greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
bakulik napisał/a:
muzeum wąskotorówki i ruiny zamku w Wenecji

Ciuchcią po Piazza di San Marco - jest odlot
:mrgreen:
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Ciuchcią po Canale Grande! :mrgreen:
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Bul, bul, bul, PFFFFRT, bul, bul, bul, bul... :-P
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
W zeszły wtorek jakiś chłopak z rodzicami siedział w kawiarni na rynku Kazimierza. Pozdrowienia :-)
 

Mechanik  Dołączył: 22 Lip 2014
To jakiś czas temu łaziłem po jednym spokojnym osiedlu, małego szkockiego miasteczka i drze się do mnie jakiś Turek (na oko) z samochodu. Myślałem, że on się pruje, że mu zdjęcia robię, ale nie. Podszedłem, a ten pokazuje mój aparat i krzyczy - Pentax! Pentax! - No Pentax - mówię ja - Ja miałem Pentax! - on dalej, bardzo rozentuzjazmowany, machając grabiami - Najlepszy aparat brytyjski! Miałem do niego zoom i taakie ostre zdjęcia mi wychodzili! Good for you!
Rozstaliśmy się podnosząc wszystkie możliwe kończyny, z kciukiem skierowanym w górę...

Ciekawe, że nie spotkacie się z czymś podobnym na widok Sony, czy - za przeproszeniem - aparatu w telefonie. A nawet Canona i Nikona. Wniosek z tego, że Pentaxiarze są zdrowo szurnięci. I chyba tylko oni... :mrgreen:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Mechanik, bo to nie jest system dla słabych ludzi :evilsmile:
 

Mechanik  Dołączył: 22 Lip 2014
Wiem wiem. Chuck Norris fotografowałby Pentaxem. Gdyby nie to, że zdjęcia oczywiście wolą się same mu robić, ze strachu... :mrgreen:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Mechanik, o to to :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W spotkaniach z japońskimi turystami, na widok Pentaksa zawsze uśmiechają się i podnoszą kciuk do góry.
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
plwk, kilka lat temu w Dubrowniku robiłem przez pół godziny za maskotkę , czułem się jak misio w Zakopanem. Trafiłem na japońskich turystów i cała wycieczka zrobiła sobie zdjęcie ze mną obwieszonym dwoma aparatami K5 i K1 :-D Prowodyrem był jeden z uczestników wycieczki również z Pentaxem. Sympatyczny gość mówiący w języku Szopena. Pogadaliśmy troszkę , i tam mają podobne rozterki odnośnie systemu ,czyli wąska gama obiektywów i ułomny system sterowania błyskiem. Pozdrawiam Kazuo i jego żonę Basię choć raczej tego nie przeczytają :roll:
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Pozdrowienia dla Zbynia i Artycji spotkanych na dworcu głównym w Krakowie :-)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Mało tych spotkań. Jeden wpis po roku :->
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Ryszard, oboje jechali spotkać się z innymi osobami z tego forum. Spora grupa ludzi z tego forum spotyka się regularnie. Po prostu o tym nie piszą.

Ja napisałem, ponieważ spotkałem ich pierwszy raz po XV PPD, zupełnie przypadkowo ;-)
I dlatego że mimo iż krótkie, spotkanie było bardzo miłe...
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
rysiekll napisał/a:
spotkanie było bardzo miłe...

I lekko szokujące :-B :-B :-B :mrgreen:
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Zbynio napisał/a:
I lekko szokujące :-B :-B :-B :mrgreen:
Tak, mogłem wyglądać jak morderca obserwujący swoje przyszłe ofiary :-P

A wyobraź sobie jeszcze to, że pociągiem jechałem pierwszy raz od kilku lat ;-)
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
rysiekll napisał/a:
pociągiem jechałem pierwszy raz od kilku lat
Żeby było śmieszniej, to ja też... :mrgreen:
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Pozdrawiam Pana z towarzystwem, którego mijałem dziś na trasie między Stogiem Izerskim a Smrkem. Pozdrawiałem Pana werbalnie, ale może to forumowicz?
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
A my dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć przez kilka godzin Jakuba (skaarj) i jego mamę Dorotę. Byli w pobliżu i udało się spotkać.
Pozdrawiamy.
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Dzię-ku-je-my :mrgreen:
Bardzo sympatyczne krótkie spotkanie przy okazji rodzinnej wizyty :)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
macioh, czy to możliwe, że jakimś cudem widziałem Cię dzisiaj w Krakowie na ul.Stachiewicza około godz. 15.25? Czy to tylko Twój idealny klon był? ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach