Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Na browar.biz swego czasu wyprodukowano koszulki Żywiec prawie jak piwo

Widzę, że spotkać można się w różnych miejscach. Chociaż mając po tyle postów ile tam mamy to szanse są niespecjalnie duże ;)
 

garp  Dołączył: 16 Lut 2007
dzerry napisał/a:
Niedaleko masz na to polowanie sklep Smak, Czerwony Dwór 17A - na przeciwko Zatoki przy rynku na Przymorzu. Mozesz dostac zawrotu glowy od wyboru w tym sklepie

Dzięki za namiar ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Maciek napisał/a:
Widzę, że spotkać można się w różnych miejscach. Chociaż mając po tyle postów ile tam mamy to szanse są niespecjalnie duże ;)


tia ;-) Ja tam jestem glownie czytaczem i poszukiwaczem informacji. Wlasnie tam znalazlem sklep Smak - moja mala mekke piwna ;-)

dz.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
TeddyBear napisał/a:
Zauważyłem, że im dalej na północ tym większa popularność tego piwa.
Na prawdziwej północy pije się Gdańskie. :mrgreen:

[ Dodano: 2007-05-22, 15:52 ]
dzerry napisał/a:
Niedaleko masz na to polowanie sklep Smak, Czerwony Dwór 17A - na przeciwko Zatoki przy rynku na Przymorzu. Mozesz dostac zawrotu glowy od wyboru w tym sklepie
Hmmm, następne PPD będzie w tej czytelni? :-P :mrgreen:
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
tia ;-) Ja tam jestem glownie czytaczem i poszukiwaczem informacji. Wlasnie tam znalazlem sklep Smak - moja mala mekke piwna ;-)

No widziałem, że jesteś 'statsiarzem' tak jak ja - identyczny wynik 2 postów ;) Lokalny sklep prowadzony przez prawdziwego maniaka mi niestety zamknięto :-(
 
TeddyBear  Dołączył: 16 Maj 2007
Gwiazdor napisał/a:
Na prawdziwej północy pije się Gdańskie

Już sobie wyobrażam jak eskimos w swoim iglo otwiera puszkę z napisem "Gdańskie" :mrgreen:
 

JSW  Dołączył: 20 Lip 2006
sylwiusz, RACJA, "Weissbier rulezzzz;" dla mnie scisla czolowka: norymberski Tucher, Schneider z Kelheim oraz Gutmann z Titting.
 

tom  Dołączył: 07 Maj 2007
Budweisera, Buda i w koniecznej polskiej dostepnosci Heinekena.
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007


i Łomża czasem. Ale najchętniej portery.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
lipalipski napisał/a:
Ale najchętniej portery.

Polecam sprawdzenie nowego piwa z browaru Fortuna czyli Komesa. Całkiem udany porter!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Polecam sprawdzenie nowego piwa - Batory. Pychota! Dostępność - okolice 3miasta [niestety]
 

daniels  Dołączył: 02 Cze 2007
Polskie : Lech Pils , Karpackie SUPERMOCNE
Zagraniczne : Obołon , franciszkańskie :) weissbier
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
tom napisał/a:
Budweisera, Buda i w koniecznej polskiej dostepnosci Heinekena.

O bosz. Czlowieku poznaj co dobre. Toz te dwa ostatnie piwa z proszku sa.

A wracajac do weizenow, to wlasnie pojawil sie pierwszy od lat weizen wazony w Polsce - Frater Pszeniczny produkcji browaru Belgia. Naprawde niezly.

Niestety w tym samym czasie, ten sam browar wypuscil chamska podrobe Kozlaka z Ambera, tym samym tracac u mnie punkty dodatnie za weizena. Uwazajcie na ta podrobe, bo to podobno w dodatku nie jest prawdziwy bock. Wiecej tutaj: http://www.trojmiasto.pl/...l?id_news=23837

dz.
 

konopia  Dołączył: 24 Kwi 2007
powiedzmy ze nie pentax tylko inny aparat, i nie w ręce a w "bezpiecznym" miejscu
a w drugim ręku ...
CARLING
to w UK mi podpasowało,
jasne pełne,
całe 4.1volt.
i odpowiedni smak!
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Z piw ,to najbardziej "wchodzi" mi ...czerwone wino wytrawne :mrgreen: ,nie koniecznie z renomowanego regionu winiarskiego."Zupy" chmielowe czesto smakuja lepiej w określonych sytuacjach: np.letni upalny wieczór na południu Francji,po kilkuset kilometrach w autokarze,i schłodzony "heniek"...Pamięć tego smaku lezie za mną 11 lat.
 
PawelK  Dołączył: 03 Maj 2007
tref napisał/a:
Polecam sprawdzenie nowego piwa - Batory. Pychota! Dostępność - okolice 3miasta [niestety]


Kurcze ja tez to probowalem niedawno, schlodzilem ladnie ale niestety dla mnie bylo mocno srednie..

Zlote Lwy czy Żywe to poezja smaku w porownaniu do tego Batorego ale to moje zdanie ofkors.

PK
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Piwo - recenzje, odkrycia, dyskusje
Bo humor mi dzisiaj leży zupełnie, nie mówiąc już o tym że na PPD nie pojadę...

Zgubiłem moment, przegapiłem - sugerowana na butelkach cena Tyskiego skoczyła z 1,99 PLN na 2,37 PLN. Prawie 20%!!!

(Jak moderatorzy uznają, że temat post do wywalenia - wywalić).
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Mertz napisał/a:
na 2,37 PLN
To więcej niż 1 $ :roll: Straszne !
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
...ale za to dolar potaniał: 2,2018 w NBP. W ten oto nieskomplikowany sposób SilkyPix potaniał do 328 zł.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Dla eksporterow ciezkie czasy :-(

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach