Marcuss  Dołączył: 14 Wrz 2007
Instrukcja obsługi PL do K200D
Czy wie może ktoś skąd można ściągnąć polską instrukcję do Pentax K200D ? Chciałbym kupić ten aparat, ale dopóki nie poznam do końca jego możliwości za pomocą instrukcji, to się nie zdecyduję. Szukam, googluję i nic nie znajduję.
 
Grizley  Dołączył: 30 Sie 2007
nooo jak kupisz u polskiego sprzedawcy(w Polsce) to powinna byc papierowa polska instrukcja.
Kurde chciałbym aby u mnie decydowała o zakupie tylko instrukcja :mrgreen:
nawet 1min bym sie nie zastanawiał
 
Marcuss  Dołączył: 14 Wrz 2007
Mówisz: "decydowała o zakupie tylko instrukcja".
A ja bym powiedział że nie instrukcja decyduje o zakupie, tylko poznanie funkcji i możliwości aparatu. Posiadam na dzień dzisiejszy K100D, więc coś niecoś już o Pentaxie wiem a instrukcja pozwoli mi wyłuskać różnice. Macałem już K200D w Media-Market. Co zauważyłem na + to możliwość zmiany kółkiem przysłony/czas w trybie P.
A tak swoją drogą, to super mi odpowiedziałeś na pytanie, dzięki. To że dostanę instrukcję po zakupie to doskonale wiem, a ja chcę ją zobaczyć przed zakupem. Po zakupie, to już musztarda po obiedzie. Zresztą pytanie brzmiało "skąd można ją ściągnąć" a nie "czy dostane instrukcję przy zakupie aparatu".
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Marcuss, jeśli może niekoniecznie musi być polska (w końcu K100D znasz), to pod tym linkiem jest angielska.
 
Marcuss  Dołączył: 14 Wrz 2007
Tę instrukcję już mam. Dzięki. Ale polska przydała by się mimo wszystko.
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
Powinna być na dołączonej płycie do aparatu. Może jeden z nowych użytkowników K200 sprawdzi to i podrzuci na jakiś serwis hostingowy.
 
Marcuss  Dołączył: 14 Wrz 2007
WuWu84 napisał/a:
Powinna być na dołączonej płycie do aparatu. Może jeden z nowych użytkowników K200 sprawdzi to i podrzuci na jakiś serwis hostingowy.

I na to szczerze mówiąc bardzo liczę.

[ Dodano: 2008-04-09, 20:37 ]
Wiedziałem, że można na Was liczyć. Otrzymałem instrukcję drogą e-mailową.
Gdyby ktoś chciał jeszcze, to można klupnąć tu:
http://www.fotoaukcje.rep...00D_OPM_POL.pdf
 

arturo.c  Dołączył: 17 Kwi 2008
Dzięki Marcuss za link do polskiej instrukcji. Jestem właśnie na etapie wyboru Pentax'a (zastanawiam się nad K10 lub K200), więc lektura instrukcji może się przydać.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach