wujek  Dołączył: 12 Sty 2008
Optio M50
Czy ktoś miał do czynienia z tym compactem? Czy do codziennego użytku rekreacyjno-imprezowego będzie OK. Jeśli oferują iso 6400, to można mieć nadzieję, ze do 400 będzie używalne, czy to raczej czysty marketing?
Żonie się spodobał, a szczerze mówiąc nie mam żadnych doświadczeń z kompaktami Pentax'a.
 

baudet  Dołączył: 07 Lut 2008
Cytat
Czy ktoś miał do czynienia z tym compactem? Czy do codziennego użytku rekreacyjno-imprezowego będzie OK. Jeśli oferują iso 6400, to można mieć nadzieję, ze do 400 będzie używalne, czy to raczej czysty marketing?

Ja kupiłem żonie M30, wcześniejszy, prostszy model. W pomieszczeniach przy lampie zdjęcia mi się nie podobają, chociaż lampka nawet daje sobie dobrze radę. Zdjęcia plenerowe jak na mały kompakt bardzo ładnie naświetlone. Szybki moim zdaniem AF i łatwa obsługa. Jest nas akurat kilka osób które kupiły w tym samym czasie M30 i wszyscy zadowoleni z aparatu (oczywiście przy założeniu że służy jako pstrykacz dla całkowitego amatora).
 
wujek  Dołączył: 12 Sty 2008
baudet napisał/a:
Ja kupiłem żonie M30

Dzięki. Oglądałem sample z M30 i wyglądają nieźle.
Znalazłem też jakiś test M50, gdzie piszą że nawet 1600 jest przyzwoite. Ale w to to już nie wierzę ;-)

[ Dodano: 2008-05-20, 13:57 ]
Nikt nic nie podpowie więcej?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach