Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Plustek OpticFilm 7500 - miał ktoś już styczność?
Pytam, bo o poprzedniku chodziły takie sobie opinie.
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Posiadam, jestem zadowolony. Mały sampelek tutaj: http://pentax.org.pl/view...der=asc&start=0
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
screwdriver, jesteś pewien, że piszesz o tym samym skanerze, o który pyta Mertz ?
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
sołtys, ano jestem :) Ale sampla wrzuciłem do wątku o 7300.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
zorzyk, precyzyjny jak zawsze! Dziękuję za pomoc.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
screwdriver napisał/a:
zorzyk, precyzyjny jak zawsze!

ojoj :oops: to pciepraszam :oops:
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
sołtys, nie masz za co. Swoją drogą widziałem na giełdzie że kupiłeś całkiem ciekawy skaner do negatywów.

[ Dodano: 2008-05-12, 19:50 ]
Mertz, jeśli chcesz o coś zapytać odnośnie tego skanera - pytaj. Jeśli będe potrafił odowiedzieć to odpowiem ;-)
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
screwdriver napisał/a:
Posiadam, jestem zadowolony.


Możesz powiedzieć coś o jego "głośności". I jak odbywa się skanowanie - sam sobie przesuwa ramkę z materiałem czy trzeba to robić ręcznie? Acha - i "robiłeś" na nim BW400CN i ProFoto? Bo to mój główny materiał.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
screwdriver napisał/a:
Swoją drogą widziałem na giełdzie że kupiłeś całkiem ciekawy skaner do negatywów.

A i owszem 8-) Ciekaw jestem czy efekty skanowania Provi od Flooda na tym skanerze będą podobne/zbliżone do tego co pokazałeś na sampelku z 7500 (który przeoczyłem :oops: ) ;-)
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
sołtys, pewnie bez problemu. Ostatnio trochę się rozglądałem w skanerach do filmów i zadowolenie z efektu było głównie zależne od doboru parametrów skanowania a nie modelu skanera :-) Najwygodniejsze i najładniejsze skany i tak wychodziły gdy mogłem je zrobić sam na labie w MediaMarkt :) Jednak wygoda i lenistwo zwyciężyły - zakupiłem 7500.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
sołtys, weź z sobą na PPD odcinek Provii (2-6 klatek, ostatecznie 1 zaramkowane) to po powrocie zeskanuję u siebie (dla porównania).
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Właśnie...
Kiedyś chyba Michu zaproponował taki test... Możnaby coś takieg zrobić... Przesyłać parę klatek od uzytkownika, do użytkownika. I każdy by to skanował z jakimiś określonymi parametrami.
Żeby było ciekawiej, to można by zebrać z róznych filmów/slajdów próbki. Jakieś trudne też...

Mogę być głównym koordynatorem :-D

Oki - idę się pakować, bo jestem w proszku. Dzisiejszy dzień mnie rozbił totalnie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach