JN  Dołączył: 24 Kwi 2006
Jestem mało kumaty czy to jest okazja?
http://www.allegro.pl/ite..._36_okazja.html
3,9 za Fuji Color? To chyba nie jest duzo. Co to? Z przemytu czy okradli kogoś;p
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
... aa tak w ogóle to ponoć pare dni temu Fuji zamkneło ostatnią fabrykę filmów w Ojropie ...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Już nie orientuję na bieżąco, ale to chyba coś takiego jak Kdak Color.... taki niby Kodak (lub odpowiednio Fuji) ale z jakichś tam starszych technologii.... Pamietam, że jednak swego czasu wybrałem pewne negatywy i ich się trzymałem. Okazje tego typu to raxzej dla tych, co używają kompakty.

PS. Moi ulubieńcy z dawnych ;-) czasów:
- Fuji Reala 100
- Fuji Press 400
- Fuji NPH
- Kodak Royal Supra 400
- Kodak Portra
- Kodak ProPhoto 100
-
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
tak w ogóle to tego "modelu" nie ma nawet wymienionego w produktach na stronach fuji (sprawdzałem na PL i USA). Swego czasu pstryknołem jedną rolkę na jakiejś imprezie rodzinnej ii nie było tragicznie - można było poznać kto jest kto na zdjęciu ;-)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
JN napisał/a:
3,9 za Fuji Color? To chyba nie jest duzo. Co to? Z przemytu czy okradli kogoś;p

To jest Fuji z najniższej półki. Ostatnio na wrocławskiej giełdzie gość od filmów miał trochę tego, ale odradził (stwierdził, że słabe). Nie kupiłem (najczęściej robię na Superii 200), ale za to przy okazji kupiłem moja pierwszą Velvię :mrgreen: Zobaczymy co wyjdzie

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach