perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
  [szczerze POLECAM] Krzysztof Bolesław K.....

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
wohaaaa!

Polski Newton?!!? :mrgreen: :mrgreen:

Wypas lejt ejtis stajl! :-o :mrgreen: :lol:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Jako zart to ok. Ale to raczej taka taia erotyka ;/
 
mloskot  Dołączył: 10 Mar 2008
Na pewnym forum jest parę ciekawych opinii, m.in. taka z którą ja się zgadzam, że facet skrzywdził te kobiety.

 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
a ja myślę ,że jest j** uczciwy w tym co robi, nazywa to amatorskim aktami i takie one są własnie - amatorskie akty.

nie sądze żeby ktokolwiek kogokolwiek krzywdził, przaśna estetyka słabego fotografa to nie powód do krzywdy
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
mloskot napisał/a:
facet skrzywdził te kobiety.

Skrzywdzil, to znaczy?

guerilla napisał/a:
nie sądze żeby ktokolwiek kogokolwiek krzywdził, przaśna estetyka słabego fotografa to nie powód do krzywdy

Nic dodac, nic ujac.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
guerilla napisał/a:

nie sądze żeby ktokolwiek kogokolwiek krzywdził, przaśna estetyka słabego fotografa to nie powód do krzywdy


Ale dla mnie to raczej niesmaczne jest. Bo to ani przasne ani estetyczne.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
milo napisał/a:
Ale dla mnie to raczej niesmaczne jest.

Ale co jest niesmaczne? Naga kobieta o zgrabnej figurze?
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
dan napisał/a:
Ale co jest niesmaczne? Naga kobieta o zgrabnej figurze?


Nie. Chodzi mi tylko i wylacznie o to ze te zdjecia nie sprawiaja mi przyjemnosci z ogladania. Sa po prostu tandetne, ale niestety nie w zamierzony sposob. A tani nieswiadomy kicz to nie jest to co lubie najbardziej. Tyle.
 
mloskot  Dołączył: 10 Mar 2008
dan - chodzi mi o nadużycie zaufania tych pań. IMHO, nie trzeba się znać na fotografii, aby krytycznie ocenić tandetność tych zdjęć, choćby porównując z podobnymi fotkami których sporo w Sieci. Inaczej mówiąc, jeśli te panie widzą takie efekty to myślę, że żałują że dały się namówić na pozowanie. I to jest to co nazywam skrzywdzeniem.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
być może to odpowiedni moment, żeby dodać, że kiedyś na tej stronie zdjęć było więcej, były ponoć bardziej hmmm nie mogę znaleźć słowa... "odważne" ?

Ponoć niektóre panie zaprotestowały i zdjęcia zostały usunięte.

(nie widziałem, nie znałem tej strony wczesniej)
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Wydaje mi się, że aby przekonać te panienki do pozowania, musiał pokazać swoje dotychczasowe osiągnięcia. Więc mogły się spodziewać, jakie będą wyniki.
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
ej no co wy chcecie od tych zdjęć? Widać że gość długo nie trzyma aparatu w rękach, to też słabe tło dla tych zdjęć. Jak sam pisze jest amatorem, więc nie posiłkuje się lampami błyskowymi w "studiu" a jedynie wpadającym światłem z okna (co chyba nie było też do końca zamierzone). Niemniej jednak nie popisał się też kunsztem wykonania strony, paskudny szary kolor nie działa zbyt dobrze na ogólny odbiór zdjęć, przez co troche zniechęca. Same kobiety jak widać na zdjęciach, są albo przymuszone do nie naturalnych dla nich pozycji, lub też wyglądają na "przytargane z ulicy" bez większej świadomości co robią.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
mloskot napisał/a:
IMHO, nie trzeba się znać na fotografii, aby krytycznie ocenić tandetność tych zdjęć, choćby porównując z podobnymi fotkami których sporo w Sieci.

Hmmm... Ale do czego porownujesz te zdjecia? I w czym sa one gorsze? Ze swiatlo do dupy, ze tlo nie takie, ze nie ma tam tego 'pieknego' plastiku jaki znamy z kiepskich polskich magazynow modowych? I co z tego.

Facet nie kryje sie ze swoja amatorskoscia. I dla mnie to jest jakis rodzaj odmiany. Daaaawno takich zdjec nie widzialem.

A w ogole - tandete tez mozna sprzedac. Terry Richardson.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dan napisał/a:

A w ogole - tandete tez mozna sprzedac. Terry Richardson.


..jest fajny.
zapomniałeś dodać ;-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
guerilla napisał/a:
..jest fajny.
zapomniałeś dodać

Zapomnialem dodac, ze na tandecie kosi kase wieksza niz wszystkie polskie gazetowe beztalencia razem wziete ;-) A fajny tez jest!
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Talent to kwestia względna. Andy Warchol sam twierdził, że w jego sztuce najważniejszy był marketing i to, że znał odpowiednich ludzi... :-)
 
mloskot  Dołączył: 10 Mar 2008
dan napisał/a:
Hmmm... Ale do czego porownujesz te zdjecia? I w czym sa one gorsze? Ze swiatlo do dupy, ze tlo nie takie, ze nie ma tam tego 'pieknego' plastiku jaki znamy z kiepskich polskich magazynow modowych? I co z tego


Porównuję z tym co sam widziałem, na przykład z dziesiątkami ciekawych aktów na flickrze. I w cale nie o tło czy plastik chodzi, ale...nie wiem jak to kurcze wyrazić...brak pomysłu. Nawet bez wyszukanych środków można kopnąć widza w tyłek. Na szybko, dwa przykłady które wrzuciłem sobie jakiś czas temu w ulubione na flickrze:

http://www.flickr.com/pho...fla/1284530992/
http://www.flickr.com/pho...ick/1485124116/

Disclaimer: nie chcę uogólniać i przyznaję. że w komentowanej tu galerii istnieje sporo fotek które są ciekawe, ale sporo jest IMHO zbyt pochopnie umieszczonych (zakładając, że to nie galeria z imienin cioci, jak moja, ale artystyczna), i może one przesłaniają ewentualne dobre wrażenie.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
mloskot, wszystko rozbija sie o punkt odniesienia - gust, ramy estetyczne w ktorych cos postrzegamy. Od tego zaleza nasze indywidualne opinie, do ktorych wszyscy mamy prawo.

Ale skad sie biora przypuszczenia o krzywdzeniu tych modelek? Nie sadzisz, ze sa zbyt pochopne?
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
jak biegnie z Kate Moss po plaży fajne zdjęcie :)
jego moda i glamour jest na najwyższym poziomie można powiedzieć.. a to co robi prywatnie (terry world) jest dosyć dowcipne momentami .. no i wzbudza zazdrość czasami:-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach