Kytutr  Dołączył: 20.02.2007
Marlonka to żeńska forma imienia Marlon. U nas na forum jest jedna: http://pentax.org.pl/prof...wprofile&u=9271

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Nie zauważyłem wcześniej aktywności nikogo takiego, a z wrodzonego lenistwa nie poszukałem wśród użytkowników forum, stąd to poniżające dla mnie pytanie :oops:

plwk napisał/a:
Nie zauważyłem wcześniej aktywności nikogo takiego, a z wrodzonego lenistwa nie poszukałem wśród użytkowników forum, stąd to poniżające dla mnie pytanie :oops:
Każdemu się zdarza. Takie wpadki czynią nas bardziej ludzkimi. Ja na przykład dwa razy przedstawiłem się Zdanowi :-)

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Takie rzeczy to mi się często przytrafiają.

wallace  Dołączył: 08.05.2010
Kytutr napisał/a:
Ja na przykład dwa razy przedstawiłem się Zdanowi :-)

I za każdym razem jako ktoś inny ? ; )

wallace napisał/a:
I za każdym razem jako ktoś inny ? ; )
A widzisz, od teraz tak będę robił. To jest wspaniała rada! Świetna rada Wujku. Bardzo dobra rada! ;-)

bakulik  Dołączył: 20.04.2013
Pozdrawiam Wojtka z ka-piątką spotkanego w niedzielę na PG w czasie zabawy choinkowej dla dzieci.

Kto wie, może udało mi się namówić go do rejestracji na forum i kiedyś tu zajrzy, przeczyta i odpowie na ten post. :-)

SlicaR  Dołączył: 28.04.2013
Pozdrawiam pana strażaka, z namiotu WOŚP, którego 2 minuty temu widziałem w telewizji z K3 (chyba) na ramieniu :-P

wareks  Dołączył: 18.09.2009
Pozdrawiam Pana który to w dniu dzisiejszym wraz z rodzinką przebywał i fotografowała "PENTAXEM" przy górnej stacji kolejki na Magurę Małostowską.
Oj jest tam teraz co fotografować :)

A ja wczoraj miałem wielką przyjemność spędzić trochę czasu na rozmowie z kolegą Rrrodrigo. Dobre spotkanie, dobra rozmowa, dobre jedzenie i piwo w interesującym towarzystwie.

A oto i wykonane w celach dokumentacyjnych tradycyjne staroczeskie selfičko.

Gdyby ktoś z forumowiczów zawitał do Pragi, to zapraszam na spotkanie do knajpy o wdzięcznej nazwie Hloupý Honza (czyli po naszemu Głupi Jaś). Przyzwoity wybór piwa, dobre jedzenie i niezmanierowana napływem turystów obsługa. Za świadków podaję Rrrodrigo oraz wizytującego kiedyś czeską stolicę Jarka Dąbrowskiego.

Mirek  Dołączył: 12.06.2006
Rrrodrigo, widzę że J.A. 3.0 w użyciu. A wybranym zdjęciem będzie ręka Kytutr 'a ze smartfonem :mrgreen:

potraff  Dołączył: 22.05.2016
Pozdrowienia dla mijanego turysty wychodzącego z Naprawy na Luboń Wielki ( w niedzielę 05.03 ok godz 13.45) :-) .

Rrrodrigo  Dołączył: 07.11.2006
Kytutr - cała przyjemność po mojej stronie. Dziękuję za miłe spotkanie, a właściwie za dwa miłe spotkania :-B
Mirek - dobrze wypatrzone, faktycznie sprzęt jest z JA 3.0, ale zrobione nim wtedy zdjęcie nie załapie się do projektu :mrgreen: W aparacie był już kupiony w Foto Skoda Fomapan 400, a mój materiał do JA to Tri-X. Niestety wziąłem do Pragi tylko jedną rolkę i wypstrykałem ją dwa dni wcześniej :-x

[ Dodano: 2017-03-14, 13:58 ]
A tak to wyglądało z drugiej strony:

Rrrodrigo, teraz mam knajpiane zdjęcie w prawdziwie czeskim stylu, dziękuję. Ale przy następnym spotkaniu będę lepiej pozował "na Czecha", zgarbię się na stole, zmarszczę czoło, spojrzę gdzieś w przestrzeń i będę rozmyślał.

Skocz do: