l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
a póżniej Transludem udamy się do Legionowa

nie ma to jak podroz MZA przed polnoca przez Zeran ;]

sołtys napisał/a:
brat mój z bratową tam mieszkają

maly ten swiat :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
maly ten swiat

malusi ;-) trzebaby kiedy zorgranizować jaki mini-plener ;) ... albo i większy ;)

póki co też bym sie wybrał na to spotkanie zapoznawcze z K10D - musze sie ino pospieszyc z tą moją pracą dyplomową ... motyla noga ... żeby nie powiedzieć: kacze pióro!
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
A kto Ci powiedzial, ze to bedzie spotkanie zapoznawcze z K10D? :lol: :lol: :lol:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
ups ... yyy ... no bo tego ... yyy ... bo akurat myślałem o innym wątku dotyczącym tego modelu ii mnie sie tak napisało ... oczywiście miałem na myśli spotkanie związane z obejrzeniem pewnej premiery ... filmu ... oczywiście "S@motność w sieci", która ma mieć premierę 15.09 .. no oczywiście, że to miałem na myśli i nic innego .. ja w ogóle nie wiem jak mogłeś sylwiusz pomyśleć, że rzeczywiście miałem na myśli K10D :-P ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz, - troche zmeczony jestem.....ciezkie zdjecia mialem....napisz jeszcze raz jakiego dnia ?

[ Dodano: 2006-09-09, 08:10 ]
ok. wreszcie do mnie dotarlo :mrgreen: - blagam- w tygodniu sie dogadajmy sroda/czwartek? To jeszcze w robocie bede mial jakies szanse zaklepac sobie wolne godziny....
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Moge zorganizowac male spotkanie w Warszawie, wskazane zabranie ze soba dobrych pieluchomajtek

Tez jestem chetny, ale nastepny weeekend odpada. W tygodniu jak najbardziej.
 

psyt  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ja niestety nie dam rady pojechac na Photokine, zatem bylbym chetny pojawic sie na warszawskiej premierze. ;-)
W tygodniu okolo 18-19, swoje szanse przybycia oceniam na 85%, chyba ze byloby to gdzies na bardzo dalekich i przeciwleglych peryferiach miasta.
Jesli w weekend, to pasuje mi bardziej niedziela, ale jesli inna bedzie wola wiekszosci to sprobuje sie dostosowac...
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
buuuuuuuuuuuuuuuuuu............. a ja jestem tylko do najbliższego poniedziałku w okolicach.... a potem w najbliższy weekend pracuję
 

magdku  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Re: Premiera Pentaxa - spotkanie - sa chetni?
sylwiusz napisał/a:
Czy sa chetni, ktorzy nie moga pojechac na Photokine, do obejrzenia pewnej premiery (niezle buja ;-) )? :mrgreen: Moge zorganizowac male spotkanie w Warszawie, wskazane zabranie ze soba dobrych pieluchomajtek :mrgreen: Mysle, ze zainteresowani beda wiedzieli o co biega :mrgreen:


Fajnie, tylko dlaczego akurat w Warszawie :(
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
ja w kwestii formalnej - niech się ktoś na to spotkanie wybierze ze swoim DS/DL - i porówna z nowym cudem, zrobi zdjęcia itd, itp...
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Re: Premiera Pentaxa - spotkanie - sa chetni?
magdku napisał/a:
Fajnie, tylko dlaczego akurat w Warszawie :(

Bo niestety tutaj sie miesci dystrybutor Pentaxa ;-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
To w końcu kiedy to spotkanie ? Bo chyba przeoczyłem.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
wlasnie KIEDY ?!?!?!?!?!?!? :evil:
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Witam

Też przyłączam się do pytania - KIEDY? Muszę jakoś zorganizować sobie pracę, aby móc wyskoczyć do stolicy.

Pozdrówka
Marucha

PS
Może ktoś miałby ochotę robić za przewodnika - jak już się wybiorę, to może coś bym popstrykał?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Chętnie się piszę na krajowy pokaz. Postaram się być (o ile goscinny Paryz mnie nie wchlonie). Zatem kiedy?
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
nie bede oryginalny - no to kiedy? 8-)
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
No wlasnie kiedy bo 14 to juz jutro ????
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Panie i Panowie, zapraszamy chetnych w czwartek 21 wrzesnia godz. 18 rynek
Mariensztatu. Bardzo prosze dajcie znac kto bedzie, zebym mogl powiedziec ilu osob sie spodziewac ;-) Mnie niestety nie bedzie, ale bedzie Piotr z K10D ;-)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
mnie nie bedzie :-( Wyjeżdżamy z Marta tego dnia do Holandii. Szkoda ze dopiero w czwartek :-/
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Nic ne poradze, to nie zalezy tylko ode mnie :-( Pociesz sie, ze to prototyp, w ktorym wiele rzeczy dziala jeszcze nie tak jak trzeba i ze jak bedzie wersja produkcyjna, to zrobimy sobie jeszze jedno spotkanie, tym razem "full wypas" ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach