Macky  Dołączył: 28 Lis 2008
hehe, chyba w złej kolejności zapodałeś trzy ostatnie zdjęcia, bo po 99 już ta brama tak bardzo się nie podoba ;)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Ale ciągle jest ok i na pewno Gelopę kojarzyć będziemy z miastowymi zaułkami ;-) .
 

GeloPa  Dołączył: 26 Mar 2008
102


103
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Ostatnie 2 bardzo ładne zwłaszcza od strony koloru. Jedyna uwaga to ja bym trochę po prostował.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
103 bardzo mi się podoba. Człowiek w rozświetlonej uliczce daje siłę temu zdjęciu. Dla mnie rewelacja.
 

GeloPa  Dołączył: 26 Mar 2008
104


105
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
104 to dla mnie bardzo klimatyczne zdjęcie. Uliczka też ładnie kieruje wzrok. Bardzo mi się podoba. A na 105 ciekawa kompozycja - znowu ładna rynna w akcji :) Dzięki Twoim zdjęciom jedno zapamiętałem - jeśli będę w Lublinie to koniecznie muszę zwrócić większą uwagę na rynny ;)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Na 104 trochę mało światła a na 105 szkoda uciętych schodów. Ale źle jak zwykle nie jest.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Eh że ja nigdy nie znajduje czasu na spacery po lubelskiej starówce;) piękna jest w swym wyniszczonym wydaniu
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
104 podoba mi się, cień na ścianie i klimat.
 

GeloPa  Dołączył: 26 Mar 2008
no to teraz moje ulubione klimaty :mrgreen:
106


107


108 kulten, schody na 105 nie są ucięte, fakt że ściąłem równo ze ścianą i tak wygląda ale byłem przekonany że łuk nad nimi sam w sobie na to wskazuje
 

Nazwany  Dołączył: 31 Lip 2008
Gelopa

Dowód na to, że brzydota (miniona piękność) też potrafi mieć swój urok. Ciekawie pokazana szara rzeczywistość. Pozdrawiam !
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Jak zawsze ciekawe kolory :) Z nowej serii podobają mi się wszystkie, ale 106 najbardziej ze względu na przestrzeń, szersze ujęcie i piękne śmietnisko ;) A nie pokazałbyś choć jednej fotki przed obróbką? Może jakiś RAW byś zapodał, tak jak zrobił to kulten?
 

GeloPa  Dołączył: 26 Mar 2008
kndr napisał/a:
A nie pokazałbyś choć jednej fotki przed obróbką? Może jakiś RAW byś zapodał

nie ma problemu wieczorkiem wrzucę, a co do RAW to nie mam :oops: robię tylko jpg
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Super :) Mnie tam RAW do szczęścia nie jest potrzebny ;) Jak widać na Twoim przykładzie, RAW nie jest wyznacznikiem uzyskania świetnych rezultatów.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Ostatnie trzy świetne, szczególnie 107 dla mnie. Obróbka znakomita.
 

GeloPa  Dołączył: 26 Mar 2008
zgodnie z życzeniem :mrgreen:
107b


plik został jedynie skompresowany, a tak prosto z aparatu
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Teraz widać ile musiałeś się "nasuwaczkować" :) Świetna robota.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
gelopa napisał/a:

108 kulten, schody na 105 nie są ucięte, fakt że ściąłem równo ze ścianą i tak wygląda ale byłem przekonany że łuk nad nimi sam w sobie na to wskazuje


Niestety domyśleć się tego nie udało ale zdjęcie potwierdzające ten efekt dużo lepsze niż pierwowzór. Zdjęcie 106 nie bardzo mi podchodzi kolorystycznie w miejscach: śmiecie. niebieska uliczka, którą widać po drugiej stronie bramy i różowo/fioletowy punkt nad tąż bramą.

Zdjęcie 107 bardzo ładnie dopracowane i fajny kadr.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
gelopa napisał/a:
no to teraz moje ulubione klimaty

"piewca brudu" pomyślałem sobie :-)
102 i 103 fajne (w pierwszym odrobinę kadr z góry i z lewej bym uciął bo przeszkadza mi ten wąski pasek nieba po lewej i brzeg okna, który nie trzyma pionu)
Jak sobie popatrzyłem na 107b (nie ma tej kolorowe bajkowości) to pomyślałem, że to są naprawdę "zakazane rewiry". Nie wiem czy bym się odważył wyciągnąć puszkę w takim miejscu. Nie twierdze, że każdy kto tam mieszka to zakapior ale mam jakiś mimowolny lęk przed takimi miejscami.

tak generalnie to gratuluje zdjęć.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach