bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
iczek, nie widzę fotki Twej.
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Ja widzę taki prostokącik z czerwonym krzyżykiem, nie pamiętam z Gdańska tego miejsca :-)
 
lsnk  Dołączył: 23 Lis 2007
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
lsnk, też nie bardzo. Ale dla tych co nie widzieli zdjęcia iczka to powiem, że to zamglona wieża (chyba katedry oliwskiej?). Tak mniej więcej ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
matb napisał/a:
Ale dla tych co nie widzieli zdjęcia iczka to powiem, że to zamglona wieża (chyba katedry oliwskiej?)


http://iczek.blogspot.com...miasto-noc.html

matb, raczej Mariackiej ;-) Dokszltalcaj sie przed przyjazdem ;-)
 
lsnk  Dołączył: 23 Lis 2007
Kurczę, ja widzę.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Cytat
Ja widzę taki prostokącik z czerwonym krzyżykiem, nie pamiętam z Gdańska tego miejsca
Najwyrazniej nie byles na Gorze Gradowej :-P


zrodlo: http://www.flickr.com/photos/shexbeer/1598008992/ - uwaga to nie jest to niewidzialen zdjecie Iczka :-)
 

iczek  Dołączył: 21 Kwi 2008
Przepraszam Was, ale nie wiem czemu z bloga nie moge wstawic wprost linku do zdjecia? Za dlugi? Dzerry podal namiar na wpis, wybaczcie tę niedogodność. Swoją droga ciekawe, bo ja widze swoje zdjęcie na forum...?:)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
iczek, pozwoliłam sobie wyedytować Twój post - teraz widać także dla postronnych...

To:
iczek napisał/a:
bo ja widze swoje zdjęcie na forum...?:)

nasunęło mi na myśl, że ta galeryjka ma sporo z picasy. Zamieniłam w linku s1600 na s800 - i gra gitara.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
W tej chwili jestem w Norwegii u syna. W czwartek wracam do Japonii i wezme sie za zdjecia , oczywiscie z malzonka jako wazny czlonek jury. :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Dwa zdjęcia Krakowa nocy



 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Dzerry: :shock: chyba dawno nie byłem w tamtych stronach...
 
LL  Dołączył: 07 Sty 2008
To ja też dorzucę coś z wojarzy po Europie.

Edenburg

 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Jakoś słabo czarno-białe te zdjęcia macie :-P
 
Charli1902  Dołączył: 19 Maj 2008
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
A ja raz zabrałem dziecku aparat i sobie pstryknąłem trochę wrocławskich dachów:
 

vito157  Dołączył: 28 Maj 2008
A dlaczego nie ma ma Irlandii?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
vito157, pewnie dlatego, że nikt zdjęcia nie pokazał. :roll:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Przedluzam czas do 20 czerwca. Z tego co mam, to nie zrobie galerii BW, beda wymieszane z kolorowymi. Trudno, poczatki sa zawsze trudne. Jest juz pare pewniakow, ale to oglosze pod koniec czerwca. Otwieram knajpe na poczatku lipca, wiec zostawiam pare dni na wydruk i zalozenie w ramki i ladnie powiesic. :mrgreen:
 

wawer1  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrB., uff dobrze, że przedłużyłeś, bo mam problemy z przedłużeniem licencji na soft do obróbki:/. Fotki są z pleśniaków, więc jakby co, mogę zorganizować lepsze skany.

Na razie tyle :

1 - Krk


2 - Krk


3 - Krk


4 - trochę poza tematem... eee.. no ale ta rzeka przepływa przez polskie miasto;) (Nowy Targ)


5 - Zakopane


7 - jarmark w Nowym Targu, nie wiem czy jest to obraz Polski jaki chciałbym eksportować do Japonii, no ale to już zostawię Ci Piotrze do ew. rozstrzygnięcia

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach