xant  Dołączył: 04 Paź 2006
kristofo napisał/a:
xant, mam nadzieje, że mój żart cie nie uraził.

W żadnym wypadku. Moim zdaniem jeśli ktoś nie umie się śmiać z siebie to nie ma poczucia humoru. Niestety na PPD mnie nie będzie, ale może jeszcze się trafi okazja na :-B Planuję kiedyś Wilczy Szaniec odwiedzić z aparatem a stamtąd to już niedaleko.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
xant napisał/a:
Planuję kiedyś Wilczy Szaniec odwiedzić z aparatem a stamtąd to już niedaleko

Koniecznie, tylko wybierz jakiś słoneczny czas bo to ponury liściasty las.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
A tam słoneczny :-P . W pochmurny dzień lepiej będzie można oddać tą ponurość na zdjęciach ;-) . Ostatnio widziałem program o tym miejscu na Discovery. Fajnie tak zobaczyć znajome kąty w międzynarodowej telewizji :-D .
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Na mojej ostatniej wycieczce zagranicznej, w grupie polaków (19 osób) były 3 lustrzanki. Alfa 100 i dwie kadyszki. :mrgreen: I co wy na to? ;-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Gwiazdor napisał/a:
Alfa 100 i dwie kadyszki. :mrgreen: I co wy na to? ;-)

To jakaś niszowa wycieczka była ;-)
 

xant  Dołączył: 04 Paź 2006
kristofo, dam Ci znać jak będę jechał. Przydałby się jakiś statysta w mundurze z epoki, żeby klimacik na fotach zrobić :lol:
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
xant napisał/a:
Przydałby się jakiś statysta w mundurze z epoki

łatwo powiedzieć, gorzej z realizacją :-)
 

Cynamonka  Dołączyła: 15 Sty 2007
hej Wam..po latach niemalże ;]
sympatyczny wątek;) ja ostatnio mam coraz więcej Pentaksiarzy wśród bliskich znajomych!!!!!... co jest dla mnie dużym-miłym zaskoczeniem...
Na ulicach też często widuję.. zawsze mi łeb wykręca;) za zielonymi obwódkami i całą resztą.jakieś piski cynamonowe też można wtedy na ulicy usłyszeć.;]

pozdrawiam

nat
 

xant  Dołączył: 04 Paź 2006
kristofo napisał/a:
xant napisał/a:
Przydałby się jakiś statysta w mundurze z epoki

łatwo powiedzieć, gorzej z realizacją :-)

Weźmiesz swój aparat, mundur się skombinuje i bedzie zdjęcie SS-mana z Pentaxem. World Press Photo '44 nasze
:mrgreen:
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
to ja kiedyś polazłem na giełdę do stodoły. kupuję negatywy. patrzę za siebie i... ja już gdzieś tego avatara ( ;-) ) widziałem! no to pytam: "dan?" i trafiłem. a nawet aparatu nie miał wywieszonego na szyi.

miło było poznać, spotkać i pogadać.
 

xant  Dołączył: 04 Paź 2006
Cytat
Kiedyś to były czasy ! Po drzewach się chodziło...


Enzo, czy Ty do mnie pijesz ?? :-P
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
xant napisał/a:
Enzo, czy Ty do mnie pijesz ?? :-P

Nie. Do lustra ;)
Ale masz zdziwioną minę :-)
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
W zeszły piątek, 2 maja, wybrałem się na przejażdżkę rowerem, m.in. pod Klasztor Oo. Kamedułów i jestem prawie pewien, że był tam pasjonat Pentaxa :-) - prawdopodbnie z SuperA lub ProgramA (małe, czarne z prostokątnym okienkiem na pryzmacie ;-) ). Ale nie był sam, a nie chciałem przeszkadzać, więc nie zaczepiałem.

 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Spotkałem Pentaksjanina z (chyba) kasetką i firmowym paskiem na szyi w czwartek 15.05.2008 w Słowińskim Parku Narodowym. Był to osobnik płci męskiej, na oko przed trzydziestką, z dłuższymi włosami, ubrany w oliwkowe bojówki i podobnej maści kamizelkę na czarnej koszulce. Zmierzał betonową drogą wzdłuż wschodniego brzegu jeziora Łebsko w kierunku północnym, ku poniemieckiej wyrzutni rakiet i wydmom. Maszerował rozmawiając z kompanem. Niestety spieszyłem się w przeciwnym kierunku na odjazd autobusu sprzed wyjścia i nie mogłem zagadać...
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
A ja widziałem w czwartek jakiegoś faceta z Pentaksem na Długiej około 18:30. I dzisiaj pana z k10d koło Empiku przy dworcu o 12:30, 13:00(?). Ja niestety nie paradowałem z aparatem (nie tym, i nie na wierzchu ;-) ), więc byłem wmieszany w tłum.
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
Uff, jakie szczęście, że na forum N nie ma takiego wątku :D
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
superkomornik napisał/a:
Uff, jakie szczęście, że na forum N nie ma takiego wątku :D


Właśnie wróciłem z takiej parady ludzi, co chcą marihuanę zalegalizować.
Zero Pentaksów. Prawie same Nikony (większość D40-tek :lol: )
 

rafalf  Dołączył: 09 Cze 2007
Samp napisał/a:

Właśnie wróciłem z takiej parady ludzi, co chcą marihuanę zalegalizować

Masz jakieś fotki? Wrzuć jak możesz :)
 

DDspeed  Dołączył: 03 Wrz 2007
Samp napisał/a:
(większość D40-tek )


Nic dziwnego, Ken Rockwell poleca!
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
rafalf, to totalna nuda była.
Przeszli, pokrzyczeli, pomachali transparentami, doszli do Sejmu i zapomnieli o Sejmie, bo czekała tam grupka ludzi z Narodowego Odrodzenia Polski.
Sztampowe, standardowe, nudne. Zrobiłem tylko jedno fajne zdjęcie.

(P.S. ale bardzo dużo ludzi było, spora manifa)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach