marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Pozdrawiam Romka spotkanego dziś na 3 królach w Piekarach.
 

romeck  Dołączył: 18 Lut 2011
Orszakowcy Trzech Króli
marfalc napisał/a:
Pozdrawiam Romka spotkanego dziś na 3 królach w Piekarach.

O, to już wiemy, jak się wyglądamy! :)

===
Przy Orszaku "dużych" aparatów trochę było, ale Pentaxów z 1/4!!! (Sam miałem na szyi dwa: piątkędwaes i trójkędwa)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja widziałem K10d na orszaku w Piasecznie :-) Ktoś się poczuwa?
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Chciałem Go przywitać strzałem z bliska z Windera ME II, ale zaniechałem, mógłbym chłopa przyprawić o zawał serca. Zresztą byłem objuczony dzieciorkami i ME-Super siedział w kaburze ;-)

bakulik - pozdrawiam serdecznie i dziękuję za kalendarze :-)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Ryszardzie, dzięki, również pozdrawiam Ciebie, a także Gwiazdora, mam nadzieję, że następnym razem przysiądziemy gdzieś na dłużej, być może także w większym gronie.
 
uniks  Dołączył: 20 Lut 2012
Głupio przyznać, ale pierwszy raz widziałem kogoś z Pentaxem w ręce... i nie była to moja żona. Tak więc, pozdrowienie dla kolegi co to wczoraj pstrykał most Rędziński z wału na Osobowicach.
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Dzisiaj w Centrum Hewelianum (Gdańsk) widziałam dwa Pentaxy - jeden z panią, drugi z panem - pozdrawiam!
 
Kolya90  Dołączył: 29 Sie 2015
Na wernisażu „Bezpośrednie mówienie snu”. Beksiński – fotografia w Lublinie, wśród przeważającej liczby nikonów widziałem panią z Pentaxem K-3 z podpiętą (chyba) Sigmą.
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
Zdjecie główne jednej z grup na FB poświęconej sztuce tatuażu

 

DevilDead  Dołączył: 10 Wrz 2012
Pozdrawiam Pana z Pentaxem spotkanego dziś późnym popołudniem nad Zbiornikiem Zasławice .
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
Pozdrawiam Pana z Pentaxem K1000 uzbrojonym w M50/1,4, spotkanego dziś w pobliżu Malinowskiej Skały ☺
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Pozdrawiam Panią z Pentaxem, Pana z Pentaxem oraz fotoreportera z dwoma Pentaxami zauważonych w Gdyni koło ORP Błyskawica. :-)
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
lukarch
Cytat
Wysłany: Dzisiaj 0:46
Cytat
Pozdrawiam Pana z Pentaxem K1000 uzbrojonym w M50/1,4, spotkanego dziś w pobliżu Malinowskiej Skały ☺

Prawdziwy Diehard z Ciebie, śmigać nocami po górach, łał, szacun :evilsmile:
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Hermes, inaczej nie upolujesz Dieharda używającego nadal K1000 ;-)
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
Hermes, prawdziwy diehard to zgubił wczoraj 80 letniego Contaxa ;-) My zgubiliśmy tylko softshell. Za to dzisiaj na Małym Skrzycznym spotkałem bardzo sympatyczną panią z K5 i podpiętym do niego Tamronem 10-24 i tym samym może czuć się ona oficjalnie pozdrowiona ☺
 

zidam  Dołączył: 04 Wrz 2014
Pozdrawiam parę sympatycznych Pentaxiarzy (wyposażeni w K-5 i K-x) ze Swarzędza spotkanych dziś na BFF w Starej Rzeźni :) Powodzenia w poszukiwaniu stałki Soligora!
 
darkness  Dołączył: 23 Maj 2016
Witam i pozdrawiam również kolegów pentaxianinów :) z Poznania spotkanych na BFF , nie odzywałem się wcześniej dopiero przyjęto mnie do klubu. Do zobaczenia w Annopole na Craft Beer Camp mam nadzieję że jedziecie.
 

kwrom  Dołączył: 17 Lis 2009
darkness napisał/a:
odzywałem
?
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
No co, pierwszy na Forum przypadek obojnactwa lub innego trans... :oops:
 

Andy_X  Dołączył: 09 Sie 2012
Się czepiacie zamiast zapytać jak idą poszukiwania świętego grala-soilgora :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach