quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
;-) Kermit, pasi. Teraz trzeba jeno Pigi sfocić do kompletu... Zwierzaka lubię - kobieta przecie.

Ka_Seciak napisał/a:
Ja sądzę, że jest trochę szare i płaskie

I słusznie, coś tu nie grało, ale obiekt poruszał się w zawrotnie wolnym tempie - niczym, dynamiczne TNT ;-)

Musical box napisał/a:
wygooglałem i znalazłem że Kermit występował i tu i tu, a i jeszcze na zdjęciu quasi.A leśnemu drapieżnikowi przydała by się mała głębia ostrości bo tło jest chyba bardziej drapieżniejsze od niego.

I tu i tam było ciężko, drań jeden, napuszył ogon, wyrostki i przeponę. Poprawię się, ale łobuz wielki był i basta :!:

Stachu napisał/a:
Ale Wy macie wyobraźnię... :-)

Taki temat proszę Pana, a interpretacja dowolna... Ekspresja jest mile widziana, np: Kermit, choć z małym ogonkiem - no no, nie o to szło...

Musical box napisał/a:

wygooglałem i znalazłem że Kermit występował i tu i tu, a i jeszcze na zdjęciu quasi.

Zaskakujące jest to, że patrzymy, a nie widzimy. Dopiero w domowych pieleszch, obraz wyłania się zza i choć chciałbym go namalować, to wystarczyć musi mi zdjęcie, bo nie potrafię rysować...
Niektórzy porównują fotografię do malarstwa. Owszem, to odbicie, moment i wizja, ale wierzcie, widziałem obrazy daleko doskonalsze, od każdej z fotografii (sic!).

Miłego życzę,
quasi

[ Dodano: 2008-04-24, 00:40 ]
cd..

1 Motyl i kraby:


2 Mrówkojad:


3 Zgadnijcie, kto nadzoruje prace remontowe w Wilanowie:


minusy i plusy mile widziane :-)

Pozdrawiam
quasi

[ Dodano: 2008-05-20, 13:48 ]
Chciałbym odświeżyć temat, tak prawie m-c bez echa... Pewnie "skapcaniałe" są, te moje zdjęcia :oops:

4. Motylek ma na pieńku:


5. Hieroglify:


6. Bucik - modny model => zdradzony Kopciuszek:


Trochę fauny.

7. Kowaliki, łączcie się:


8. Jak kobieta - mały przegląd w szybie:


Miło mi będzie, jeśli znajdziecie chwilę czasu na ocenę mojego spojrzenia.
Pozdrawiam
quasi

PS
Nie wiem skąd, ale często mam dosyć dużą i pustą przerwę na końcu tematu. Ktoś doradzi, co z tym fantem zrobić :?:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach