Ijon  Dołączył: 27.10.2006
Pozdrawiamy niepiszącego forumowicza spotkanego w sobotę w Pataky Borporta w Tarcal. Mamy nadzieję na częstsze spotkania w regionie tokajskim :)

Tomeyk  Dołączył: 06.12.2010
Pozdrawiam Panią spotkaną na Szpiglasowym w sobotę, która na co dzień fotografuje k-50. Może się skusi i zajrzy na forum, które jej zareklamowałem :-)

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Jestem z rodziną w Radkowie. Wróciliśmy z ponad 3 godzinnego spotkania z Ireneuszem. Omawiał z Elą ważne problemy życiowe, do mnie, przygłuchego, niewiele docierało. Niemniej, było bardzo miło.

Fenol  Dołączył: 31.08.2010
A mnie to nigdy nikt nie spotyka! Skandal!

SlicaR  Dołączył: 28.04.2013
Bo trujesz o problemach rzyciowych ;-)

Fenol  Dołączył: 31.08.2010
SlicaR, ładne określenie na gadanie o dupie Maryni ;-)

Życiowe :-D

potraff  Dołączył: 22.05.2016
Pozdrowienia dla Pentaksjanina spotkanego pod Przełęczą Salmopolską w niedzielę 15go października. Mijaliśmy go w dwa Pentaxy :-)

Marek  Dołączył: 21.04.2006
Niedziela 22 października. Bieszczady, Połonina Dźwiniacka, albo jak kto woli Bukowe Berdo. Dziwny to był dzień. Na szlaku całkiem sporo ludzi i mało lustrzanek. ;-) A jeśli już to widać było głównie Pentaxy. Być może poranna mglista aura nie zachęcała właścicieli nieuszczelnionych luster do zabierania ich w góry. ;-)
Pozdrawiam pana, którego spotkałem schodząc z połoniny do lasu z Pentaxem K-50 i bodajże 50-200 WR.
Jakby tego było mało, w zagrodzie pokazowej żubrów w Mucznem dwaj Słowacy z Pentaxami. Bardzo sympatyczni ludzie. Mogłem wreszcie pomacać (nigdy wcześniej tego nie robiłem) K-1 z DA*200/2.8. Pewnie ci panowie nie wchodzą na polskie forum Pentaxa, ale też ich pozdrawiam. :-)

popo76  Dołączył: 05.02.2008
Dzisiaj, rajd uliczny w Częstochowie. Pozdrawiam Pana Marka z K50 :)

Marooned  Dołączył: 14.10.2006
Spotkałem przed chwilą ambasadora Czechosłowacji na herbatce w Kowarach. Świetnie mówił po polsku.

Kytutr  Dołączył: 20.02.2007
Byłem dzisiaj w Kowarach,
a tam poznańska wiara.

Widocznie tam taniej niż w Poznaniu.

jorge.martinez  Dołączył: 16.05.2007
Przemyt rogali. Jak nic!

Marek  Dołączył: 21.04.2006
Marooned napisał/a:
Spotkałem przed chwilą ambasadora Czechosłowacji

To chyba musiał być jakiś emerytowany ambasador? ;-)

Marooned  Dołączył: 14.10.2006
Nic z tych rzeczy.

tm  Dołączył: 14.08.2006
Pozdrowienia dla kolegi który robił wczoraj zdjęcia tramwajom w Chorzowie przy przystanku AKS. Miło było poznać i chwilę pogadać :)

Fotomarka  Dołączył: 29.06.2017
popo76 napisał/a:
Dzisiaj, rajd uliczny w Częstochowie. Pozdrawiam Pana Marka z K50 :)

A dziękuję :) Miło było poznać i razem pofocić :)

Kytutr  Dołączył: 20.02.2007
A to miła sytuacja. Fotomarka, widzisz jak to jest. Najpierw trafiasz na forum, czytasz i czytasz. Potem się zapisujesz. Następnie spotykasz kogoś z internetu w prawdziwym świecie. A potem jest już z górki: spotkania, picie cytrynówki i dużo śmiechu :-)

Fotomarka  Dołączył: 29.06.2017
Gdyby nas fotografów podczas Jurajskiego Sprintu Ulicznego w Częstochowie nasza kochana policja nie wkurzyła, to pewnie nie byłoby czasu i okazji zagadnąć do siebie :-D
A tak apropo wspólnego focenia @popo76 to załapałem akredytację na 2 Edycja Drift Challenge w Rudnikach k. Częstochowy. Może wpadniesz?

Skocz do: