milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Nowy W60!
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=7331

Kurde, IMHO super. A cena 330$ tez brzmi zachecajaco :)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
o kurna jaka fajna zabaweczka :shock: :shock: :shock: :mrgreen:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
28-140 mm ekstra :mrgreen: No jak tylko matrycą będzie ok to to może być Hycior Pentaxa. :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
ta matryczka o ile jest mniejsza od lustrzankowych ?
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
oj
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
No, no, nawet Dpreview nie zdążyło podać tej informacji przed Fotopolis, a co do matrycy to podali nawet większą niż na rysunku przedstawionym przez milo: 1/2,3 cala, dlatego chciałem sprawdzić czy się nie pomylili.

Ps. Żeby nie było bez OT, to dzisiaj mi się śniło, że byłem na PPD, ale co dziwne odbyło się w Bieszczadach i jechałem na nie jakąś ciuchcią :-D
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
gebi napisał/a:
to dzisiaj mi się śniło, że byłem na PPD


Lecz sie :shock: :lol:
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Też się rano zdziwiłem :-D ale troszkę poczytałem na forum o wypadzie w Góry Stołowe na który się nawet nie zgłosiłem bo wiedziałem, że nie będę mógł być i stąd się to zapewne wzięło ;-)
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
gebi napisał/a:
co dziwne odbyło się w Bieszczadach i jechałem na nie jakąś ciuchcią
Pewnie naczytałeś się postów vesper, albo mygosi i do tego pooglądałeś za dużo zdjęć z ZPPD. :-P
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
A wracając do tematu: wreszcie zobaczyłem cyfrówke dla siebie.Wprawdzie nadal wolę mju-II,ale to malenstwo działa na moja wyobraznię.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Cytat
A wracając do tematu:


Do czego? ;)
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fajny ten W60! Jest szansa na następcę dla WR33 - parametry lepsze (te akurat wystarczały mi już parę modeli temu ale na wyższą czułość i stabilizację patrzę łakomie), wygląda w miarę solidnie (następcy WR33/43 wyglądali jakoś zbyt delikatnie dla mnie - to ma być aparat do katowania troszkę) no i podoba mi się wizualnie :)
 
wujek  Dołączył: 12 Sty 2008
Maciek napisał/a:
stabilizację patrzę łakomie

Tyle, że ta stabilizacja to tak na prawdę podbicie czułości (jeśli w internecie prawdę pisza), więc pewnie bez rewelacji.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Cytat
Tyle, że ta stabilizacja to tak na prawdę podbicie czułości (jeśli w internecie prawdę pisza), więc pewnie bez rewelacji.

Uuuu, jeśli tak to gorzej... Ale i tak aparacik mi się podoba - jak się pokaże to będę sprawdzał dokładnie specyfikacje i porównywał do ceny.
 

mik  Dołączył: 14 Kwi 2007
tu jest strona pentaxa o tym aparaciku :
http://www.h20camera.com/camera/w60

stabilizacja dziala poprzez podniesienie czulosci do 6400.
srebrny wyglada super.

mik.
 
PrzemoWu  Dołączył: 07 Paź 2007
Wreszcie konstruktorzy pomyśleli o 28mm :)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
PrzemoWu napisał/a:
Wreszcie konstruktorzy pomyśleli o 28mm :)


To jest glowna zaleta tego aparatu, taka fajna zabaweczka do noszenia w kieszeni.
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
ciekawe tylko jak jest szybki. bo jak ma się budzic dwie sekundy i zapisywać zdjęcie pięć, to nie wiem
 

Radzik  Dołączył: 24 Lip 2006
cypis napisał/a:
ciekawe tylko jak jest szybki. bo jak ma się budzic dwie sekundy i zapisywać zdjęcie pięć, to nie wiem


na www jest napisane, ze na start potrzebuje 1,9s

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach