Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jacek Doktor napisał/a:
Chcialem tylko zauwazyc jako stary nalogowy Nikoniarz ze prawie wszystkie obiektywy manualne i prawie wszystkie body Nikona pasuja do siebie :) W cyfre tez je podepniesz tylko nie masz wtedu automatycznego pomiaru swiatla, trzeba pracowac na przyslonie roboczej ...


Ooo, kogo tu przyniosło :-)

A to nie jest tak, że wcale nie na roboczej, tylko na otwartej, a pomiaru nie ma w ogóle i trzeba naświetlac na oko/histogram/słoneczną szesnastkę ;-) ? Ale ja się na Nikonach za bardzo nie wyznaję...

 
Jacek Doktor  Dołączył: 22 Wrz 2006
Dzien dobry dzien dobry :)

Z pomiarem masz racje ale ja i tak uzywam cyfry jako podstawke pod ksiazki na polce zeby ladnie wygladalo :P :P :P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
czyli jednak potwioerdziło się moje spostrzeżenie, że DS lepiej leży w łapie i to nie tylko mnie. Ale panowie, nie ma co panikować myślę, bo jak się gripa podepnie (oczywiści jeśli jego cena nie będzie nienormalna) to inaczej się ręka ułoży na korpusie i ta "wada" może być niezauważalna. A teraz kończę, bo za 2 h mam pociąg w góry, a jedyne co spakowałem to aparat i szkła (choć majtki muszę wrzucić, bo mnie w tv pokażą jako straszącego dzieci potwora z wielkim... obiektywem)
czesc
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jacek Doktor, - no nie..... strawie bronice....ale to na N.... na tym forum ?!?!? :evil:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
tref - wg. Optyczne.pl cena gripa wyniesie 190 rzeżuchy:
http://www.optyczne.pl/?news=297
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Optyczne.pl cena gripa wyniesie 190 rzeżuchy:
to ja cyba kupie najpierw gripa.... :mrgreen:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mi uchwyt K10D lezal dobrze jesli idzie o dlugosc palcy (a mam dlugie paluchy), ale maly paluszek jednak nieco uciekal jesli chcialo sie wygodnie operowac przednim kolkiem. I to mysle moze byc "problem" standardowego uchwytu w K10D, ktory rozwiaze sie po dopieciu BG. Mialem D70 i tam nie bylo tego problemu bo korpus byl sporo wyzszy, no ale cos za cos - ten Nikon nie wygladal tak "rasowo" jak K10D ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach