kalasek  Dołączył: 21 Kwi 2006
miałem mieć FA 50/1.4...
...ale sklep anulował zamówienie, bo jak się okazuje dystrubutor nie sporowadza w tej chwili tego obiektywu :-x
miało być to kasetki, którą miałem wkrótce zamówić ale teraz plan poszedł się kochać...
Jesli tak ma być ze wszystkim to Pentaxa to już wolę nawet canona, fuck
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kup KaSetkę w porządnym sklepie z gwarancjami itd. a szkiełko gdziekolwiek :-)
 

kalasek  Dołączył: 21 Kwi 2006
czyli gdzie? bo chyba nie w polsce
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W danej chwili cena K100D jest nieatrakcyjna (pewnie trzeba poczekać) albo brać w komplecie z DA 18-55 np. w www.pstryk.pl 2699,-

[ Dodano: 2006-09-14, 14:08 ]
albo na allegro body
www.allegro.pl/item127433..._gwarancja.html

(to jest Aster-Foto, zacny sklep dla Pentaksiarzy :-) )
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Na allegro leży FA 50/1.4 chyba drugi miesiąc, za 800 PLN. Nie wiem czy to cena konkurancyjna i ile teraz w sklepie kosztuje.

Jakby co, mogę podać namiary dwóch firm, przez które sprowadzałem szkła do Pentax'a, normalnie niedostępne w Polsce. Co najwyżej była przedpłata.
 

mklnet  Dołączył: 20 Kwi 2006
Mertz napisał/a:
Na allegro leży FA 50/1.4 chyba drugi miesiąc, za 800 PLN. Nie wiem czy to cena konkurancyjna i ile teraz w sklepie kosztuje.

Cena z allegro wydaje się wysoka, ale na przykład na niemieckim ebayu poszedł taki dwa tygodnie temu za 201 euro przy 21 ofertach. Z kolei kilka lat temu w Stodole ktoś przede mną kupił za całe 500pln - do dziś mam świadomość, że okazja przeszła mi przed nosem
 

kalasek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Chodzi mi o fakt, że zakupienie podstawowego szkłam standardu jest niemożliwe w polsce. Podejrzewam, ze tak samo będzie z resztą szkieł z poza linii DA co oznacza duża upierdliwość.

FA 50/1.4 miał mnie kosztować 1099zł.
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
To tym bardziej oferta osoby z allegro powinna cię zainteresować, do tego chyba jest z Warszawy i pewnie można obejrzeć sprzęt wcześniej.

A co dostępności szkieł - zajrzyj na spotkanie dot. K10D - w końcu ma tam być oficjalny przestawiciel Apollo / Pentax'a.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
To niestety nie kwestia naszego dystrybutora, tylko europejskiego. Patrzylem i FA 50/1.4 nie ma w calej Europie, chyba ze w jakims sklepie jakims cudem zostaly resztki. Pozostaje wiec Nowojorskie BH Photo:
http://www.bhphotovideo.c...egoryNavigation
Z wysylka, clem i VATem wyjdzie akurat te 1100 zl ;-)
A problem z dostepnoscia FA 50/1.4 moze sie brac stad, ze Pentax bedzie wprowadzal nowe szkla i kto wie, czy nie zobaczymy 50/1.4 w nowej reinkarnacji jako np. DFA z SDM :-)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
sylwiusz napisał/a:
A problem z dostepnoscia FA 50/1.4 moze sie brac stad, ze Pentax bedzie wprowadzal nowe szkla i kto wie, czy nie zobaczymy 50/1.4 w nowej reinkarnacji jako np. DFA z SDM

Ponoć niedługo mają coś pokazać.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Nie wiadomo kiedy pokażą nowe szkło, ale Ty pokazałeś nowe oblicze Sekcji Archeo :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach