pape  Dołączył: 11 Lis 2006
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
co prawda nie nocne, ale jak najbardziej z okna. ir sklejony z 5 sztuk. po kliku większe.

 

rjan  Dołączył: 18 Mar 2008
Michał K napisał/a:
zawsze mnie interesowało,jak takie coś się robi? na filmie to ekspozycja np 8 razy mniejsza i naświetlać 8 razy...a na cyfrze?


K10D ma tryb multi-exposure, w którym można wybrać 2 do 9 ujęć składanych w ostateczne ostateczne zdjęcie. Dla każdego ujęcia można oddzielnie ustawić ekspozycję lub poprosić body, by samo wyznaczyło odpowiednie parametry na podstawie wybranej ekspozycji dla pierwszego ujęcia oraz liczby wszystkich ujęć.
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
U mnie z okna widać głównie całkiem niezły okaz Świerka Srebrnego, którego rodzice posadzili w ogródku kiedy się urodziłem (wyprzedził już kalenicę naszego domu). Ale jeśli się trochę przesunąć to można zobaczyć nawet fragmenty Krakowskiego Toru Kajakarstwa Górskiego z kominami Skawiny w tle, a zdarza się czasem, że zaplącze się w kadr motolotnia ;-) :
.
Moja siostra, przed oknem której nie rośnie żadne drzewo ;-) , ma szansę raz na jakiś czas dostrzec nawet Tatry :-) . (Ale zdarza się to obecnie niezwykle rzadko - kiedy wiatr dmie dostatecznie mocno i długo by choć na parę godzin przewiać pełznącą nad korytem Wisły pomarańczowo - siwą czapę smogu :-/ ):

PS. Stachu, Masz niezłą tablicę testową za oknem ;-)

 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
A u mnie normalnie polski Manchester:

 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Jeszcze widok ode mnie z Tychów - czasami mgły zaskakują porankami (w pobliżu są stawy)

 
hrobass  Dołączył: 05 Mar 2008
Wszyscy prezentujecie fajne przestrzenie, ja zaś mam tak:
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
hrobass: a ja to nie wiem czy nie zamieniłbym sie z Tobą na widoki zza okna. mi alma es del sur ;-)
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
A to widok z mojego balkonu:
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Tak było zimą:
 

cytrus  Dołączył: 02 Wrz 2007
Sprzed 2 lat co prawda...

 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
cytrus, popraw linka do obrazka bo się nie wyświetla. Masz o jedno http:// za dużo ;-)
 

Romi  Dołączył: 17 Sty 2008
Krzychoo, fajne sarenki....i miły widok z okna :-B :-B
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
cytrus: a tam po lewej to nie motorola? bo jeśli tak, to wiem co to za okolica - będę tam jutro u rodziny. :-)
 

cytrus  Dołączył: 02 Wrz 2007
po lewej UJ..a Motorola niedaleko - jakieś 400 m :-)
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
cotti napisał/a:
Jeszcze widok ode mnie z Tychów - czasami mgły zaskakują porankami (w pobliżu są stawy)


Zrób to samo ujęci bez mgły, a cię namierzę :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Sprzed kilku minut





 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
plwk, wysoko mieszkasz
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ano ;-)
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
co prawda, nie tak wysoka jak cotti w Tychach, bo Ona tam żyje wśród ptaków, ale też wysoko.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach