dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
cotti, już poprawiłem.. ten "alek" mi się tak źle skrócił, chyba zasnąłem jak to pisałem :-/
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
znane i lubiane, choć zmęczony już jestem "takim" Śląskiem
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
e, takie wyświechtane raczej spojrzenie na świat. bardzo *wyborczowe* ;-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Był w Częstochowie ze swoimi zdjęciami w knajpie "Oslo". Ten człowiek powinien robić więcej zdjęć, a mniej mówić do cholery! Mam 19 lat i chcę mieć Pańską osobowość Panie Aleksandrze P! Brejkam wszystkie rule.

Dla Aleksandra P.:

Kopce byłego śniegu. Były dzień byłego
życia. Jutro się zmienią dekoracje. Dzisiaj
krążyć i kluczyć po krótkim odcinku
ulicy, drzwi otwierać, wchodzić,
tonąć, na klamce brzytwa, pić gdzie indziej, szybciej,
nierozsądnej. O końcu wiem, nie wiem
co pomiędzy.

Ps. Za guerilla , wyborrrrrczowooo!!!
Ps2. Nie ma Pentaxa? Szuka poklasku?
 
aleksanderp  Dołączył: 21 Maj 2008
hej
chetnie odpowiem na Wasze pytania :)
na @ :)
 

callistratis  Dołączył: 31 Sie 2007
chyba jednak lepiej byloby na forum, wiecej osob moglo by sie zapoznac z odpowiedziami.

poza tym duzo ciekawych zdjec.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
To ja chcę zadać pierwsze pytanie jako że Pan Alek P. otwiera konferencję.
Czy zdołałeś przejść przez te wszystkie Śląskie podwórka i uliczki co by Ci nikt nie wpieprzył ani aparatu nie zapieprzył??? :shock:
Drugie pytanie: Czy Twoja orientacja seksualna ma wpływ na to co robisz?
Pozdrawiam.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
karmazyniello napisał/a:
To ja chcę zadać pierwsze pytanie jako że Pan Alek P. otwiera konferencję.
Czy zdołałeś przejść przez te wszystkie Śląskie podwórka i uliczki co by Ci nikt nie wpieprzył ani aparatu nie zapieprzył??? :shock:
Drugie pytanie: Czy Twoja orientacja seksualna ma wpływ na to co robisz?
Pozdrawiam.


Ostrzegam: raz.

Cytat
1. Dbaj o atmosferę na Forum. Nie tolerujemy chamstwa, łamania prawa oraz wszelkich zachowań nie na poziomie. Nie dyskutuj o polityce, religii oraz innych, równie kontrowersyjnych tematach. Bądź uprzejmy i przyjazny, a na Forum będziesz się czuł, jak u siebie.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
alkos, Ty chyba żartujesz że ja sobie z kogoś jaja robię albo śmiałbym tu obrażać.
Śpieszę, aby wyjaśnić że pytania są jak najbardziej na miejscu.
Po pierwsze jak wszyscy wiemy na Śląsku ginie najwięcej samochodów, zdarza się najwięcej kradzieży jako że z biedy. Więc łażenie po mieście z lunetą za paręnaście tysięcy złotych bez ochroniarza to samobój albo Chuck Norris we własnej osobie (wiem bo mieszkałem w Rudzie Śląskiej i w Katowicach na Brynowie i byłem świadkiem wielu kradzieży)
Co do drugiego pytania, to chciałbym zauważyć że nikomu krzywdy nie wyrządzam ponieważ nie stwierdzam w tym pytaniu niczego, ani niczego nie sugeruję. Wybacz alkos, ale to Ty zasugerowałeś i to Twój punkt widzenia stety, niestety.
Jeśli uraziłem Twoje uczucia alkos, to z całym szacunkiem do Twojej zacnej osoby przepraszam, ale nie każ mi wszystkich lubić :-x

[ Dodano: 2008-06-04, 09:14 ]
Kłamie poranek.
Kłamie alkohol.
Kłamie saksofon.
Trolejbus kłamie.
Wielka zdrada.
Wielka zdrada.
Zostaliśmy sami.

I tylko
umarły
nie kłamie.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
karmazyniello napisał/a:
Po pierwsze jak wszyscy wiemy na Śląsku ginie najwięcej samochodów, zdarza się najwięcej kradzieży jako że z biedy. Więc łażenie po mieście z lunetą za paręnaście tysięcy złotych bez ochroniarza to samobój


A co ma do tego orientacja seksualna?

Cytat
Co do drugiego pytania, to chciałbym zauważyć że nikomu krzywdy nie wyrządzam ponieważ nie stwierdzam w tym pytaniu niczego, ani niczego nie sugeruję.


Odebrałem to zupełnie inaczej.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
aleksanderp napisał/a:
chetnie odpowiem na Wasze pytania :)

No to ja mam pytanie .. zawsze mnie to ciekawiło .. jak robiłeś reportaż typu "Ostatnie metra metry" to rozmawiałeś wcześniej z fotografowanymi?? .. np. jest tam takie zdjęcei siedzących robotników i palących - czy po prostu robiłeś zdjęcie czy zagadałeś wcześniej??
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
alkos napisał/a:
A co ma do tego orientacja seksualna?


Nic. To po prostu kolejne pytanie. Niektórzy z "branży" twierdzą że ma. ;-)

Obróćmy wejście A.P na forum w żart.

Żarcik, po prostu żarcik, zażartowałem
i widzę oczy: och, mój Boże, to jest
najgorsze - zażartować, potem
zobaczyć oczy bez wyrazu, ależ uraziłem,
ależ skrzywdziłem, ależ nasypałem
soli na rany! Tyle lat czytania
książek na marne! To był żart, no, proszę
mnie zrozumieć, to było do śmiechu...
Stoję bezradny naprzeciwko oczu,
wielkich i bezrozumnych, to jak śmierć...
 

mnfx  Dołączył: 03 Maj 2008
Olku, jeszcze raz szacun!

W pewnym sensie wzór
 

tomos  Dołączył: 18 Sty 2007
swietne zdjecia w rownie swietnej formie przedstawione.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
karmazyniello napisał/a:
Obróćmy wejście A.P na forum w żart.

To obróć sobie sam, ok?

karmazyniello napisał/a:
ale nie każ mi wszystkich lubić

Nikt nic nie każe, co najwyżej oczekuje - pewnego poziomu. Poziom to jest coś, co się ma, albo nie i nie zależy od stopnia "nielubienia" kogokolwiek.

[ Dodano: 2008-06-05, 09:27 ]
sołtys, autor najwyraźniej sugeruje pytania drogą mailową:
aleksanderp napisał/a:
na @
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
bEEf, aa rzeczywiście, nie zauważyłem byłem :roll:
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
bEEf napisał/a:
To obróć sobie sam, ok?


Ok. Dzień dobry. Nazywam się Ącki Edłard i chciałbym państwu zaprezentować yyyyyy, ponieważ chciałbym siebie sprzedać. Dziękuje za wypowiedź.
Ps. Proszę o pytania, a nr konta chętnie prześlę.

bEEf napisał/a:
Poziom to jest coś, co się ma, albo nie


Poziom na jakim odbieram pewne informacje nie różni się od Twojego. Ale, tu kończą się wszelkie podobieństwa.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
karmazyniello, - masz jakis problem? Czy chcesz doprowadzic do sprzeczki? TWOJE teksty sa mocno "zapalne" - proponuje ochlon troche dobrze?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
karmazyniello, ale tak poza tym to wszystko w porządku?
 
toniek amoniac  Dołączył: 28 Lut 2008
Hej, Panowie, ale tu rzadko zaglądam, a szkoda jak widzę. Przeczytałem cały wątek i przyznam że karmaznielo wyskoczył jak filip z konopi. Zdjęcia Aleksa są spoko, więc o co kaman :shock: ? Chyba że ziomek ma żal o to że obcy się wbija na nie swój teren i robi sobie bezpłatną reklamę co osobiście pachnie mi tupetem wielkim jak stąd do forum Nikona! W sumie, to nikt tutaj się temu nie sprzeciwił, więc może by tak ten Aleks przesłał faktycznie nr. konta z jakimś chwytliwym hasłem i był by luz :lol: Najwyraźniej domokrążcy mają tu wzięcie, hehe. Apropo, Aleks Aleksowi nie równy czyż nie???

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach