eR Gie  Dołączył: 26.12.2015
ringo13 napisał/a:
Pozdrawiam właściciela Pentaxa widzianego 3 sierpnia we Fromborku.

No zobacz, a ja byłem 12tego ;-)

ringo13  Dołączył: 25.02.2013
12-tego to byłem we Wdzydzach Kiszewskich i w Toruniu

To się minęliśmy, Toruń zaliczyłem 10tego :mrgreen:

espresso  Dołączył: 30.04.2007
Szok przeżyłem. Aż dwóch pentaxiarzy dziś po południu w Polanicy dostrzegłem. Jeden oglądał i fotografowałem zumbe w amfiteatrze a drugi spacerować z Panią ul Zdrojową. Ja z racji Olka nie byłem raczej identyfikowalny.

I jeszcze jeden, tym razem zwolennik białego Pentax’a idącego w dniu dzisiejszym czerwonym szlakiem na Diablak ... pzdr :-B ;-)

zipzip  Dołączył: 06.01.2010
Od kilku stron widzę tylko wpisy typu "widziałem, zobaczyłem" - oczekuję zdjęć tych zobaczonych, widzianych :evilsmile:

Fenol  Dołączył: 31.08.2010
To ja opowiem małą historyjkę:

niedawno fotografowałem ślub w Częstochowie, niby nic niezwykłego, ale w trakcie nabożeństwa co rusz ksiądz odprawiający mszę na mnie ukradkiem spoglądał... myślę sobie - no ładnie, coś zawaliłem, jak nic czeka mnie reprymenda. Starałem się być niewidoczny jak tylko mogłem...

... po mszy podszedł do mnie rzeczony ksiądz, ja już przygotowany na najgorsze słyszę:
- ja też mam Pentaksa! :mrgreen:

Ksiądz niestety nie jest zarejestrowany na forum, ale zaprosiłem, zaprosiłem. I niniejszym serdecznie pozdrawiam! :mrgreen:

zipzip  Dołączył: 06.01.2010
Fenol - błogosławiony Jesteś pośród błogosławionych :-/

opiszon  Dołączył: 29.01.2008
Fenol, I błogosławione łono Twoje :-P

Penteusz  Dołączył: 28.03.2012
Czy ksiądz na forum byłby zgodny z regulaminem?

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Jeżeli nie agituje na tematy zabronione regulaminem to dlaczego nie.

Jednego księdza z forum znam. Może mamy więcej niż jednego, ale o pozostałych nie wiem.

Gwiazdor  Dołączył: 05.03.2007
Spotakłem Bakulika na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Byłem równie zdziwiony jak on. :mrgreen:

bakulik  Dołączył: 20.04.2013
Potwierdzam spotkanie i pozdrawiam. :-)

wuzet  Dołączył: 12.08.2009
Zdziwienia już nie potwierdzasz ?

Tehon  Dołączył: 08.06.2007
Pozdrawiam właściciela K3 spotkanego 24.09.2016 w schronisku na Markowych Szczawinach.

lukarch  Dołączył: 03.11.2012
Pozdrawiam serdecznie kolegę rafb, z którym to spędziłem dzisiaj kilka owocnych godzin na plenerze fotograficznym w Pałacu Izraela Poznańskiego w Łodzi. Dzięki naszej obecności procentowy udział jedynego słusznego sytemu wśród uczestników pleneru wynosił 20%. Czy to już kwalifikuje się na zostanie ambasadorem marki ?

rafb  Dołączył: 01.06.2015
Również pozdrawiam kolegę lukarch. Miło było poznać pentaxianina przy tak zacnej okazji. Niestety nie postarałem się o żadne jego zdjęcie przy pracy. Ale nadrobię przy następnej okazji, która mam nadzieję będzie niedługo.

lukarch  Dołączył: 03.11.2012
:-) Rafale to może lepiej, że się nie postarałeś o uwiecznienie mojej facjaty ... Arek się postarał no i ... to już zdecydowanie wystarczy :evil: ;-)

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
Jakie to wszystko nieśmiałe... Ja za to w zeszłym tygodniu spotkałem marlonkę.

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Enzo napisał/a:
marlonkę

Któż to taki?

Skocz do: