kubi2410  Dołączył: 23 Kwi 2008
  francuskie oprogramowanie
Witam,
dostałem Pentax Optio 501, jednak menu jest w języku francuskim.Niestety nie mam ani instrukcji obsługi,ani programu za pomocą, którego mógłbym zmienić to po podłączeniu do komputera.Czy znalazłby może ktoś link do instrukcji obsługi lub powiedział mi jaki programik mógłbym zainstalować.
Będę wdzięczne za pomoc.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Witaj kubi2410, mam wrażenie w menu powinna być opcja zmiany języka przynajmniej na angielski.
Na oficjalnej stronie Pentaksa nie ma takiego modelu aparatu ale ściągnij którąś z instrukcji i sprawdź gdzie w menu zmienia się język.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Zdano, wydaje mi sie ze kubi2410 moze miec klopot ze znalezieniem tej opcji w menu, skoro wszystko jest po francusku.. Zapewne jakby ktos lopatologicznie napisal w stylu:
menu -> prawo -> dol ... bla bla, bo nie wiem

to mogloby pomoc. Wiec kto wspomoze kolege?
 
yachoo  Dołączył: 23 Kwi 2008
To może zacznijmy od tego, że nie istnieje pentax optio 501. Mamy do wyboru pentax optio 50, 550. Zrobiłeś jakąś literówkę?
 
kubi2410  Dołączył: 23 Kwi 2008
Zgadza się to jest Pentax 50.Przychylam się do cennej uwagi dagio-nie mogę znaleźć opcji zmiany języka,bo wszystko jest po francusku:(A nie ma programiku,który przywróciłby go do ustawień fabrycznych??

Pozdrawiam
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
kubi2410, może instrukcja w języku angielskim pomoże Ci znaleźć odpowiednie ustawienia http://www.pentaximaging....Optio50_web.pdf
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Zakładka Setup2 (spójrz na slajd 20 tego pedeefa)
i powinno być tam Language
i po prostu wybierz angielski :-)
Akceptacja przez Oui ;-) lub OK :-)
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
cotti napisał/a:
OK


OK? po francusku? w zyciu! ;-)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
no ja wiem, że to nie po francusku ;-)
 
kubi2410  Dołączył: 23 Kwi 2008
Udało się zmienić:)Wszystkim dziękuję za pomoc:)

Pozdrawiam

:-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach