MichalR
[Usunięty]
[MichalR] Moje z fotografia boje.
Czolem,

No to i ja dolaczam, kolekcja jest tu:

http://plfoto.com/38352/autor.html

Najnowsze sa robione K10D. Zapraszam do komentowania, wszelkie sugestie mile widziane.

Pozdrawiam,
Michal
 

Hakro  Dołączył: 25 Gru 2007
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
MichalR, daj tutaj obrazki, które chcesz pokazać i je chociaż ponumeruj, tak jak robią to inni, będzie łatwiej i przyjemniej wszystkim oglądać.

Fajne wydają się to z bocianem, to z chmurą wody i to z owcą bo przypomina mi pewną osobę :lol:
A obejżałem tylko część z nich.
 

Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
MichalR, czy mógłbyś wrzucić tu zdjęcie, o którym chcesz porozmawiać? To jest forum - fotografie do oceny... Robisz dobre zdjęcia. My na tym forum się "podciągamy". Dyskutujemy o konkretnych fotkach. chętnie usłyszymy jak zrobiłeś dane zdjęcie, ewentualnie co sądzisz o zdjęciach innych.
 
MichalR
[Usunięty]
Ka_Seciak napisał/a:
MichalR, czy mógłbyś wrzucić tu zdjęcie, o którym chcesz porozmawiać? To jest forum - fotografie do oceny... Robisz dobre zdjęcia. My na tym forum się "podciągamy". Dyskutujemy o konkretnych fotkach. chętnie usłyszymy jak zrobiłeś dane zdjęcie, ewentualnie co sądzisz o zdjęciach innych.


O cholera, to chyba czegos nie doczytalem:) Myslalem ze tu sie prezentuje swoja radosna tworczosc w znaczeniu ogolnym, tym bardziej ze z innych postow wynika jak dla mnie wlasnie taka konkluzja. BTW, ocencie w takim razie caloksztalt:)

Pozdrawiam,
Michal
 

magik  Dołączył: 16 Kwi 2008
Jak dla mnie świetne... nie wszystkie co byś w samouwielbienie nie popadł, ale zdecydowana większość wygląda extra. Brakuje tylko podpisów :/
 
MichalR
[Usunięty]
Nowa fotka do oceny:

http://plfoto.com/1530389/zdjecie.html

parametry ekspozycji podane w opisie zdjecia.

Michal
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
A tu są moje jak macie ochotę zobaczyć i ... http://picasaweb.google.c...pacerze116_0504
 
MichalR
[Usunięty]
gucio-59, zaloz wlasny temat dla wlasnych zdjec:) W tym watku komentujemy moje wypociny;)
Michal
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
gucio-59, tak jak napisał MichalR, załóż w tym dziale swój wątek i tam umieszczaj zdjęcia.
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Zdano, Ok, dzięki...
 
MichalR
[Usunięty]
I co, nikt nie skomentuje?

http://plfoto.com/1530389/zdjecie.html

Michal
 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
MichalR, mentalność ludzi tu na forum jest taka że nie będą skorzy do oceny dopóki ich (zdjęć) nie umieścisz na stronie własnego wątku.

 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Musical box, do czego odnosi sie zaimek 'ich" w twoim zdaniu? Musialem przeczytac dwa razy, zeby zrozumiec, ze radzisz umieszczac w watku zdjecia, a nie ludzi ;-)

dz.
 
MichalR
[Usunięty]
Czyli to dziala jak PLFOTO? Poki nie skomentujesz czyichs dokonan, inni nie skomentuja twoich? To takie imho kolko wzajemnej adoracji sie tworzy. A nie o to chyba chodzi w zalozeniach calego tego dzialu ze zdjeciami do oceny. Przyjmuje zatem ze zdjecie jest tak wybuchowe ze nie ma co komentowac;)

Pozdrawiam,
Michal
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
MichalR, nie. Chodzi tylko o to ze latwiej jest skomentowac cos jak sie ma to przed oczyma.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
MichalR, tak jak pisalem w poprzednim poscie, Musical box, popelnil blad gramatyczny w zdaniu. Chodzilo mu o to, ze ludze na forum wola, gdy zdjecia sa wstawiane do bezposrednio do posta, za pomoca znacznika, [img] a nie prezentowane za pomoca linka na zewnatrz.

dz.
 
MichalR
[Usunięty]
1


better?;) nie wiem tylko czy sie zaladuje, w robocie na ograniczonych przegladarkach niestety widze tylko ikonke fotki.

o, dziala:)

no to jeszcze dodam takie:
2


i jeszcze takie:
3


Wszystkie z Kadyszki.

Michal
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Ten bociek to jest powalajacy :!: Jakby się ten dach osuwał mu sie spod nóg. Paradoksalnie sporo dynamiki w tym statycznym zdjeciu.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Typowa kompozycja skośna. Jako taka często jest dynamiczna. :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach