kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
4. ten miś wciąż mnie wzrusza i nr 1
pozostałe niezbyt mi sie podobają.
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
Cytat
myślisz że tak lepiej ?

tak ale to tylko moje zdanie, no i wiadomo że b&w na kilka sposobów można zrobić, czekam na więcej zdjęć
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
to z tej jakby "sesji" coś takiego jeszcze dam

7.


8.
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
Hm, na 8 nie pasują mi oczy. Albo zamknięte albo całkiem otwarte może by coś zmieniło ale 7 jak najbardziej na tak
no i bardzo ładna modelka
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
takpoprostu 7 - dla mnie nie za bardzo, ale za ekspresję, kolory, pomysł i intrygujący spokój na 8 wart jesteś wyrazów uznania - ode mnie - amatora - szczerych. j** zdjęcie !
:-B
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
takpoprostu imho część zdjęć mi się podoba, a część nie :-P
Postaram się wytłumaczyć się. 1, 2, 3, 7 - nic nie ma w nich dla mnie ciekawego. Ot ładna dziewczyna umalowana umieszczona w starym zniszczonym wnętrzu - n u d a i sztampa. Takich zdjęć widziałem już wiele i są one dla mnie nieciekawe i "nieautentyczne".
Natomiast 4, 5 i 8 - mają w sobie jakąś opowieść, jakąś tajemnice, intrygują mnie. Zwłaszcza 5 i 8.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Żaba napisał/a:
imho część zdjęć mi się podoba, a część nie :-P

A IMHO część Ci się nie podoba, a część tak :-P .

8. Mroczne i dobrze zrobione, ale jakoś się go "boję" i przez to negatywne odczucia.
7. Przerysowana perspektywa mi się nie podoba.
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
dzięki wszystkim za ocenę, to na koniec dam jeszcze takie coś:

9.


[ Dodano: 2008-09-04, 17:10 ]


[ Dodano: 2008-09-10, 17:29 ]
To może teraz portrecik jeden ;-)


 
jq  Dołączył: 29 Sty 2008
Miś rzeczywiście świetny.

1 i 2 narazie najlepsze
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
w ostatnim podobaja mi sie oczy
 

chrystian87  Dołączył: 03 Sie 2008
7,8,9 strasznie mi sie podobaja, bardzo dobre światło:)
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
 

Effendi  Dołączył: 20 Kwi 2006
Bardzo ciekawe! Gdyby jeszcze światło znalazło się za skrzyżowaniem głównych ramion krzyża to pewnie byłoby bosko. :-)
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
próbowałem zrobić tak jak mówisz... ale inaczej ustawić już aparatu nie szło... za mną krzaki przez które bym się nie przedostał hehe... źródło światła dużo niżej od samego krzyża...


dam jeszcze to:

 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
takpoprostu napisał/a:
dam jeszcze to:

Ciekawe, naprawdę bardzo ciekawe. Jestem pod wrażeniem.
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
no to jak już daję BW to chciałbym wam pokazać jeszcze te fotografię:

 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Dla mnie dziewiątka zdecydowanie najlepsza z tej strony, dziewczyna wyszła świetnie ;-)
W dziesiątce z zachodem świetny pomysł z dodaniem lekkiego glowa, wyszło bardzo hmm.. no właśnie jak? malarsko? filmowo? nie wiem, w każdym razie fajnie.
No i latarnia super, z jednej strony wygląda jakby wył użyty filtr połówkowy z drugiej latarnia nie jest ściemniona u góry, ciekawe.. :->

[ Dodano: 2008-09-24, 20:01 ]
Z drugiej strony pierwsze z modelką cudne (i modelka też, ładna i jakoś tak fajna za kultenem :-D )
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
takpoprostu, linki do zdjęć w pierwszy poście diabli wzięli....

Ludzie! Nie ładujcie zdjec na jakieś serwery, na których kasują zawartość.... :evil:
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
To ostatnie BW (latarnia morska czy cóś) nie podoba mi się. Niebo czarne jak w nocy a to przecież dzień. Przypomina mi to pewien efekt ze spagetti westernów tzw. "amerykańska noc". Zdjecia krecono za dnia jednak w taki sposób, ze wyglądało to jak w nocy. Makabrycznie to wyglądało.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
kristofo, własnie o to chodzi w tym zdjęciu, ta latarnia swoją bialością wbija się wręcz w ciemnego, prawie czarny granat letniego nieba, rozświetla sama sobą a nie lampą na szczycie :!: :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach