kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
mlmar napisał/a:
Cóż za bestie
zwłaszcza ta na zdjęciu Nr 1 :mrgreen:
 
MichalR
[Usunięty]
no to dwie swiezynki, pierwsza z kita, druga z FA 100-300

1.


2.


Zdrowki,
Michal
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
2 to też świeżynka, czy z szuflady? :) Podoba mi się klimat na 2. Bardzo przyjemne. Winietka dodaje uroku. Numer 1 trochę inaczej bym skadrował. Dałbym przestrzeń przed oczami anioła, czyli ustawiłbym go po prawej stronie. Poza tym podoba mi się.
 
MichalR
[Usunięty]
2 z szuflady o tyle ze robiona na jesieni. na pelen kolor zalozylem jeden z domyslnych filtrow z zestawu Silver Efex Pro firmy Nik Software ktory daje ciekawa winietke i przebarwia zdjecie na tryb 'starodawny'.

kadrowanie dwojki mi sie podoba, akurat probowalem z takim kadrem jak piszesz i efekt nie byl taki ciekawy imho. poza tym lepiej sie oglada to zdjecie w pelnej rozdzialce, zatosowanie filtra wyciagajacego detale daje znakomity efekt na rzezbie aniola. filtr podobnie jak w 2 z zestawu Silver Efex Pro - zwie sie Structure.

Pozdrawiam,
Michal
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
W mojej opinii ta winieta zbyt mocno rozjaśniła, ale ogólnie niezłe zdjęcie.
Aniołek mi się zupełnie nie podoba, głównie przez bałaganiarskie tło i nieciekawy kadr.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
1. bałagan jest, ale światło mi się podoba.
2. ciekawe.
 
MichalR
[Usunięty]
Dzieki za krytyke i pochwaly;) Ponizej kolejne dwie sztuki, tym razem z polowania na niezwykle u nas rzadka odmiane kaczki - Kazarke Rdzawa. W tym roku zimuje w parku Skaryszewskim w Warszawie, sciagajac amatorow fotografii przyrodniczej i nie tylko.

1.


2.


Pozdrawiam,
Michal

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
MichalR, nie widać zdjęć.
 
MichalR
[Usunięty]
eee, tam, odpalam na firefoxie i IE i wszystko widac. przeladuj strone.

Pozdrawiam,
Michal
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Teraz widzę :-D
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Bardzo fajne ujęcie na 1, choć wydaje mi się, że większa głębia ostrości byłaby lepsza :) Dlaczego do zdjęcia 2 nie przyjąłeś odpowiednio niskiej postawy (patrz zdjecie 2)? ;)
 
MichalR
[Usunięty]
hej,

Nie przyjalem postawy takiej jak na 1, gdyz nie jestem harcorowcem i nie dysponuje takim sprzetem jak widoczni na zdjeciu panowie.:) wystarczy mi to co mam, i tak jak na obiektyw ktorym dysponowalem tego dnia (manualna Tokina 70-210) jest ok. zdjecie 1 jest autorstwa mojej zony:)

Pozdrawiam,
Michal
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Ostatnie 2 zdjęcia, cóż jakby to powiedzieć... nie bardzo wyszły by nie powiedzieć, ze są bardzo kiepskie.
 
MichalR
[Usunięty]
hmm, jakby patrzec z technicznego punktu widzenia plus kompozycja to faktycznie mozna sie czepiac. bardziej chcialem pokazac sytuacje tym razem, przede wszystkim na zdjeciu 1. z 2ki jestem w sumie zadowolony, dysponujac sredniej dlugosci manualnym zoomem to jak na crop calkiem niezle wyszlo imho. fakt, zadna rewelacja to nie jest, ale tez zeby tak od razu do kosza?;)

pozdrawiam,
Michal
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
No wiesz, nie napisałem Ci nic o koszu ale tak na prawdę o nim pomyślałem :) . Będziesz miał jeszcze lepsze zdjęcia.
 
MichalR
[Usunięty]
na Twoich sie ucze kompozycji, moze kiedys...;)

pozdrawiam,
Michal
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Dzięki, choć kompozycja to nie wszystko ale prawidłowe i co ważne by było interesujące kadrowanie to cholernie ważna rzecz.
 
MichalR
[Usunięty]
No to teraz cos starszego, jak jeszcze analogiem pstrykalem:

1.


2.


3.


Pozdrawiam,
Michal
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Najbardziej pasuje mi 2. Wzrok jest fajnie prowadzony przez mierzeję (?). Bardzo ciekawe miejsce i fajnie uchwycone. Zdjęcie 3 też mi się podoba. Na 1 jest chyba nieostrość i to mi przeszkadza.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Mi najbardziej pasuje 3 choć to co się stało z niebem nie jest za bardzo do przyjęcia :mrgreen: . Na 1 i 2 należy wyprostować horyzont. Ogólnie nie lubię zdjęć z analogów ale to moje własne widzimisie :evilsmile: .

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach