wareks  Dołączył: 18 Wrz 2009
Pozdrawiam Pana który to w dniu dzisiejszym wraz z rodzinką przebywał i fotografowała "PENTAXEM" przy górnej stacji kolejki na Magurę Małostowską.
Oj jest tam teraz co fotografować :)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
A ja wczoraj miałem wielką przyjemność spędzić trochę czasu na rozmowie z kolegą Rrrodrigo. Dobre spotkanie, dobra rozmowa, dobre jedzenie i piwo w interesującym towarzystwie.

A oto i wykonane w celach dokumentacyjnych tradycyjne staroczeskie selfičko.


Gdyby ktoś z forumowiczów zawitał do Pragi, to zapraszam na spotkanie do knajpy o wdzięcznej nazwie Hloupý Honza (czyli po naszemu Głupi Jaś). Przyzwoity wybór piwa, dobre jedzenie i niezmanierowana napływem turystów obsługa. Za świadków podaję Rrrodrigo oraz wizytującego kiedyś czeską stolicę Jarka Dąbrowskiego.
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Rrrodrigo, widzę że J.A. 3.0 w użyciu. A wybranym zdjęciem będzie ręka Kytutr 'a ze smartfonem :mrgreen:
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Pozdrowienia dla mijanego turysty wychodzącego z Naprawy na Luboń Wielki ( w niedzielę 05.03 ok godz 13.45) :-) .
 

Rrrodrigo  Dołączył: 07 Lis 2006
Kytutr - cała przyjemność po mojej stronie. Dziękuję za miłe spotkanie, a właściwie za dwa miłe spotkania :-B
Mirek - dobrze wypatrzone, faktycznie sprzęt jest z JA 3.0, ale zrobione nim wtedy zdjęcie nie załapie się do projektu :mrgreen: W aparacie był już kupiony w Foto Skoda Fomapan 400, a mój materiał do JA to Tri-X. Niestety wziąłem do Pragi tylko jedną rolkę i wypstrykałem ją dwa dni wcześniej :-x

[ Dodano: 2017-03-14, 13:58 ]
A tak to wyglądało z drugiej strony:

 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Rrrodrigo, teraz mam knajpiane zdjęcie w prawdziwie czeskim stylu, dziękuję. Ale przy następnym spotkaniu będę lepiej pozował "na Czecha", zgarbię się na stole, zmarszczę czoło, spojrzę gdzieś w przestrzeń i będę rozmyślał.
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Dziękuję dickkett-owi i jego żonie za spotkanie. Jako przewodnik spisał się super. Następnym razem dostanie duże :-B
 
tmp  Dołączył: 12 Wrz 2015
Pozdrowienia dla posiadacza Pentax'a, ubranego w czerwony polar, jadącego ostatnim kursem pociągu retro 'Solnym Szlakiem do Wieliczki' w sobotę 08.04 :)
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Pozdrawiam Panią z pentaxem , widzianą w czasie III Rajdu Pojazdów Historycznych Łużyce 1945 w dniu 22.04 i 23.04. Niestety zauważyłem dopiero w domu przed komputerem znajomy pasek na szyi. Aparatu nie rozpoznałem obiektyw to zapewne DA18-135mm.
poniżej lik do galerii ze zdjęciami-taka mała autoreklama grupy amatorów fotografii.
https://www.facebook.com/...&type=3&theater
https://www.facebook.com/...e=1&pnref=story
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
Widziałem dziś kogoś z paskiem pentaksa na szyi a do paska dołączony bezlusterkowiec z naleśnikiem na kolejce w Sochaczewie - Wagon A lub B. Ja jechałem z rodzinką w C
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
Pozdrawiam kolegę i koleżankę z K-1 spotkanych wczoraj w jadalni schroniska na Jaworzynie Krynickiej oraz posiadacza K-30 stojącego w kolejce do recepcji również w tym samym miejscu :-)
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Czyli te Pentaksy nie są jednak takie niespotykane ;-)
 

Premislaus  Dołączył: 28 Paź 2008
Pozdrawiam Pana z Pentaxem spotkanego 1 maja w godzinach rannych na Zamku w Ujeździe oraz innego spotkanego tego samego dnia po południu także na zamku :mrgreen: w Sandomierzu
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Color, zależy jak na to spojrzeć. Ciekawe jak wyglądałby taki wątek na forum C lub N, hehe :-D
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Widziałem wczoraj na moim osiedlu (południowe rubieże Krakowa) skuter z jedyną słuszną nalepką na przednim błotniku. Fajna, zielona jamaszka. Ktoś się przyznaje?
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
A czy ktoś z forum (poza mną) wczoraj na WSH w Warszawie koło Bazyliki Kawęczyńskiej na uroczystym zakończeniu konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych ?

Jeśli tak, to gratuluj Mu sukcesów dziecka :-)
 

Robur  Dołączył: 12 Cze 2011
No to ja pozdrawiam wszystkich spotkanych na Dniach Dziedzictwa w KRK, zwłaszcza Panią Organizatorkę która fociła ze mną w Muzeum Narodowym (no ja nie mogłem :-) )
 

Premislaus  Dołączył: 28 Paź 2008
Pozdrawiam Pana spotkanego w sobotę 3 czerwca około 13.00 na Zamku w Pieskowej Skale.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Premislaus napisał/a:
w sobotę 3 czerwca około 13.00

Jakoś tak o tej porze byłem stosunkowo niedaleko, na Zamku w Bobolicach :-D
Ale z Pentaxa miałem tylko pasek doczepiony do Samsunga :mrgreen:
 

ringo13  Dołączył: 25 Lut 2013
Pozdrowienia dla Pana z jedynie słusznym logo na pasku spotkanego 4 czerwca w Ogrodach Kapias w Goczałkowicach

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach