Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Skórka xandred
Skórka xandred - ktoś z szanownych adminów się grzebał, czy to moje oczy szwankują?
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Albo kotś grzebał, albo to jakiś nowy wirus atakujący oczy. :-D
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
o shit, mnie tez zaatakowalo :-/
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Bedzie dobrze, panowie, tylko spokój może nas uratować!

:-D :-P

(Grub wezwany na ratunek, jakis gruby pijany chochlik rozrabial wczoraj po administracji... :mrgreen: )
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
... juz troche lepiej?

Przepraszam - to ja namieszalem i jako ze nikt z "prawdziwych" adminow sie nie odzywa, staram sie powoli naprawiac.... nie ma kto screena poprzedniego wygladu? Ewentualnie sugestii co do kolorów?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
teraz xandred ładny jest! jedyne co mi trochę nie pasuje, to że jest wąski - jakbyś mógł trochę szerzej na stronie?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
(tez bym chcial, ale nie wiem jak :oops: )

... no ale sprobuje pogrzebac, tak gdzies do 850 pix :-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
alkos napisał/a:
Przepraszam - to ja namieszalem

Alkos, irlandzkie tanie wino najwyraźniej Ci nie służy... :)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
to wino nie bylo tanie - bylo niedobre :mrgreen: tanie służą mi o wiele lepiej, a tu nie ma tanich win.... :-? :-| :-? :-/ :-| :-x ...najtansze e5,99... i z czym tu do parku isc ;-)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Niski pozioTwój Post napisany przez Ciebie na: "PENTAX@PL", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Niski poziom intelektualny postu
Link do tematu: http://manufactura.home.p...opic.php?t=1245

Twój post:

Temat: "Skórka xandred"

CO TO JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :evil: :evil: :shock: JAKIES NIEPOROZUMIENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niski poziom? Wydaje mi sie, ze powinniscie uprzedzic o zmianach, a nie robic niespodzianki. Jesli tak uwaza moderator czy administrator, moja wypowiedz za niski poziom, to ja czuje sie obrazony.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Wydaje mi się, ze powinniscie uprzedzic o zmianach, a nie robic niespodzianki.


Nie da sie uprzedzac o wypadkach.

Poza tym czy powinnismy, czy nie, to kwestia dyskusyjna. A w internecie nie ma demokracji :-P

Cytat
Powód: Niski poziom intelektualny postu


Jest to jedno z mozliwych "defaultowych" powiadomien o skasowaniu posta, najbardziej wedlug mnie pasujace do sieciowego krzyku, jaki zapostowales.

Jesli czujesz sie obrazony, przepraszam.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
A co sie stalo ze zdjeciem Pentaxa w naglowku strony? Jakos sciemnial i sie wyostrzyl... To jakies zmiany planowane czy problemy z chochlikiem?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Arti napisał/a:
A co się stalo ze zdjeciem Pentaxa w naglowku strony? Jakos sciemnial i się wyostrzyl... To jakies zmiany planowane czy problemy z chochlikiem?

Postęp, panie. Upgrade z ME do ME Super, ze srebrnego do czarnego, no i urwany wichajster od samowyzwalacza już nie straszy...
Rozumiem alkos, że to Twój ? :-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Rozumiem alkos, że to Twój ?


No masz! Od wczoraj :-)

Tak sie nie mogłem nacieszyc, ze obfotografowalem ;-)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:

Postęp, panie. Upgrade z ME do ME Super, ze srebrnego do czarnego, no i urwany wichajster od samowyzwalacza już nie straszy...


ja sie marudny na starosc robie i zmian nie lubie... a co tu dopiero nadazac za duchem czasu i postepem.. ;-)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
alkos napisał/a:

Jesli czujesz się obrazony, przepraszam.


Ok,przeprosiny przyjete. Kolekcja nozy japonskich, zostaly schowane gleboko do szafy :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
Kolekcja nozy japonskich, zostaly schowane gleboko do szafy


:shock: :shock: :shock:




:mrgreen:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
A no mam kolekcje nozy japonskich, kucharskich, bo jestem z zawodu kucharzem. Drogie te noze jak cholera, ale coz sie nie robi dla pieknch rzeczy :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Slyszalem co nieco o tych nożach... jesteś kucharzem w japonii? ?!? Fubu umiesz robić? ;-D
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Alkos, jak już się grzebiesz w tej skórce - to, na litość boską, zmień kolor paska do przewijania w przeglądarce (scrollbar) - albo najlepiej zrób tak, żeby miał domyślny kolor. Ja go nie widzę teraz wcale, co wcale nie ułatwia nawigacji :-/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach