mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
Pozdrowienia dla Pani i Pana z K-3, którzy w sobotę (3.X) czekali ponad godzinę (ale dość spokojnie) wraz z innymi na realizację swojego zamówienia w Zajeździe pod Caryńską w Ustrzykach Górnych...
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Marooned napisał/a:
Nawet zasiedliśmy na przeciw siebie na ławeczkach, ale nie wyglądał jakby mój znajomy pasek zrobił na nim wrażenie toteż wątpię, że krąży po naszym forum.

Z pewnością była to V kolumna ;-)
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
Dzisiaj w Warszawie mignął mi pasek pentaxowy na szyi jednego pana na dniu polskiej szabli. Jeśli czyta forum to pozdrawiam :)
 
barmiska  Dołączył: 27 Sie 2014
Wczoraj, Ojców, Dolina Prądnika, przy mostku przy pstrągarni widziałem pana z czerwonym Pentaksem, nie wiem którym. On mógł widzieć kilku rowerzystów :-)
Pzdr
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Pozdrawiam Panią z panem i dzieckiem spotkaną we Wrocławiu w ostatni piątek września. Ustrzeliłem fotkę i podziękowałem "jednej na milion" jak sama stwierdziła :-D
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Marooned napisał/a:
Nawet zasiedliśmy na przeciw siebie na ławeczkach, ale nie wyglądał jakby mój znajomy pasek zrobił na nim wrażenie toteż wątpię, że krąży po naszym forum.

Można założyć, że on pomyślał to samo o Tobie ;-)
 

astal  Dołączył: 22 Mar 2011
W sobotę spotkałem na koncercie w Dąbrowie Górniczej niejakiego Blesso ;-)

[ Dodano: 2015-10-16, 09:30 ]
Oto Blesso.

 

maxthebest  Dołączył: 14 Mar 2010
Przed Biurem Zawodów Półmaratonu Samsunga w Szamotułach w niedzielę fociła młoda dziewczyna z Pentaxem..Modelowi się nie przyglądałem, wiem tylko, że miał górny wyświetlacz...Miło było zobaczyć...Po powrocie do pentaxowego tematu i forum po kilku latach i obecnym bezowocnym szukaniu w handlu k-50/k-s2 do pomacania, będę teraz czujniejszy, bo sam poczułem się jeszcze bardziej wyróżnionym posiadaczem tej marki ;)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
astal napisał/a:
Oto Blesso.

Piszesz o tym nogami do góry, czy może o jednym z dwóch z aparatami?
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Który to Blesso - ten po prawej czy ten po lewej ?
( notabene obaj mało przystojni)

Ale .... jestem sobie na super koncercie. Publiczność szaleje, zespoły dają z siebie wszystko, alkohol się leje strumieniami, dziewczyny ze ho ho, akcja, reakcja i insza konfrontacja i ....nagle.
Patrzę, a wśród gawiedzi szacowny pan w nietuzinkowej czapie z aparatem który rzewnie mi coś przypomina swą budową oraz paskiem z jedynie słusznym napisem.
Więc od razu walę jak w dym z informacją, iż ja też mam taki pasek i nawet mam osłonę przeciwsłoneczną do obiektywu, której to " Szacowny Pan" już nie miał, gdyż rozsypała się w proch po walce z napierającymi piersiami i inszymi glanami.
I oczywiście lokuje produkt w postaci pentax.org.pl w swych wypowiedziach.
Się działo.
No i z sali po koncercie wychodziliśmy z "Szacownym Panem" ostatni -deliberując nad "rozbłyskami" światła w obiektywie DA 14/2.8 na przysłonie 5.6
 

Lustro  Dołączył: 10 Lip 2013
Pozdrawiam Pana z Panią spacerujących po rynku we Wrocławiu w sobotę 24 października około 17:30. Pan wyposażony chyba w białego k50. Niestety nie mogłem zagadnąć, gdyż goniłem dzieci szukające krasnali :mrgreen:
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
I ja pozdrowię parę(+mała pociecha) nawróconych (ze złej"żółtej" drogi) Pentaxiarzy, spotkanych spacerową porą na zaporze w miejscowości Poręba obok Pszczyny.
K-3 leżał jak ulał! .
 

maxthebest  Dołączył: 14 Mar 2010
Serdeczne pozdrowienia dla sympatycznego pana, który zawitał do mnie, do biura, w charakterze potencjalnego klienta...Cel wizyty zajął nam ledwie kilka minut, potem było o rozdzielczościach matryc w CCTV, by nieoczekiwanie...przejść do foto :) . Po kwadransie ożywionej rozmowy o erze analogowej, szkłach, cyfrówkach...okazało się, że miły pan od lat związany z Pentax'em, obecni foci "kasetką"...i najczęściej przypiętym 18-135 :) Jak miło...
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Nie spodziewałem się kolegi w Rzeszowie.

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jak widać na zdjęciu, był to bardzo młody Dada.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Ale uroda mi pozostała.
 
jancewicz  Dołączył: 30 Cze 2014
Pozdrawiam kolegę z Pentaxem KX i przypiętym 55-200 (z tego co udało mi się podejrzeć), który dopingował swojego syna dzisiaj w hali Redeco we Wrocławiu podczas turnieju piłkarskiego maluchów...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
KX z APSCowym obiektywem?
Ciekawostka przyrodnicza ;-)
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
opiszon napisał/a:
KX z APSCowym obiektywem?

Tak jakbyś nigdy nie słyszał o chochlikach zżerających myślniki :roll:
Swoją drogą ciekawe czy ktoś jeszcze używa KX - nie mówię o gablotkach za szkłem i innych prywatnych ołtarzykach 8-)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
greentrek napisał/a:
myślniki


Ajaj, nie tylko o myślniki tutaj chodzi: KX / K-x ;-)

[ Dodano: 2015-12-21, 15:03 ]
A poza tym DA SIĘ! Gdzieś na starych negatywach mam fotkę z ME-Super + DA 18-55 z piękną kołową winietą na szerokim końcu :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach