Lybcia  Dołączyła: 24 Maj 2008
  Czarno-białe zdjęcia w Optio V10
Ktokolwiek z Was wie czy w Optio V10 da się robić zdjęcia czarno-białe? Jest gdzieś taka opcja? Dziś zakupiłam ten aparat i szukam, i szukam i nie mogę znaleźć. Jeśli ktoś wie to bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi tu lub napisanie do mnie na gg 5496541.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam :)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Witaj Lybcia.
Pierwszy link z googla odpowiada na Twoje pytanie:
LiNK.

Cytat
Playback Modes: Mode selection: One Shot, Index (9 thumbnails), Magnification, Movie Playback, Sound Playback, Histogram, Bright/Dark Indication, Folder Display, Select & Delete, Calendar; Mode Pallet: Slideshow, Resize, Trimming, Image & Sound Copy, Image Rotation, Digital Filter, Brightness Filter, Frame Composite, Redeye Reduction, Voice Memo, Protect, DPOF, Startup Image; Magnification: YES, up to 8x, scroll available; Digital filters (playback): Black and White, Sepia, Color Filter (6 filters available), Color Extract (B&W w/ red, green, blue), Soft; Movie edit: n/a


Wątek przenoszę do właściwego działu -> Kompakty.
 
Lybcia  Dołączyła: 24 Maj 2008
Ok, to teraz mi jeszcze wyjaśnij gdzie ja mogę to włączyć bo nigdzie tego nie ma. Filmy owszem, mogę nagrać czarno-białe, ale nie mogę znaleźć tej opcji żeby były takie fotki.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Lybcia, a w instrukcji o tym nie piszą?
 
Lybcia  Dołączyła: 24 Maj 2008
Szukałam i nie ma :\
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na pewno w trybie podglądu można włączyć cyfrowy filtr do przerobienia oglądanego jpg-a na czarno-biały.
 
Lybcia  Dołączyła: 24 Maj 2008
O właśnie, to jest to :D Dzięki wielkie :)
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
W moim DSC-W35, mam taką opcję w trybie P (na pewno, w innych nie pamiętam).
Wciskam menu, na LCD przejeżdżam do zakładki color i wybieram Czarno-białe.
Od tej chwili mogę robić zdjęcia B&W. :lol: :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach