Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Cytat
Chyba jestem jakaś dziwna, ale wrzucanie tego typu fotek [ani toto ładne, ani dobrze skomponowane, wykonanie pozostawia duuużo do życzenia] uważam za chybione.
Ja mam takie samo zdanie. Uważam że to dziecinada.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Z ukrycia to się zwierzątka fotografuje ;-)
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
Ciekawe tylko skąd Mygosia zna takie zboczone strony.

Szczerze mówiąc nie tak trochę sobie wyobrażałem ten wątek. To nie miało polegać na wrzucaniu "seksistowskich" zdjęć tylko jak w temacie - zdjęć pięknych kobiet. Np koleżanek, dziewczyn, narzeczonych, żon itd. Czy też uchwyucone gdzieś tak jak ta policjantka. Te klimaty.

 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Mygosia zna wszystkie strony. :)

Wito76, taki wątek jak ty proponujesz byłby fajny. Nawet już jest taki jeden: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=237283
Zdjęcia obecnie prezentowane w tym wątku to dla mnie dziecinada.
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Wito76 napisał/a:
Szczerze mówiąc nie tak trochę sobie wyobrażałem ten wątek. To nie miało polegać na wrzucaniu "seksistowskich" zdjęć tylko jak w temacie - pięknych kobiet.

Temta, to raczej apel do pięknych dziewczyn, żeby wrzucały swoje pstryki.
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
Na samym początku, w pierwszym poście zaznaczyłem że chodzi mi o zdjęcia ze smakiem i abyśmy nie wkraczali w różowe obszary. Kurcze, tyle fajnych fotek pięknych kobiet poniewiera się na forum, w wątku o bokehu, o street foto i innych, chciałem zebrać to w jednym miejscu, bez złych dwuznacznych intencji.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
A nie przychodzi Ci na mysl to, że fotki w tym wątku to nic innego jak rezultaty "polownia na ładne laski". Wybaczcie, że tak bez ogródek nazywam to zjawisko....
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
Idę do sklepu po browar. Nie chce mi się wdawać w jakieś "toruńskie" dyskusje.
Jak ktoś chce niech wrzuca fotki, jak ktoś nie chce niech nie wrzuca (i nie komentuje).
Głupio wyszło, zalożenia były inne. Wyszło na to, że to wątek dla zboczeńców i onanistów.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Wito76 napisał/a:
Ciekawe tylko skąd Mygosia zna takie zboczone strony.

Zboczone?
Zboczone strony, to ja Ci na priv mogę podać* ;-)
:mrgreen:

Wito76 napisał/a:
Wyszło na to, że to wątek dla zboczeńców i onanistów.

E nie - mi osobiście bynajmniej nie o to chodziło...

Raczej o to, że te zdjęcia są po prostu kiepskie technicznie - to raz.
Dwa - mówisz o pięknych kobietach. Ale z tego co widzę definicję piękna macie dość jednoznaczną - mini kiecka, dekolt do pępka, obcisłe ubranie. Nie widać twarzy, kształtów...

Zdjęcie witucha odstaje pozytywnie.

Pomyślałam, co by się stało jakby założyć konkurencyjny wątek - Piękni mężczyźni - pokażcie swoje foty.
Ale mi wyobraźni nie starczyło. Jest nas za mało. Mi osobiście szkoda czasu.
A poza tym - nie potrafiłam sobie odpowiedzieć na pytanie - po co?

--------------------
* nie - raczej nie podam ;-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
mygosia napisał/a:
Piękni mężczyźni - pokażcie swoje foty.

+ ankieta na "ciacho miesiąca" :mrgreen:
 

ultorx  Dołączył: 05 Kwi 2008
mygosia napisał/a:
Ale z tego co widzę definicję piękna macie dość jednoznaczną - mini kiecka, dekolt do pępka, obcisłe ubranie. Nie widać twarzy, kształtów...



Absolutnie zgadzam się :-D lubię mini i dekolt do pępka, i piękną figurę , i ciekawą twarz.
Jak zrobię zdjęcie dziewczynie w o 5 rozmiarów za wielkim swetrze do kolan i w tak ostatnio modnych okularach na pół twarzy, to dopiero będzie widać kształty...i fizjonomię. Zresztą jakby umieścić zdjęcie niechlujnie ubranej, niezadbanej kobiety to zaraz by był komentarz, że niesmaczne lub że ośmieszające kobiety...lub co innego.
Kształty to widać w bikini :evilsmile: , ale to przecież seksizm do niebotycznej potęgi zrobić zdjęcie dziewczynie w kostiumie np. na plaży, należy taką panią najpierw ubrać w sztormiak :shock: . Tak się zastanawiam, większość kobiet poświęca wiele czasu wyglądowi i ubiorowi, a gdy facet tą pracę docenia- czyli zwróci uwagę na jej wygląd i ubiór- to od razu jest Be...niewyżytek, napaleniec lub co gorszego jeszcze :-B
Nie ma to jak logika....

Zresztą mam też zdjęcie ulubionego Czarnogórca mojej Pani, i jakoś to, że jej się chłop podoba, nikomu ( w tym mnie) nie przeszkadza-z kobiecego punktu widzenia ,rzeczywiście jest "mniam" :oops: zdjęcia nie umieszczę bo... kiepskie technicznie i kształtów nie widać :mrgreen: , ale może jak wrócę w sierpniu to będę miał jego zdjęcie aż strach pomyśleć- w slipach-to nawet jak będzie super kiepskie technicznie i kadr centralny i bliki i przejarane niebo to i tak je gdzieś tu umieszczę :-B i poczytam przy rakiji komentarze o seksiźmie.
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
ultorx napisał/a:


Nie ma to jak logika....


Chopie, zdecyduj się: albo kobiety, albo logika..

:-B dla Pań. I jeszcze jedno :-B , żeby mocno nie biły ;)
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Kapar napisał/a:
zdecyduj się: albo kobiety, albo logika..

Wytłumacz mi, proszę, co chciałeś powiedzieć.
 

szarografit  Dołączył: 15 Gru 2007
mygosia napisał/a:
Pomyślałam, co by się stało jakby założyć konkurencyjny wątek - Piękni mężczyźni - pokażcie swoje foty.

Ale wątek o autoportretach już chyba gdzieś tu jest.
dickkett napisał/a:
Kapar napisał/a:
zdecyduj się: albo kobiety, albo logika..

Wytłumacz mi, proszę, co chciałeś powiedzieć.

Hm, a co tu tłumaczyć? Jak przez tyle lat nie zrozumiałeś tego, to chyba już nie zrozumiesz ;-)
Można by przypuszczać, że rozumiesz kobiety bo, na przykład, masz kobiecy mózg (zdarzają się takie przypadki). Ale to nierealne, bo gdyby tak było, to miewał byś chwile, w których nie rozumiałbyś nawet sam siebie. Jak to kobieta ;-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
szarografit napisał/a:
Ale to nierealne, bo gdyby tak było, to miewał byś chwile, w których nie rozumiałbyś nawet sam siebie

Ja mam tak bardzo często. Np teraz. Ot, deszcz za oknem, chandra, takie tam kobiece smuteczki.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Mnie się wydaje, że ten wątek wymagałby mocnej interwencji moderatora. Najlepiej zamknąć, zakopać i zapomnieć.
I jednak proponowałbym - zwłaszcza osobom z nieco mniejszym stażem na forum - żeby starać się trzymać jakiś poziom dyskusji (i prezentowanej fotografii zresztą też). Bo to naprawdę fajne forum, i szkoda by było, żeby takim być przestało.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Za przedmówcą (matb).
 

szarografit  Dołączył: 15 Gru 2007
Hmm, to chyba do mnie było. :oops:
Więc przepraszam.
Wcześniejszego posta nie będę edytował (chyba że zostanę o to poproszony przez kierownictwo), bo po pierwsze to był on w formie żartu, a po drugie to już nawet jeden cytat z niego został wyciągnięty.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
szarografit, nie tylko do Ciebie, może nawet nie przede wszystkim do Ciebie. Ja, mygosia i lipalipski wyraziliśmy swoją opinię jeszcze zanim tu przyszedłeś... 8-)

Gdyby nie fakt, że tradycją tego forum są wartościowe i godne przeczytania OT, to chciałbym mieć ignorowanie tematów... :-P
 
witusch
[Usunięty]
mygosia napisał/a:
Zdjęcie witucha odstaje pozytywnie
- chyba chodzilo o moje zdjecie? Jesli tak to dzieki.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach