takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
nie bijcie zbyt mocno ! :-|

1.


2.



3.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Autoportret mi się podoba. Tzn. pomysł jest fajny. Potraktowałbym go jako wyjście do dalszych eksperymentów.
Z ostatniej serii czarno-białe jest całkiem niezłe. Drugie zupełnie mi nie podchodzi. Trzecie tez całkiem, całkiem.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Sorry ale tak trochę nic specjalnego.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Mnie zupełnie nie przekonuje 2. Wybieram 1 bo ma, według mnie, charakter reportażowy. Masz więcej tego typu zdjęć? Jako widz chciałbym mieć wrażenie, że jestem obok i podpatruję tajniki profesji wizażystki. Na zdjęciu 1 dobrze się zaczyna, ale 2 i 3 burzą to, co wprowadziła jedynka.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
kndr napisał/a:
Mnie zupełnie nie przekonuje 2. Wybieram 1 bo ma, według mnie, charakter reportażowy. Masz więcej tego typu zdjęć? Jako widz chciałbym mieć wrażenie, że jestem obok i podpatruję tajniki profesji wizażystki. Na zdjęciu 1 dobrze się zaczyna, ale 2 i 3 burzą to, co wprowadziła jedynka.


W sumie dobrze kolega prawi :-> .
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
1.


2.


3.
 

Nusydnas  Dołączyła: 21 Sty 2008
Uuuu, "Bandyta". Co prawda taki trochę nieprzekonujący, bo za groźnie to nie wygląda (raczej jak: "Fotograf kazał mi wyglądać srogo. Hmhmhmhm, zmarszczę brew"). Przyjemne kolorystycznie :)
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Podoba mi się nowa seria. Tory kolejowe dobrze współgrają z surowym obliczem modela :) Czy on przebierał kurtkę? Pomiędzy 1 a 3 spora różnica w kolorach :) Najbardziej chyba przekonuje mnie 3, ale 2 też całkiem, całkiem. Widzę, że seria zrobiona nowym nabytkiem :) Jak Ci się foci w porównaniu z K10D?
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
Nusydnas, on miałbyć po prostu poważny ;)

kndr, a OK. Słaby wyświetlacz troche, ale za to AF ma boski. Z 28mm f1,8 USM.. Nieźle zapier**** ;-)
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Coś przeoczyłem? Jeszcze przed "chwilką" kupowałeś FA43 LTD a tu Canon 40D :mrgreen:
Podoba mi się Nr 2. Facet ma naprawdę ciężkie spojrzenie.
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
kristofo, stało się to tak nagle ;-) w sumie wszystko przez pewnego znajomego (polecam jego digarty --> KLIK ) kochającego firmę Canon... Tak mnie kręcił, tak mnie kręcił aż nakręcił. A broniłem się ostro ;-) ...To co miałem na FA43mm przeznaczyłem na dokładkę i kupiłem 40D + lampę 430 + 28mm f/1,8. NO i teraz jeszcze poluje na 85/1,8. ;)
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Mam nadzieje, ze będziesz zadowolony. Szczerze życzę powodzenia z nowym sprzętem.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Niezłe oczy. Szczególnie na 2, chociaż kompozycyjnie bardziej leży mi 1.

 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
1 dla mnie najlepsza, kadr, oczy, mina.
Nie wiem, czy ucho nie powinno być przykryte kapturem.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Popraw na 1-ce WB, bo model ma żółtaczkę ;-)

takpoprostu napisał/a:
wszystko przez pewnego znajomego (polecam jego digarty --> KLIK ) kochającego firmę Canon...
Może i kocha, ale i tak najlepsze zdjęcia zrobił: "fotka z alfy 900 + Zeiss 135/1,8"
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
Pentagram,

oki dodam wersje pierwszą hehe

 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Na 1 po poprawce skóra wyszła zbyt plastelinowato.
Na 2 bardzo udanie.
Na 3 brakuje światła i drażni krzywość. Gdyby to poprawić byłoby dużo lepiej.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach