SirK  Dołączył: 26 Lis 2007
[SirK] Moje prace.
Rozpisywać się ludziska co jest tak (o ile jest coś tak) a co nie :-) . Słów nie szczędzić autorowi, a jak.... Pozdrawiam i dzięki.

1)


2)


3)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Co się będę rozpisywał, powiem Ci wieczorem na piwie jak zobaczę odbitki :-P
Cóż, poradziłeś sobie bez szarego filtra. Ciekawe czym się skończy jeśli takie początki nam tu serwujesz :-) Ostatnie najsłabsze, ale jak to z HDR różnie bywa w efekcie końcowym.
Nr 2 jest najbardziej czytelne i mocne w odbiorze - zdecydowanie mi się podoba.
Nr 1, kadr nieteges.
Pozdrawiam
 
waldesss  Dołączył: 23 Cze 2008
kurde, bardzo mi sie podoba nr 1 i 2. 3 juz mniej. fajne, mroczne, tajemnicze
pozdrawiam
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
Fakt, klimat niezły na zdjęciach. Ciekawie się ogląda.
 
SirK  Dołączył: 26 Lis 2007
Dzięki za komentarze, co do trzeciego zdjęcia to składa się ono z dwóch ekspozycji więc raczej mowa o HDR to troszkę na wyrost. Mnie ono też do końca nie podchodzi za przecięcie kadru na pół i brak równowagi, troszkę faktycznie jest za dużo po prawej stronie, pokażę z ciekawości oryginalną wersję tego ostatniego:

 

KITT  Dołączył: 28 Lip 2008
Dużo lepiej, dzięki rozmyciu na kamykach u dołu widać dynamikę, a i gra barw powoduje że ciekawsze.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
2 i 3 bardzo mi się podobają, wersja w kolorze już mniej.
 
SirK  Dołączył: 26 Lis 2007
Kolejna fotka do oceny

5)

 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
To co lubię, traki klimat i mrok trafia w mój gust.
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
Fajnei wyszło, wygląda trochę jak szczyty gór wynurzające się z chmur. Brakuje mi tutaj tylko ostrości.
 
SirK  Dołączył: 26 Lis 2007
Co do ostrości to wszystko przez kompresję, w oryginale, kamienie na pierwszym planie ostre idealnie... woda ostra być nie może :-) .
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
Przyłącze się do innych, że bardzo klimatyczne fotki. 1 i 2 najlepsze moim zdaniem :-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Nr 5 jest klasa, ale po czasie dostrzegłem niedoskonałości. Niebo jest takie szare i nudne.
 
SirK  Dołączył: 26 Lis 2007
Jak sie nie ma filtra ND to się robi co się da, w tych warunkach niebo i tak wyszło nieźle tym bardziej że nie przepalone (jednokrotna ekspozycja) z lekko zaznaczoną fakturą a woda rozmyta jak plakatówki na deszczu :-) . No co muszę się jakoś bronić :-) ale za wszystkie komentarze bardzo dziękuję bo.... uczą, co jest najważniejsze.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Swoją drogą na jakiej ogniskowej to było robione? Ze zdjęc wrażenia pozytywne.
 
SirK  Dołączył: 26 Lis 2007
Wszystkie zdjęcia robione sigma 10-20.
 
marbud  Dołączył: 21 Cze 2008
mi sie podoba ten trójwymiar , miodzio

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach