powalos  Dołączył: 20.04.2006
Ot takie zdarzenie z dzisiaj. Wraz z Bakulikami, którzy byli w Poznaniu trochę włóczyliśmy się po starówce. Natknęliśmy się na młodą panią fotograf, na prywatnej sesji foto. Za jej zgodą mogliśmy się podłączyć. Gdy zobaczyła nasz sprzęt (ja Super A, Łukasz K-5 II) to usłyszeliśmy: ooo, Pentax !! To bardzo dobre aparaty. Ona miała N i stwierdziła, że miała sporo kłopotów z różnymi wersjami. Wszędzie szwankowała matryca. Zaproponowaliśmy aby kupiła K-1 :mrgreen: .

arekzg  Dołączył: 30.09.2015
Pozdrowienia dla Pani Inscenizatorki spod Góry Czcibora.

apemantus  Dołączył: 08.05.2013
Pozdrawiam Pana widzianego dzisiaj na torze wyścigów konnych w Sopocie. Na szyi wisiał K3II z gripem, szkła nie udało mi się zidentyfikować.

spacja  Dołączyła: 15.03.2011
W ostatnią niedzielę (15 lipca) spotkałam badworm oraz Wiesiek W na "FETA" (międzynarodowy festiwal teatrów plenerowych i ulicznych - nie mylić z greckim nabiałem). Pozdrawiam i pewno do zobaczenia gdzieś na mieście ;-)

Wiesiek W  Dołączył: 28.11.2008
Ja również odpozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na mieście. :-) Może na najbliższej Mozartianie w Oliwie ?

pszczołowaty  Dołączył: 07.12.2009
Czy ktoś z forum był 12 kwietnia nad Morskim Okiem? :)

Pozdrawiam Pana , widzianego dziś około południa na wzgórzu wawelskim.

espresso  Dołączył: 30.04.2007
apemantus napisał/a:
na wzgórzu wawelskim.
Nie był to smok przypadkiem?

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Powtórzę z wątku lokalnego.
W dniu wczorajszym byłem z Artycją, Elą i Zbyniem w Ciechocinku na Koncercie Galowym XXI Festiwalu Operowo-Operetkowego.

KasiaMagda  Dołączyła: 08.05.2016
espresso napisał/a:
apemantus napisał/a:
na wzgórzu wawelskim.

Byłam dzisiaj w Krakowie ale ani Pana, ani smoka nie widziałam.

espresso napisał/a:

Smok to nie był z pewnością!
Ps.
Wyszedłem na rynek i okolice około 4 nad ranem i widziałem tam różne ''okazy'' :-(

[ Dodano: 2018-08-06, 07:25 ]
KasiaMagda napisał/a:
Byłam dzisiaj w Krakowie ale ani Pana, ani smoka nie widziałam.

Też żałuję.
Dziś jadę do Białki Tatrzańskiej.

idzi  Dołączył: 24.10.2010
Pozdrawiam dwóch panów spacerujących po promenadzie w Gdyni w sobotnie południe 1-go września. Pozwoliłem sobie mijając powiedzieć ,że nigdy nie widziałem dwu aparatów Pentax jednocześnie.

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Widać, że masz braki w odwiedzaniu forumowych imprez, zobaczyłbyś co najmniej kilkadziesiąt :mrgreen:

Marooned  Dołączył: 14.10.2006
Jeśli chodzi o dwa Pentaksy koło siebie, bo w czeskich skalnych miastach tydzień temu też mi się trafiło.

Skocz do: