszego postu
Cytat:
Najlepsze zdjecie to dodatkowo wydruk na wysokiej jakosci papierze w formacie A3 oprawione w ramie bez szkla


Pewnie co poniektórym gratyfikacja w formie "wiszenia" na ścianie w japonckiej knajpce nie bardzo ...

PiotrB może niepotrzebnie konkursem to nazwałeś?
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
dżejpi napisał/a:
Pewnie co poniektórym gratyfikacja w formie "wiszenia" na ścianie w japonckiej knajpce nie bardzo ...

PiotrB może niepotrzebnie konkursem to nazwałeś?


Ejże, dyskusja na ten temat już była.

Kto chciał - ten wysłał; kto nie chciał - nie.
Nie wracajmy do tematu.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Jak nie chcieli wieszać i umożliwić wydruku w wysokiej jakości, a co za tym idzie dostarczenia pliku w wysokiej rozdzielczości to po co się tu produkowali?
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
PiotrB., nie jest to zdjęcia miasta (choć malutki kawałek Łodzi widać ;), ale ma akcent restauracyjny i kucharski ... może podpasuje.



Jakby coś to zrobione Pentakiem i mogę podesłać duży plik ;).
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
Samp napisał/a:
dżejpi napisał/a:
Pewnie co poniektórym gratyfikacja w formie "wiszenia" na ścianie w japonckiej knajpce nie bardzo ...

PiotrB może niepotrzebnie konkursem to nazwałeś?


Ejże, dyskusja na ten temat już była.

Kto chciał - ten wysłał; kto nie chciał - nie.
Nie wracajmy do tematu.


Racja ... chęciami - jak mawiają starożytni Polanie, sklepienie niebieski jest wybrukowane ...
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
LL napisał/a:
PiotrB. napisał/a:
LL, wyszlo tez niezle, ale masz brudny skan, przezyje sie
SKAN JAKI SKAN?? ja nic nie wiem ja nic nie widzę ;] raczej fuji 5600 nie wyrabia z formatem A3, a raczej jego specyficzny szum. >>

Ale ważne że wyszło.


Aaa, to znaczy, ze jak robiles zdjecie, to miales brudna matryce. Fuji wyrabia sie znakomicie na A3. Nie ma zadnych szumow, jest ok, tylko tak jak napisalem, jest troche punktow "paproszki" akurat na niebie. Dobrze jest. Nikt nie bedzie ogladal zdjec w odleglosci 0,5 metra :mrgreen: No chyba ze sie "trafi" lowca piksleli. :-P

[ Dodano: 2008-07-03, 08:34 ]
Zdano napisał/a:
Szkoda, że osoby prezentujące swoje zdjęcia nie doczytały pierwszego postu
Cytat
Najlepsze zdjecie to dodatkowo wydruk na wysokiej jakosci papierze w formacie A3 oprawione w ramie bez szkla

Jak nie chcieli wieszać i umożliwić wydruku w wysokiej jakości, a co za tym idzie dostarczenia pliku w wysokiej rozdzielczości to po co się tu produkowali?
_________________
Pozdrawiam
Krzysiek

Szkoda ze osoby piszace posty wyrywaja zdania z kontekstu i niedoczytaja wszystkich postow na ten temat
Pamiatka bedzie zdjecie z galerii restauracyjnej, dla kazdego, ktorego zdjecie zawisnie. Bede wtedy na biezaco pokazywal co wisi. A przy okazji zrobie ocene z goscmi, ktora jest najlepsza i nagroda bedzie wlasnie wydruk.
Tak bylo napisane zdaje sie na drugiej stronie postow.
Wiec nie rozumiem o co Ci chodzi?

[ Dodano: 2008-07-03, 08:38 ]
Math, widzisz, jest nas teoretycznie pare tysiecy osob na forum. Tak jak ktos napisal, nikogo do niczego nie zmuszam. Ale niestety, malo zdjec z Pentaksa, wiec dopuszczone sa zdjecia z innych aparatow. A poza tym, napisalem tez, ze najlepiej jak by bylo z Pentaksa, ale coz............
 

mateo_m  Dołączył: 17 Maj 2007
PiotrB., czy dostales moje zdjęcia?
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
mateo_m, tak dostalem, dziekuje, musialem zrobic mala "popraweczke" suwaczkiem, jest ok. Wybralismy jedno, ta z kopula. Jeszcze raz dzieki. To w sumie mam trzy zdjecia, czekam od Sampa, bo obiecal. A reszta? Coz............ :-/
 

wawer1  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrB., dzieki bardzo za wybór mojego zdjęcia, na prawdę sama świadomość, że ktoś powiesiłby na ścianie (na drugim końcu świata) moje zdjęcie jest wspaniała.
Niestety, nikt z nas nie przewidział zmian jakie zaszły w trakcie trwania "konkursu". Myślę tutaj o przedłużeniu terminu zgłaszania prac jak i o dodatkowym opoźnieniu w samych wynikach. Przesunięcia te spowodowały, że moje plany legły w gruzach - od tygodnia mieszkam w Warszawie i zacząłem praktykę w biurze projektowym. Na chwilę obecną nie mam możliwości przygotowania swojego zdjęcia (tym bardziej, że jest zrobione na filmie). Gdyby wszystko przebiegało zgodnie z pierwotnymi założeniami, gdyby tylko okazało się, że wybrałeś moje foto, pobiegłbym na profi skan i wysłał zdjęcie dostosowane do jakości A3.
Mogę dosłać zdjęcie na początku sierpnia... jeśli nadal znajdziesz chwilę na wydruk jak i miejsce na ścianie, będzie mi baardzo miło:).
A jak nie... cóż to się nazywa: pech...

Mam nadzieję, że nie czujesz się urażony,

pozdrawiam z zalanej deszczem Stolicy...

wawer
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Trudno, :-/ , zawisnie pozniej. :mrgreen:
 

mateo_m  Dołączył: 17 Maj 2007
I jak się mają sprawy ze zdjęciami? wiszą już jakieś?
 

corn  Dołączył: 02 Wrz 2007
Dołożę z moich zimowych i wiosennych wakacji.
Rejestracja auta w Oberwiesenthalu, rodzinne miasto Jensa Weispfloga (to po ceremonii Małysza)
http://www.dropbox.com/ga...Niemcy?h=43667a

A reszta to klęska urodzaju na Cyprze. Cytryny i mandarynki leżą pod drzewami i nikt ich nie zbiera.
http://www.dropbox.com/ga...20Cypr?h=bbccc2
zdjęcie wykonano przed programem w którym Magda Gessler wyrzucała cytrynę z potrawy, bo była gorzka.
 

youlo  Dołączył: 03 Mar 2010
Jeśli jest jeszcze miejsce na ścianach lokalu, które chciał byś wypełnić to zerknij proszę na moje pstryczki południa Polski widziane K-X'em, może coś się spodoba i zawisnę w kraju kwitnącej wiśni...

1. Miasto Sanok,




2. Ruiny klasztoru Ojców Karmelitów Bosych w Zagórzu.

Link do ew. opowieści o klasztorze dla klientów: http://pl.wikipedia.org/w...osych_w_Zagórzu

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach